reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witam wszystkie dziewczyny w piękny sobotni poranek

Niuniaczki ja się melduję:-):-) już pisze co miałam zdradzić za tajemnicę:-):-) . Byłam dzisiaj o 16.30 na usg i okazuje się że jestem w 4tygodniu i 1dniu ciąży nasze maleństwo ma 0.39mm i widziałam je dzisiaj na monitorku :-):-):-) naprawdę jestem bardzo szczęśliwa nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszać trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko było dobrze przez te 9 miesięcy :-):-) 27 sierpnia mam iśc na kolejne usg wtedy juz powinno być widac bijące serduszko i wizytę bo moja pani doktor idzie od 28 sierpnia na urlop i jej nie będzie. Dzisiaj byłam zdziwniona ona zawzze taka oschła jest a dzisiaj była taka przejęta i o wszystko pytała dała mi duphaston 2x dziennie i acart tylko zastanawia mnie po co on chyba dlatego że jestem straszny nerwus i rozstrzepaniec i dała mi go zeby mnie uspokoić:-):-):-) skarbeczki jestem naprawde bardzo szczęsliwa i dziękuję że jesteście ze mną:-):-) buziaczki kolorowych snów
kochana tak bardzo sie ciesze że wam sie udało tylko teraz musisz sie bardzo oszczedzać niech w pracy cie nie przemęczają to agatka zaczeła lańcuszek teraz ty kto nastepny dziewczyny do dzieła teraz widocznie jest dobry moment na starani trzymam za wszystkie kciuki
Hejka, ja tylko na chwilkę. A więc @ nie dostałam, chociaż brzuch mnie bolał dziś. A testu za szybko nie chcę robić bo mi te pierwsze i tak nie wychodzą. Może jutro zrobię.
Dobranoc. Pozdrawiam wszystkich.
czy już zrobiłaś ten test tak bym chciała żeby nastepna okazała sie cieżarówką, bede czymać kciuki
Dzien dobry cos ostatnio malo tu bywam ale to dlatego ze zostal tylko tydzien do mojego wesela i teraz sie zaczela taka najwieksza goraczka juz wszystko zalatwione ale zawsze cos trzeba zrobic jeszcze.A tak pozatym czuje sie oki.Pozdrawiam:);-)Milego dnia.
gratulacje z okazi ślubu niehc ten dzień bedzie najpiekniejszym dniem w twoim zyciu:-)
 
hej dziewczyny
KAROLA gratulacje byłam pewna że to jest ta niespodzianka
bardzo się cieszę
i zastanawiam może skoro juz przewidziałam dwie fasolki to może w totka bym zagrała a jak juz bym wygrała to byśmy się na mega bb imprezie spotkały

AGATA tylko mi się na tym weselichu oszczędzać proszę nie szaleć za bardzo pomyśleć o nas

GOSIA LEW ty zrób ten test bo nos mnie swędzi tzn.cos wyczuwam

dziewczyny cieszę się z każdej takiej wiadomości
miłego dnia i weekendu
 
Niuniaczki ja się melduję:-):-) już pisze co miałam zdradzić za tajemnicę:-):-) . Byłam dzisiaj o 16.30 na usg i okazuje się że jestem w 4tygodniu i 1dniu ciąży nasze maleństwo ma 0.39mm i widziałam je dzisiaj na monitorku :-):-):-)snów
Wielkie, Wielkie Gratulacje. Teraz z pracą musisz chyba trochę zwonić. Cieszę sie niezmiernie.
Jestem na chwilkę -oczywiście po burzach padł mi net. Chcę Wam powiedzieć że wszystko jest ok -dziś wyjeźdźamy na weselicho więc odezwę się w poniedziałek -miejcie tylko litość nad ilością postów;-):-)



Olu teraz na Ciebie olej i mam nadzieję że jeszcze ktoś się dołączy!!!!
Agatko tylko prosze mi za bardzoe nie szaleć na tym weselichu:tak::tak::tak: Pamiętaj że fasolinka pod serduchem:tak::tak::tak:

Moja kolej będzie ale podejrzewam że może w przyszłym miesiącu:tak::tak:

Lenka wybaczamy że Cie mało:tak::tak::tak: ALe po weselu to juz będziesz musiała być tu częściej:-):-)

GosiaLew zrób tego testa i dołącz do forumowych BB usiowych ciężaróweczek. Ja już się nie mogę doczekać wyniku tego testu:szok::szok:

