reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Natalineczka juz jesteś po wizycie??? Co gin powiedział???

Nikki wszystkiego najlepszego dla Wiktora:rofl2::rofl2::rofl2:

Agniesia super że Ci dała skierowanie. Może i ja pójdę jak wróci i poprosze żeby tez mi dała. Wydaje się moja lekarka ludzka to może podejdzie tak jak Twoja:tak::tak:Agniesia Ty dopiero trzy cykle miałas po poronieniu???

karola322 kciuki zacisniete &&&& Pisałaś chyba że masz na 14 więc czekam na jakis odzew:tak::tak:

kobietka22 a jak noga??? Mi pomaga nurofen forte na bóle miesiączkowe.

Koti i kinguś witajcie nasze kochane ciężaróweczki:-p:-p:-p

Asiu odezwij sie

Agatko a Ty biedaczko jak dziś samopoczucie??/
 
reklama
Agniesia super że Ci dała skierowanie. Może i ja pójdę jak wróci i poprosze żeby tez mi dała. Wydaje się moja lekarka ludzka to może podejdzie tak jak Twoja:tak::tak:Agniesia Ty dopiero trzy cykle miałas po poronieniu???

?/

Cykli miałam 5 ,ale 1. był podręcznikowy, po dokładnie 28 dniach @ i super, 2. to nie pamiętam, a potem zaczęły się chocki klocki ;-)z tymi plamieniami przed @
 
Ola noga już lepiej jeszcze czasem kłóje troche mnie coś, ja wziełam nurofen i po długim czasie, ale ból odpuścił na szczęście.
 
Fajna masz córe Kasiu, niom pierwszoklasistka i na dodatek szczęśliwa, ze do szkółki idzie:-).
Nie smutaj się, napewno dołek szybciutko minie.
Dziewczynki ja znowu mam stres, trzymam kciuki za naszą Karole i sie stresuje, nie moge sie doczekać kiedy da znać co powiedział lekarz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry