reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agatko supcio :-)

karola to się robi na normalnym usg, nie wiem jak miała Agatka ale ja dowcipnie, bo tak było lepiej wszytko widać ;-)

ja ide jutro do internisty bo mi uszy zatyka i zaczynaja bolec :-(
 
reklama
Agatko bardzo się cieszę Waszym szczęściem.

A ja Dziewczyny zwariowałam. Jakiś czas temu (już po zakupie obu moich sukienek) zobaczyłam jeszcze jedną, której wcześniej nie było w tym sklepie, a mijałam go kilka razy szukając kiecki. Taka... Nie ślubna, a ślubna zarazem. Krążyłam jak sęp. Ale wydawała mi się szyta na anorektyczkę. A ja do takich nie należę, więc nawet nie startowałam do przymierzania. W sobotę moja Mama kupowała sobie kieckę. Śliczna, o morskim kolorze. Kilka sklepów dalej od tamtego. Dziś jechaliśmy ją odebrać, bo trzeba było małej przeróbki krawieckiej. No i weszłam do tego sklepu. I odważyłam się przymierzyć. I wiecie co? Sukienka jak na mnie szyta!!! Jak chodziłam po sklepie to aż jedna pani zatrzymała się, weszła do sklepu na moment tylko i z taaaaaaaaaaaakim uśmiechem powiedziała, że ślicznie wyglądam. No i kupiłam. W tajemnicy przed M. Biała z drobnymi czarnymi dodatkami. I tu zaczynają się schody... Będą 2. Do USC ta z dziś. A po 24.00 krótka ecru ze złotymi dodatkami. Buty mam lekki ecru. Pasują do tej białej sukienki. Zwłaszcza, że mało je spod niej widać. Biżuterii będę miała 2 komplety. Srebrny do białej sukienki, a złoty do tej ecru. We włosach będą do ozdoby białe różyczki. Będą pasowały do obu sukienek, bo krótka ma bolerko w miałym kolorze. Ale mam problem co do M... Garnitur będzie pasował. Ale kamizelkę, krawat i koszulę kupowaliśmy pod kolor ecru. No i... CZY TO SIĘ NIE BĘDZIE GRYZŁO???!!! Nie chcemy mu mówić o zmianie sukienek. Niech mnie zobaczy w dzień ślubu. Niech go zamuruje. A co! Ale bez przymierzania nie kupię mu ani koszuli ani kamizelki... I co teraz?? :-( Poradźcie coś...

Zwariowałam jak Boga kocham... Ale ta sukienka po prostu na mnie czekała Kochane...
 
Ostatnia edycja:
ASIA a może powiedz że gdzieś wyczytałaś albo jednak doszłaś do wniosku że w białym będzie lepiej
mam nadzieję ze na pewno wymyslisz jakiś dobry powód a z drugiej strony myślę że tej jego kamizelki nie będzie tak bardzo widać koszula tez mało widoczna a w sumie to podobno tylko krawat powiniem pasować kolorem
ale ja nic bym nie mówiła jak niespodzianka to niespodzianka
zresztą generalnie to i tak wszyscy będą patrzeć na CIEBIE
 
Kochane ja tylko na sekundę.
Pitbull pogryzł Nila mojego psa.
Mam niezła jadkę.
Jutro idę na policje .Dziś już zgłosiłam telefonicznie.
Fotki wkleję potem.
Nil ma 2 dziury w szyi ,ponad 10 cm szyi pokąsane i podbiegnięte krwią i rozwalone oko.
Na szczęście jak go wet opatrzył to się okazało,ze tylko powieka poszarpana.
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoniła do koleżanki,która jest prawnikiem.Jutro za pomocą komendy kieruję sprawę do sadu.
Nawet nie chcę myslec co by było,gdyby na miejscu mojego psa było dziecko?
:szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Agatko bardzo , bardzo się cieszę. "Nasza" dzidzia rośnie i jest wszystko ok. Ale jestem szczęśliwa. I NIGDY więcej proszę się nie stresować. Teraz to juz kochana masz z górki ;-);-);-):-D:-D:-D.
 
