reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agulko AJ to ze sie nie ujawniam to nie znaczy ze mnie nie ma jestem kochana jestem caly czas tylko czasem tak ciezko jest kiedy czyta sie o kolejnym niepowodzeniu ktorejs z was i wtedy brak slow wiec chyba lepiej jest poprostu pomilczec i tak po cichutko posmucic sie z wami buziam cie goraco i tule

Niusiulku ciebie rowniez tule mocno ja sama dopiero przeszlam przez to samo mina rok od chwili kiedy moja pierwsza kruszynka odeszla ale wierze ze jeszcze sie uda nam wszystki

Taki smutny dzisiaj dzionek:-( wiec co moge dodac chyba tylko to ze mysle i jestem z wami caly czas tylko tak po cichutku
 
MAMA SÓWKA to już dziś ten wielki dzień
więc dla Was moje życzenia:

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Wiec w dniu zaślubin życzę Młodej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.
 
Edytko - dopiero teraz doczytałam - brak słów - tule Cię do serduszka:-(

Nie mam sił na odpisywanie...:zawstydzona/y:

Pati - zrób betę - jak miałaś krwawienie... dla spokoju umysłu... zobaczysz czy przyrasta i będzie wiadomo...
 
Witajcie z ranak dziewczynki,ja tak wczesnie bo pracuje ale znalazlam cos extra dla was, niech wszystkim przyniesie dobre wluidki obrazek w tym poscie.
 

Załączniki

  • gniazdo.jpg
    gniazdo.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 19
MAMA SÓWKA to już dziś ten wielki dzień
więc dla Was moje życzenia:

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Wiec w dniu zaślubin życzę Młodej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Dziękuję kochana ogromnie mocno:-)

Kochane Dziś Ten Dzień:biggrin2: Jestem Bardzo Szczęśliwa Choć Już Od 5:46 Nie Śpię:-p Ale Spałam Całą Noc:-D Kochane Życzę Miłego Dzionka i Pewnie Jutro Się Odezwę, Bo Uzależniłam Się Od BB:-D

Pati b. gratulują dwóch kreseczek:-D
 
Mama Sówka życzę ci aby każdy spędzony razem dzień był taki jak ten pierwszy i abyście nauczyli się pielęgnowac swoją miłość, która potrafi przetrwać wszystko

a w dniu dzisiejszym kwitnij i bądź najpiękniejszą Panną Młodą na świecie:-);-):-D:-D:tak:;-):tak:

i nie zniknij po ślubie jak Alicja:baffled:
 
reklama
A dzisiaj rano wstało słoneczko.... rozpoczął sie nowy dzień... nowe szanse... nowe radości i smutki...
ale życzę wam tylko słonka przez cały dzień
 
Do góry