reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
na wypisie wpisuja termin z OM, ja tez tak mialam. Moja kolezanka poronila w 11 tyg wedlug OM, wedlug usg byl 7, a wedlug HCG 3 tydzien .... po prostu dzidzius umarl i zaczal sie wchlaniac, a hcg spadalo.
U Ciebie wyglada na to, ze od poczatku Betka byla za niska
 
na wypisie wpisuja termin z OM, ja tez tak mialam. Moja kolezanka poronila w 11 tyg wedlug OM, wedlug usg byl 7, a wedlug HCG 3 tydzien .... po prostu dzidzius umarl i zaczal sie wchlaniac, a hcg spadalo.
U Ciebie wyglada na to, ze od poczatku Betka byla za niska
i tak na chłopski rozum sobie tłumacze że to chyba to było przyczyną :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::eek::eek::eek::eek:
co o tym myślisz???
 
z tej betki to tak wygląda jakby od samego początku było coś nie tak, bardzo powoli rosła. Mogło być tak, że była wyższa i spadła ... ale u Ciebie był mały wzrost, więc ona chyba po prostu od początku za wolno przyrastała. a w ogole byl zarodek, czy tylko pecherzyk ? przypuszczam, ze przy takiej becie nie bylo zarodka.
 
z tej betki to tak wygląda jakby od samego początku było coś nie tak, bardzo powoli rosła. Mogło być tak, że była wyższa i spadła ... ale u Ciebie był mały wzrost, więc ona chyba po prostu od początku za wolno przyrastała. a w ogole byl zarodek, czy tylko pecherzyk ? przypuszczam, ze przy takiej becie nie bylo zarodka.
na usg gin nic nie widzial nawet pecherzyka dlatego bylo podejrzenie ze pozamaciczna albo wczesna, zreszta ja nic nie wiem na temat tej ciazy nic kompletnie nic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jutro sie wszystkiego wypytam :tak::tak:
a teraz do spania bo jutro na rano

dobranoc
 
czesc dziewczyny.cieszę się ze moja historią was mogę pocieszyć, sama takie chciałam słyszeć. Powiedzcie mi co to może znaczyć. Mojego męża bratowa jest w ciązy bliźniaczej 13 czy 14 tydzień i powiem wam że jeszcze przed jej zajściem sniło mi się że będzie w ciązy z trójkątnym brzuchem czyli bliźniaki ale w czarnej sukience powiewającej na wietrze, boje się tego mojego snu . Ta czarna sukienka a ma problemy z donoszeniem. Ona by chciała aby jedno dziecko obumarło bo nie chce bliźniaków naprawdę (materialista) i do tego mój sen i jakieś dziwne przeczucie że z tą ciąża cos sie wydarzy, boje sie tego. Potym snie moim czekałam na więści o:no: ciąży, o blixniakch a teraz ........... to jest straszne. Jak teściowa mi mówiła o tych dzieciach to coś mi mówiło że te dzieci nie przezyją spotkałyście się z tym, dziwne ale moje przeczucie rzadko mnie myli. :no:Ta czarna sukienka widzę ją dzisiaj.....Wszystko po kolei jak w moim śnie.I jeszcze jej jakies uwagi o obumarciu o chorobach, dziwna sytuacja.Ten sen opowiedziała mojej teściowej ale ona chyba myslała że ja to zmyśliłam a ja chciałam ostrzec, no nie wiem.
 
kinguś - dobrze że u Was wszystko dobrze:) Ani sie obejrzysz a będziesz tulić maleńka w ramionach:)

As76 - to się wymęczy ta Twoja teściowa!Fajne masz dzieciaczki:)

gosiak84 - po cichutku gratuluje i trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

karola322
- coś mi się zdaje że masz jakąś infekcje albo stan zapalny, skoro te upławy brzydko pachną!Ale jutro wszystkiego się dowiesz!!!

Agatka - fajnie że się odezwałaś bo już zaczynałam sie martwić!!!Oj, biedactwo, dzidziuś bardzo Cie męczy,ale to dobrze, to znaczy, że silny jest!:) Trzymaj się Kochana!

daa - trzymam kciuki za to, że może jednak:)

kazikz - udanego urlopu:)Dobrze CI:)

Koti81 - GRATULUJE!!!Super wiadomość!!:) A dzidziuś duży i śliczny:) No i oczywiście trzymam kciuki, żeby dalej było dobrze!Musi być!:)

iławianka - miłej pracy papierkowej przy komputerze:)

Świstak - bardzo mi przykro:( Ściskam!!!

ilonka26 - tez pozdrawiam:)

natalineczka555
- trzymam kciuki za wizytę, żebyś tam się wszystkiego wywiedziała:)

Nikki - super, że u Ciebie wszystko dobrze i że brzuszek rośnie:) To już duży ten Twój Skarb:)

ena - ja zasadniczo nie wierzę w sny!Ale kto wie, może coś w tym jest..

A mnie dziś prawie cały dzień głowa tak bolała, że myślałam że mi pęknie!!To od wysiłku umysłowego chyba!
Czy któraś z Was jest może księgową?:)
Chyba trzeba się spać zbierać!
 
reklama
Do góry