reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

She - to się dołączam,tyle że z herbatką:)No to kochana ne przesadzaj z tym jedzeniem:-)Żebyś się w suknię zmieściła potem:)Żartuję oczywiście!

Sukienka ma trochę luzu, więc się zmieszczę bez obaw ;-)

Muszę powoli się zbierać do Babci, ale mam takiego lenia, że ruszać mi się nie chce... Katastrofa.

Dobrze, że jutro zaczynają grzać w domach. Bo palce od tego zimna kostnieją...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez przesyłam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i czekam na wieści od agaty jak po wizycie:-):-)
 
kochane jestem cała w skowronkach.:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Teściwa wczoraj miała wreszcie dobre wyniki w szpitału.
Dziś przed obchodem ordynator powiedział,że ją będą operować.
Darek teraz zadzwonił,że teściwa już po operacji :szok::szok::szok::szok:.
Wszystko dobrze poszło.wybudziła się bez problemu.
Darek już z nią rozmawiał.:szok::-d:-d:-d:-d
yuppiiiii
as super wiadomość:-):-) bardzo się cieszę:-):-)
 
hej dziewczynki

jaki polecacie syropek na gardło , żeby nie zaszkodził a pomógł. Diabelnie boli mnie gardełko
aga ja kupiłam w aptece taki syrop z czosnku , malin, i porzeczki taki chomeopatyczny niestety nie pamiętam nazwy bo brałam go jak byłam w 4 tygodniu więc nie pamiętam ale naprawdę pomógł.
 
aga ja jeszcze zrobiłam domowy syropek z cebuli i cukrem to podobno nie szkodzi bo pytałam lekarza. Cebulkę kroisz w kostkę może być taka grubsza możesz też dodać czosnek pokrojony zasyp cukrem i poczekaj aż puści sok i taki możesz pić ten mi tez pomógł.
 
Jesteśmy :-):-):-):-):-) dwie nóżki, dwie rączki, zdrowe serduszko, żołądek i pęcherz moczowy, kolanka i stópki -wszystko jest w jak najlepszym porządku:-D:-D:-D:-D:-D ale Pani doktor nie chciała nam powiedzieć czy siusiek czy siuśka;-);-);-) powiedziała że mówi tylko jak to się wiąże z obciążeniem w rodzinie jednej płci ale co tam -najważniejsze że dzidziuś zdroooooowy -zdjęcie rzucę jutro bo dziś jeść jeść jeść idziemy -cały dzień z nerwów posciłam:-p:-p:-p:-p
 
reklama
jesteśmy :-):-):-):-):-) dwie nóżki, dwie rączki, zdrowe serduszko, żołądek i pęcherz moczowy, kolanka i stópki -wszystko jest w jak najlepszym porządku:-d:-d:-d:-d:-d ale pani doktor nie chciała nam powiedzieć czy siusiek czy siuśka;-);-);-) powiedziała że mówi tylko jak to się wiąże z obciążeniem w rodzinie jednej płci ale co tam -najważniejsze że dzidziuś zdroooooowy -zdjęcie rzucę jutro bo dziś jeść jeść jeść idziemy -cały dzień z nerwów posciłam:-p:-p:-p:-p
agata super:-):-) strasznie się cieszę :-):-) skarbie a powiedz mi oni robią to badanie normalnym usg i tam sobie wszystko wylicza?? Naprawdę super:-):-):-)
 
Do góry