reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki,, jestem na przepustce do jutra rana ,, bo dziś święto i tak bym tylko leżała, to wolę w domu..... ale nie jest ciekawie,,,,, ból nie dozniesienia,,,,,,,,,tak boli , ze wczoraj juz z bezsilności i dziś płakałam,kroplówki nie pomagają, środdki przeciwbólowe tez nie i boje sie o małego,,, takie dawki leków........ dzis nie miał mi kto zrobić badń nerek bo żwieto, jutro rano,,,,,,, wyniki mi pobrali ,, jutro sie może coś wyjaśni,,ale ból niedowytrzymania,,,, wolałabym 3 razy rodzić niż tak się męczyć,,,,,,,,,,:wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ACH JAK BOLI,,,,z bólu juzpiecze,,,,,:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:mam dość,,,,, uciekam kochane bo zaraz umrę,,,,:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: buziaki dla wszystkich, DZIĘUJĘ ZA WSPARCIE,,,,,:tak:
 
reklama
Kasiek trzymaj się dzielnie.... ale swoją drogą to co cię obchodzi że jest święto, przecież to szpital:wściekła/y:..... masakra badań nie mogą zrobić:crazy:......

Izi miło poznać siostrę Gabi.... zaglądaj czasami do nas...

Ja nadal sama ale byłam na spacerku i łyknęłam troszkę słoneczka.... a moje potwory dzwoniły i co???? Emilka niestety podczas wiosłowania strąciła okulary do wody.... i sobie popłynęły..... więc od poniedziałku mój portfel już całkiem się opustoszy.....

Grubaski pogłaskać brzusia od cioteczki.....
 
reklama
Aga śliczniutko wyglądasz z tym brzuszkiem.
wszystkie dziewczynki pozdrawiam
a ja siedzę i czekam kiedy mąż wróci i sie przestraszy bo siedzę w papilotach ale będzie śmiech sam chciał abym jutro ładnie wyglądała na weselu jego brata:-D
 
Do góry