Wszystkim życzę miłego dnia
 
Dziewczyny meldujemy się po wizycie:-) wszystko w porządeczku Sóweczka ma 71mm i nowy termin to Walentynki, więc z USG wychodzi, że jesteśmy w 13t4d:-D jutro o 10 mam dzwonić do ginka ustalić kiedy robimy badanie na przezierność karkową, bo na tym jego USG nie dało rady i musi to zrobić na super nowoczesnym USG w szpitalu w Knurowie, w którym pracuje:-) tylko, że jest problem, bo jedzie na urlop i jedyny dzień kiedy może mi je zrobić to jutro, ale nie wie czy nie będzie miał operacji jutro, dlatego też mamy dzwonić się dowiadywać...ale jeśli on nie da rady to pogada z innym lekarzem i zrobi mi to USG to na początku następnego tygodnia :-) fotka taka troszkę niewyraźna, ale może niebawem będę miała lepszą:-)


[/QUOTE
Serdeczne gratulacje i trzymam kciuki za udane badanko i spokojnych następnych miesięcy zyczę;)):tak:
 
Niuniaczki ja się melduję:-):-) już pisze co miałam zdradzić za tajemnicę:-):-) . Byłam dzisiaj o 16.30 na usg i okazuje się że jestem w 4tygodniu i 1dniu ciąży nasze maleństwo ma 0.39mm i widziałam je dzisiaj na monitorku :-):-):-) naprawdę jestem bardzo szczęśliwa nie pisałam wcześniej bo nie chciałam zapeszać trzymajcie kochane kciuki żeby wszystko było dobrze przez te 9 miesięcy :-):-) 27 sierpnia mam iśc na kolejne usg wtedy juz powinno być widac bijące serduszko i wizytę bo moja pani doktor idzie od 28 sierpnia na urlop i jej nie będzie. Dzisiaj byłam zdziwniona ona zawzze taka oschła jest a dzisiaj była taka przejęta i o wszystko pytała dała mi duphaston 2x dziennie i acart tylko zastanawia mnie po co on chyba dlatego że jestem straszny nerwus i rozstrzepaniec i dała mi go zeby mnie uspokoić:-):-):-) skarbeczki jestem naprawde bardzo szczęsliwa i dziękuję że jesteście ze mną:-):-) buziaczki kolorowych snów[/QUOTE
Bardzo sie ciesze:-D moje gratulacje;-) i takie wiadomości właśnie daja nadzieję kazdej z nas ze jednak się udaje:tak:
Prosze tylko zwolnić tempo w pracy i cieszyć się swoim szczęsciem:-):-)pozdrowionka
 
Karloa gratulacje i spokojnych 9 miesięcy!
13x13 tobie także życzę 9 spokojnych miesięcy i gratuluje!!!
Ale się cieszę dziewczynki oby tak dalej i żeby wszystkie jeszcze w tym roku zobaczyły 2 upragnione kreseczki:-)
A ja robię sobie remont z M w naszym domku chyba wije gniazdko :-D
Mam nadzieje że wszystko już będzie dobrze a wczoraj straciłam swego największego kudłatego przyjaciela:-( umarł mój piesek był już stary i schorowany ale M kupi drugiego cały czas ryczę i strasznie mi go brakuje...
Pozdrawiam Was kochane wszystkie i miłego dnia!!!
 
Karola gratulacje !!! :-) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za to, by wszystko było ok :-)

Dziewczyny uspokójcie mnie, bo zwariuję.

@ miałam w 30dc (zaczęła się 30/07/2009). Trwała 5 dni. Była taka jak zwykle. Ale jednocześnie tak jak Wam pisałam w zeszłym tyg bodajże zaczęłam mieć podobne objawy co przy pierwszej ciąży, gdy jeszcze nie wiedziałam, że w niej jestem. Zrobiłam w zeszłym tyg test. Jedna silna kreska. Mija tydzień a ja czuję się coraz dziwniej. Mdli mnie lekko, wiecznie jestem głodna, 3 dni temu odrzuciło mnie od drugiej kawy, teraz jem loda i rośnie mi on w buzi... Duphastonu w chwili obecnej nie biorę, a odczuwam kłucie w piersiach. Myślicie, że powinnam zrobić 2 test? Zważając, że @ był taki jak zwykle, a pierwszy był negatywny???

Nie, nie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja bym zrobiła tescik zeby sie uspokoic ale brałabym pod uwage ze @ juz była zeby sie bardzo nie rozczarowac;(
ale z drugiej strony mozna dostac okres podczas okresu moja kumpela tak miała i później nie wiedziała ktory termin @ podac u gin zeby jej termin porodu wyznaczyli bo okazało sie ze pomimo ze miała @ była w pierwszym miesiacu ciazy;))))
dla uspokojenia sie radze zrobic tescik i dwóch kreseczek wypatrywac czego z całego serca zycze;;;)))))))))
 
Do góry