As biedny psiulek :-:)-( . nie odpuszczaj kochana, właściciel powinien odpowiedzieć za to, że nie potrafi psa upilnować :crazy: Mam nadzieje, ze wiesz czyj to pies.
 
reklama
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj z rana byłam bardzo zajęta w pracy, więc dopiero teraz do Was zaglądam i widzę same dobre wiadomości :-) - niestety oprócz pieska As. Ależ to psisko go pogryzło :crazy:

Aga34 rzeczywiście fajne komplikacje pozabiegowe Ci się trafiły :-) Gratuluję! Ale tych rzeczy to tyle nie tłucz bo jeszcze sobie kidyś krzywdę zrobisz. Jak już się musisz wyżyć to może kup taki worek do trenowania boksu, chociaż to dość intensywny wysiłek to zapewne w Twoim stanie nie wskazane.
A na gardełko to ja polecam takie środki do płukania. To powinno chyba być dozwolone w ciąży bo się przecież tego nie łyka. Na mnie najlepiej działa Tantum Verde chociaż Azulan też jest całkiem niezły. Działają szybko i skutecznie. A w międzyczasie między kolejnym płukaniem herbatka z cytryną i miodem. Trzymaj się zdrowo!

She1978 fryzurka wyszła bardzo ładnie :tak: A z tymi sukienkami to zakręciłaś :-) chociaż ja bym chyba nie zdradzała wybrankowi sekretu. Ja generalnie jestem ignorantką jeśli chodzi o dobór kolorów toteż dla mnie to wszystko by do białego pasowało. Na szczęście mój G ma większe wyczucie toteż pomaga mi w doborze jak mam dylemat. My jednak nie dobieraliśmy kamizelki i koszuli do sukienki i wszystko jakoś się ładnie komponowało :-)

Myślę że tutaj mycie nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o zajście w ciążę, bo przecież plemniczki :-)bardzo szybko poruszają się w odpowiednie miejsce.
Tutaj jest jeden zasadniczy problem, jak powiedział mi mój gin, kobieta nie ma co miesiąc owulacji
Mnie się wydaje, że lepiej jednak chwilę poleżeć i nie lecieć od razu do łazienki. Trzeba szczęściu pomagać :-) Nawet w mądrych książkach zalecają leżenie przez ok. 20 min po przytulankach. Mój G jak to usłyszał to nie pozwalał mi wstawać, chociaż o nogach w górze nie słyszał, więc obyło się bez świecy :-D

Karola322 na bezsenność proponuję bardzo nudną książkę. Najlepiej jakąś ze studiów przy której od razu zasypiasz ;-) A na sny to Ci nie pomogę bo mnie samej dzisiaj się śniło, że mąż postanowił zostawić mnie dla jakieś swojej byłej miłości :wściekła/y: Było mi strasznie smutno bo w tym śnie kochałam go równie mocno jak w życiu. Na szczęście to tylko sen :tak:

As76 fajnie, że operacja teściowej się powiodła :tak: Szkoda tylko, że ten wypadek z pieskiem zepsuł Ci dzień :-(

Kobierka22 i jak tam zakupy się udały?
Ja też się wybieram do dentysty. Od 4 tygodni już się tak wybieram i jak do tej pory to nawet nie zadzwoniłam, żeby sie na wizytę umówić...

Dobrze, że jutro zaczynają grzać w domach. Bo palce od tego zimna kostnieją...
Ja już u siebie w domu grzeję od dwóch dni. Przełączyłam termostat w jadalni z OFF na ON i już ciepło :-)

13x13 super wiadomość!!! :-):-) Oczywiście wiadomo było, że wszystko będzie dobrze, ale zawsze to miło usłyszeć takie potwierdzienie :-) Maleństwo niech dalej rośnie zdrowe a mamusia niech się już nie stresuje ;-)
 
Do góry