reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dołaczyłam sie do Was bo chciałaby pomóc szczególnie tym dziewczyna które mieszkaja w UK.Ja obydwa poronienia przezyłam tutaj w UK.Wiem jak potrafi byc ciezko w obcym kraju z takim bólem i opowiesciami ze tutaj nic lekarze nie robia.To nieprawda sama doswiadczyłam fachowej opieki w czasie poronien i po nich ,obecnie tez nie moge narzekac.Po prostu tutaj troche inaczej sie leczy ot co.
Wiec jezeli któras ma pytania to z przyjemnoscia pomoge i doradze co robic.:nerd:
 
reklama
Edytko gratulacje rosnącej betki :) tak się cieszę :) zobaczymy jak u mnie bedzie, ja niestety betki nie moge robic bo u nas pobierają krew do badań od 7.30 do 10 a ja prace zaczynam o 7.30 i musiałabym za każdym razem urlop brac bo wątpie ze z urzedu starzystkę wypuszcza na pare minut-poza tym jeszcze by się mnie wypytywali po co te badania.. będe musiała zadowolic się testem a potem czekac ze strachem w oczach na wizyte u ginka bo ja chce iśc około 7-8 tygodnia bo będę już widziała serducho (mam nadzieję)... jeszcze dwa tygodnie i będę testowac czy się udało, narazie trenujemy hihi czyli mamy baaarrrrdzzzoo przyjemny weekend majowy ;-)

izi83 witam cię wśród nas, czy gabi to twoja siostra? chodzi mi o gabi z tego forum... miłego popołudnia wam życzę ja ide a raczej porowerowac z moim M i bociana w żorach obejrzec może nam da jakiś prezencik-jak nie to będę miała pretensje do mamy że mi bzdury o bocianach opowiadała hihi żartujem :-)

buziaki dla was i trzymajcie się ciepło, nie martwic mi się tam!!!
 
dzisiaj mnie tak okropnie kłuje w prawym jajniku że oszaleje ale wiem co to znaczy :)dobra zmykam już... pozdrawiam wszystkich
 
Edytko 10 rocznica to przydało by sie po prezęcie dla każdego :)
betka pieknie rośnie :)
pozdrawiam i zmykam bo pogoda piękna
 
hejka kobiety:)
jak tam w polsce w swieto pracy????
my tu takiego nie obchodzimy ale za to dluuugi weekend mamy bo poniedzialek wolny:)
jutro cala rodzinka wybieramy sie do Dublina do znajomych i wracamy dopiero w poniedzialek:):):):0 ale sie ciesze:)
 
hej Asieńko..

kurcze siedze na tym BB i skacze po roznych watkach..nawet nie mialam swiadomosci ze ludzie maja taaakie straszne problemy..a w ogole rozwylam sie czytajac watek o kobietach samotnych w ciazy...eh..
 
reklama
Do góry