reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześc Dziewczyny!
Piszę, żeby przesłać Wam pozytywne fluidki:-D:-D:-D
Moja historia jest taka, iż w 6 tygodniu poronilam, 3 sierpnia mialam zabieg, odczekalam jeden okres i w sumie niespodziewanie jestem w ciązy!!!
Także dziewczyny głowa do góy i trzymam kciuki!!!
 
reklama
Dobry wieczór! :-):-)

Aga34 i Alutka Gratulacje!! Cudownie jest widzieć, że przybywa nam tyle fasolek :-D:-D:-D

Agatko super, że na USG wszystko w porządku. Po prostu tym razem musi być idealnie!
:tak::tak:

As dobrze, że teściowa już po operacji :tak: A pieska szkoda. :-:)-( Dobrze, że masz zamiar wyciągnąć konsekwencje. Strach pomyśleć, co by było gdyby gdzieś w okolicy tej "bójki" były Twoje dzieci.

Kingus u Ciebie, to już chyba możemy dni i godziny odliczać po porodu. Oh nie mogę się doczekać fotek maleństwa :-):-)

She Ja jako zakupoholiczka rozumiem Cię doskonale, jeśli chodzi o "czekającą na Ciebie sukienkę". Na mnie w sklepach Ciągle "coś czeka" :sorry::sorry:;-);-)A co do kolorów, to ja bym sie tym nie przejmowała, a mężowi zrobiła niespodzianke ;-);-)

Wszystkie zafasolkowane proszę o pogłaskanie ode mnie brzuszków!!:-):-)


Ja jutro znowu zaczynam studia. :tak::tak: Z jednej strony się cieszę, a z drugiej boję się, że jak wpadnę znowu w ten natłok zajęć, to przestanę o siebie dbać, dobrze się odżywiać itp. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Co do mojego organizmu, to dzisiaj 29 dzień cyklu, a @ nie ma. Dziwi mnie to, bo zawsze,ale to zawsze mam regularne co 24 -25 dni. Starać się nie staramy, ale żadnej metody antykoncepcyjnej tez nie stosujemy, tylko ten nasz npr. Zrobiłam więc wczoraj wieczorem test i wyszła jedna wyraźna krecha. No i nie wiem w końcu co się dzieje. Mam nadzieję, że @ jutro lub pojutrze przyjdzie, bo jakoś nie mam ochoty znowu po lekarzach biegać :confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Hej
No to powialo nadzieja na watku!

Gosiagro gratuacje, chciałabym być na Twoim miejscu.

Aneczka jak u Ciebie?Juz wydobrzałaś?

As, strasznie przykro ze to Psiulka spotkalo. Sadz się sadz!Psa (posokowca) moich teściów tez pogrzyl pies (taki wilczurowaty, wyskoczyl z zagrody i chapnąć naszego pasiaka) – ledwo się wylizal, na szczescie się udalo. Ale niestety właściciela psa nie udalo się ukarac, dsotal upomnienie, ale to mala wiejska miejscowość i teściowie nie chcieli sobie ze wszystkich zrobic wrogow wiec nie podali go do sadu. Ale wyobrażam sobie co przeżyłaś.

She, mialam wczesniej napisac – fryz będzie piekny; wogole to laska jestes. I swietny pomysl z ta sukienka – lubie romantyczne zrywy, jak Cie stac…Niezły przezyje szok Twój przyszly mezus, już to widze, hehe.

13x13 – przytulam się ukradkiem do brzusia, i bardzo się ciesze ze z dzidzia jest w porządku.

A my zdrowiejemy, bo dopadly nas katary i kaszle, ale już lepiej. No i czekam na piatkowa wizyte u gina. O @ na razie pomarzyc…

Pozdrawiamy cieplutko wszystkich
 
As biedny psiak:-(, koniecznie właściciel tego psa musi ponieść konsekwencje:wściekła/y:,to się w głowie nie mieści:no:.
Gosiagro to gratuluje kochana i trzymam kciuki za Twoja dzidzie.
Dziewczynki kupiłam sobie sweterek i farbe do włosów w swoim naturalnym kolorze, żeby potem sobie odrosły i żebym nie musiała mieć odrostów i katować włosów blondem, zwłaszcza jeśli zafasolkuje za jakiś czas, więc zakupy udane:tak:.
 
Gosiagro serdeczne gratulacje!!! A nie mówiłam, że same dobre wiadomości mamy dzisiaj? :-)
My też trzymamy kciuki żeby dzidzia zdrowo rosła :tak::tak:

Aneczka jak u Ciebie?Juz wydobrzałaś?
Ja czuję się już lepiej, ale jeszcze nie do końca wydobrzałam. Dzisiaj zaczęło mnie drapać w gardle i nie pamiętam czy to jest znak, że choroba przechodzi czy też że jutro stracę głos :confused2:
A jeszcze jutro muszę przyjechać wcześniej do pracy bo mam spotkanie o 7 rano (och, jak ja nie lubię rano wstawać :eek:). Inna opcja była od 19 do 22, to już wolę rano bo i tak teoretycznie zaczynam pracę o 7:30.
 
wpadłam tylko powiedziec ze żyję -gdyby ktoś chciał zapytać o Kasięmaj....
jakoś tak mi nadaj "nijako"
więc nie smucę

13x13-pieknie wyglądałaś w dniu ślubu.i droga do kościoła i z...też musiała być piękna :-D-bardzo isę cieszę że wszystko z dzidzią ok!!! oby tak dalej i trzymam za to kciuki.
As-bardzo mi przykro z powodu Twojego psiaka.
She-no nasz też biszkopt...a taki rozrabiak że szok...też tak mieliście??ile ma Wasz labradorek???(wrzucę ci fotkę jak odszukam na kompie)
 
reklama
karola322 - dzięki za fluidki:)Jejku jak czytam o tych syropach, które polecasz, zaraz mi się dzieciństwo przypomina..jak mama kazała pić taki syrop z cebuli..ochydne to było!!ale fkt pomagało!

Agatka - super wiadomości!:)Zresztą tylko na takie czekałam:)

As - przykro mi z powodu Twojej psiny:(

Aneczka_77 - heh..ja też juz od kilku dni dzwonię żeby się na wizytę umówić..:(Ale tak sie dentystów boję że szok!

gosiagro - Swiatełko dla Aniołka(*)..Trzymam kciuki za fasolkę!!!

daaa - to nauke czas zacząć:)Czasem te nasze organizmy tak szaleją..:(ja też mam nadzieję, że się wreszcie u mnie ureguluje tak jak przed zabiegiem!

She - wiesz tą kamizelką to się tak nie przejmuj... ostatnio mój szwagier miał ślub..i pani młoda miała białą suknię a on ecri kamizelkę i musznik i fajnie to wyglądało...nie raziło jakoś specjalnie w oczy:)A pomysł z sukienką super!!!

ewerysta - to dobrze że lepiej!Trzymam kciuki za piatkową wizytę. A czas do @ zleci nie wiadomo kiedy. Zobaczysz!

kobietka22 - super że zakupy udane:)Dobranoc:)

agnieszka0240 - super, że dzidzia tak daje znać o sobie:)to musi być niesamowite uczucie... Dobrej nocy!!

Ja też zmykam spać...Jutro znowu dzień z Asią i sama z nią będę, więc trzeba siły zebrać:)
Mój K nadal chory...heh...
Dobrej nocy i do juta!:)
 
Do góry