reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agatka wspaniałe wiadomości!!!

Witam WAS dziewczyny w czwartkowy zimny poranek.
Miłego dnia.

Mnie juz solidnie brzuszek na @ pobolewa, więc myślę, ze dzisiaj przyjdzie.....oby...bo chcę, żeby to była ostatnia.....
Troche tylko mm dołka, bo się ściełam z moim Z., ale to taki malutki dołeczek, i pewnie to moja wina bo mi hormonki wróciły do normy i mam tradycyjnie PMS.
 
reklama
Jesteśmy :-):-):-):-):-) dwie nóżki, dwie rączki, zdrowe serduszko, żołądek i pęcherz moczowy, kolanka i stópki -wszystko jest w jak najlepszym porządku:-D:-D:-D:-D:-D ale Pani doktor nie chciała nam powiedzieć czy siusiek czy siuśka;-);-);-) powiedziała że mówi tylko jak to się wiąże z obciążeniem w rodzinie jednej płci ale co tam -najważniejsze że dzidziuś zdroooooowy -zdjęcie rzucę jutro bo dziś jeść jeść jeść idziemy -cały dzień z nerwów posciłam:-p:-p:-p:-p

aaaaaaaaaa SUPER AAAAAAAAAAAAAAAA :tak::-D:tak::-D

Cześc Dziewczyny!
Piszę, żeby przesłać Wam pozytywne fluidki:-D:-D:-D
Moja historia jest taka, iż w 6 tygodniu poronilam, 3 sierpnia mialam zabieg, odczekalam jeden okres i w sumie niespodziewanie jestem w ciązy!!!
Także dziewczyny głowa do góy i trzymam kciuki!!!

:eek: UHM szok... :rofl2::-D:tak: dzięki za podzielenie sie z nami tą niesamowitą wiadomością, spokojnych 9 miesięcy :tak:
 
Dzień Dobry Kochane,
miłego dnia życzę :-):-):-)

>>>Kobitki,
dzisiaj w nocy...masakra.....pomijając fakt, że znów spałam 2-3 h.....doszły wymioty....zawroty głowy.....mdłości.....i ogólnie wsio mnie bolało.....
 
Ostatnia edycja:
Jesteśmy :-):-):-):-):-) dwie nóżki, dwie rączki, zdrowe serduszko, żołądek i pęcherz moczowy, kolanka i stópki -wszystko jest w jak najlepszym porządku:-D:-D:-D:-D:-D ale Pani doktor nie chciała nam powiedzieć czy siusiek czy siuśka;-);-);-) powiedziała że mówi tylko jak to się wiąże z obciążeniem w rodzinie jednej płci ale co tam -najważniejsze że dzidziuś zdroooooowy -zdjęcie rzucę jutro bo dziś jeść jeść jeść idziemy -cały dzień z nerwów posciłam:-p:-p:-p:-p

Tak bardzo się cieszę!!!!

Agatko bardzo się cieszę Waszym szczęściem.

A ja Dziewczyny zwariowałam. Jakiś czas temu (już po zakupie obu moich sukienek) zobaczyłam jeszcze jedną, której wcześniej nie było w tym sklepie, a mijałam go kilka razy szukając kiecki. Taka... Nie ślubna, a ślubna zarazem. Krążyłam jak sęp. Ale wydawała mi się szyta na anorektyczkę. A ja do takich nie należę, więc nawet nie startowałam do przymierzania. W sobotę moja Mama kupowała sobie kieckę. Śliczna, o morskim kolorze. Kilka sklepów dalej od tamtego. Dziś jechaliśmy ją odebrać, bo trzeba było małej przeróbki krawieckiej. No i weszłam do tego sklepu. I odważyłam się przymierzyć. I wiecie co? Sukienka jak na mnie szyta!!! Jak chodziłam po sklepie to aż jedna pani zatrzymała się, weszła do sklepu na moment tylko i z taaaaaaaaaaaakim uśmiechem powiedziała, że ślicznie wyglądam. No i kupiłam. W tajemnicy przed M. Biała z drobnymi czarnymi dodatkami. I tu zaczynają się schody... Będą 2. Do USC ta z dziś. A po 24.00 krótka ecru ze złotymi dodatkami. Buty mam lekki ecru. Pasują do tej białej sukienki. Zwłaszcza, że mało je spod niej widać. Biżuterii będę miała 2 komplety. Srebrny do białej sukienki, a złoty do tej ecru. We włosach będą do ozdoby białe różyczki. Będą pasowały do obu sukienek, bo krótka ma bolerko w miałym kolorze. Ale mam problem co do M... Garnitur będzie pasował. Ale kamizelkę, krawat i koszulę kupowaliśmy pod kolor ecru. No i... CZY TO SIĘ NIE BĘDZIE GRYZŁO???!!! Nie chcemy mu mówić o zmianie sukienek. Niech mnie zobaczy w dzień ślubu. Niech go zamuruje. A co! Ale bez przymierzania nie kupię mu ani koszuli ani kamizelki... I co teraz?? :-( Poradźcie coś...

Zwariowałam jak Boga kocham... Ale ta sukienka po prostu na mnie czekała Kochane...

:szok:
Aleś ty szalona, kobieto...
Pozytywnie zakręcona...
Całkiem jak ja :-p

Kochane ja tylko na sekundę.
Pitbull pogryzł Nila mojego psa.
Mam niezła jadkę.
Jutro idę na policje .Dziś już zgłosiłam telefonicznie.
Fotki wkleję potem.
Nil ma 2 dziury w szyi ,ponad 10 cm szyi pokąsane i podbiegnięte krwią i rozwalone oko.
Na szczęście jak go wet opatrzył to się okazało,ze tylko powieka poszarpana.
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzwoniła do koleżanki,która jest prawnikiem.Jutro za pomocą komendy kieruję sprawę do sadu.
Nawet nie chcę myslec co by było,gdyby na miejscu mojego psa było dziecko?
:szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Daj mu bobu!!!

Cześc Dziewczyny!
Piszę, żeby przesłać Wam pozytywne fluidki:-D:-D:-D
Moja historia jest taka, iż w 6 tygodniu poronilam, 3 sierpnia mialam zabieg, odczekalam jeden okres i w sumie niespodziewanie jestem w ciązy!!!
Także dziewczyny głowa do góy i trzymam kciuki!!!

Cieszę się starszecznie...

Agatka wspaniałe wiadomości!!!

Witam WAS dziewczyny w czwartkowy zimny poranek.
Miłego dnia.

Mnie juz solidnie brzuszek na @ pobolewa, więc myślę, ze dzisiaj przyjdzie.....oby...bo chcę, żeby to była ostatnia.....
Troche tylko mm dołka, bo się ściełam z moim Z., ale to taki malutki dołeczek, i pewnie to moja wina bo mi hormonki wróciły do normy i mam tradycyjnie PMS.

Ty się nie sprzeczaj, tylko przytulaj...
 
reklama
Do góry