reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

She to witaj w klubie :) Ja jestem po 2@ i był 3-dniowy, bezbolesny jakiś, od 2 tygodni mam objawy podobne jak w poprzedniej ciąży, odrzuca mnie od jedzenia, węch jakiś taki bardziej wyczulony i przede wszystkim mdłości i kłucie w podbrzuszu. Nie robiłam jak na razie testu i nie będę robiła, czekam na 3 @ i wtedy się okaże co i jak.
Tak szczerze, to przynajmniej u siebie wydaje mi się mało prawdopodobne zaciążenie, więc zwalam to na hormony, które się normują
 
reklama
ja bym zrobiła tescik zeby sie uspokoic ale brałabym pod uwage ze @ juz była zeby sie bardzo nie rozczarowac;(

Malina, rozczarować bym się nie rozczarowała, bo ze względu na przygotowania do ślubu nie jestem nastawiona na zajście :-) Ale jakby się zdarzyło, to nie byłoby tragedii :-) Gorzej, że na weselu bym nie popląsała... :-(

ale z drugiej strony mozna dostac okres podczas okresu moja kumpela tak miała i później nie wiedziała ktory termin @ podac u gin zeby jej termin porodu wyznaczyli bo okazało sie ze pomimo ze miała @ była w pierwszym miesiacu ciazy;))))
dla uspokojenia sie radze zrobic tescik i dwóch kreseczek wypatrywac czego z całego serca zycze;;;)))))))))

Dziękuję :-)

A z ciekawości: który termin @ okazał się u koleżanki właściwy?

She to witaj w klubie :) Ja jestem po 2@ i był 3-dniowy, bezbolesny jakiś, od 2 tygodni mam objawy podobne jak w poprzedniej ciąży, odrzuca mnie od jedzenia, węch jakiś taki bardziej wyczulony i przede wszystkim mdłości i kłucie w podbrzuszu. Nie robiłam jak na razie testu i nie będę robiła, czekam na 3 @ i wtedy się okaże co i jak.
Tak szczerze, to przynajmniej u siebie wydaje mi się mało prawdopodobne zaciążenie, więc zwalam to na hormony, które się normują

Ilonka ja też nie sądzę, by była to ciąża. Gdybym obsesyjnie chciała zajść to myślałabym, że to moja podświadomość. A tak... Chyba też stawiam na hormony...
 
A teraz straszna senność mnie dopadła. Gdyby mi ktoś biurko zamienił na łóżko już by mnie nie było na jawie...

Ale to pewnie pogoda.
 
Ostatnia edycja:
She, słońce zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji :)
Dobrze, ze o tej senności wspomniałaś, ja chyba muszę się przejść do lekarza z tym fantem bo cholerka mogę spać po 12 godzin od poronienia i nie potrafię się zwlec z łóżka, a już dłużej na pogodę tego zwalać nie mogę. Może mi da skierowania na morfologię albo cuś, bo już przynajmniej z tym nie będę prywatnie może musiała latać
 
Oj dziewczyny. Na to hormony tylko jakie :)
Mnie dzisiaj pobolewa torchę krzyż i jakoś tak dziwnie sie czuje , więc może @ sie zbliża. Oby bo chciałabym tę pierwszą mieć jeszcze przed pracą. Bo jak ma mnie tak zalewać to lepiej w domku.
Ja własnie sprzątam bo cały dom gości dzisiaj i jutro. Mieszkam koło lotniska na Bemowie, to nagle wszytskich do mnei zaciągło:)
 
reklama
dziwczyny co tak smutno dzisiaj głowy do góry i myśleć pozytywnie a nie zadreczać si, ja wiem może mi sie mówi łatwo ale z takim nastawieniem to nic dobrego nie wyniknie, a ja tak mocno za was trzymam kciuki i czekam aż nastepna sie pochwali że jej sie już udało i w swoim brzuszku nosi to upragnione dzieciątko:-)
 
Do góry