reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Tak Was podczytuje i czasami sie wtąca ale mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe:zawstydzona/y:.
Ja poroniłam dwa razy ,cholerny ból:no:.Obecnie udao mi sie zaciazyc i jezeli mogłam by cos doradzic to jezeli staracie sie o nastepna fasolke to postarajcie sie tak nie trzymac tych dni owulacyjnych a sex traktujcie jak przyjemnosc:-).
Wiem powiecie łatwo pisac jej bo zaciazyła.Chodzi o to ze po pierwszym poronieniu ponad rok sie staralismy o malenstwo i nic.Dopiero jak skupilismy sie na przygtowanich do slubu uało sie bez problemu, niestety Bóg nam odebrał Aniłeczka.Teraz tez nie myslałam o ciazy bo chcielismy na swieta do Polski leciec,a tu dwie kreseczki:szok:.Wiec moze mniej liczenia a wiecej luzu.
Miłych i stosunkowo udanych majówek;-).
 
Witaj Motyl12 :)hihi jeśli to o mnie chodzi to ja tak mam zawsze z kudlatkami :-) nie tylko w te dni owulacyjne, po prostu mogłabym codziennie nawet w czsie okresu :-)-seksoholik ze mnie chiba a może to dlatego że czuje się jeszcze baaarrrdzo młoda.
Zaglądaj do nas częściej takie osoby jak ty którym się udało zaciążyc i suwaczek im mknie do przodu są dla nas ogromna NADZIEJĄ :)

Emy przykro mi bardzo, ciągle myśle dlaczego tak nas bóg doświadcza, inne rodzą niechciane dzieci potem je oddaja albo sie nimi nie zajmują a my tak pragniemy malucha a bóg nam je odbiera-może kiedyś się dowiem dlaczego, może kiedyś go zapytam...

Agnieszko na twoim miejscu jechałabym na pogotowie, może to nic groźnego ale według mnie stres związany z tym plamieniem to nic dobrego a na pogotowiu jak cię zbadają to się chociaż uspokoisz bo pewnie wszystko jest w porządku
 
Alinko co u mnie?
Z mamą z dnia na dzień lepiej. U mnie w pracy duży młyn był. Dzisiaj zrobiłam betę 95,19 i co?
No znalazłam Edytko cudne wieści, strasznie sie cieszę i całym sercem jestem z tobą :)

mało mnie bo .... smutna rocznica za mną dołek dopadł bo niestety jescze jedna przede mną myślałam że to co złe zostało w starym roku ale niestety daje o sobie znać... Ale twoja betka podnosi na duchu... ze starych forumfowiczek ostało sie nas nie wiele....
pozdrawiam serdecznie
 
witam z rana.... w święto pracy....
właśnie zostałam sama na 3 dni:-(.... i jest mi smutno.... mój M z Emilką pojechali na spływ kajakowy a ja jutro muszę iść do pracy więc nic z tego..... i jest mi źle:no:

Agnieszko0204 podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny.... po pierwsze dziwi mnie to że twój gin nie dał ci jakiegoś progesteronu, luteiny albo duphastonu....bo raczej po poronieniu to standart.... po drugie nie należy bagatelizować żadnego krwawienia w ciąży..... trzymam kciuki za twoją kruszynkę

Emy ciekawe ile czasu będzie twoja betka spadać.... fakt że wiele dziewczyn taki wynik by cieszył....

Edytko zrobiona na cudeńko jak się czujesz? może jakieś malutkie mdłości????? buziaczki kochana

A Kusicielka jak od rana.... rozmowa z panem kibelkiem może była? oj chyba brzusio rośnie skoro spodnie małe się robią:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Gabi myślę że już będzie dobrze i odetchniesz troszkę bo ostatnimi czasy twoje nerwy chyba już ledwo wytrzymują.... życzę ci w końcu spokoju, abyś mogła bez stresów ciszyć się swoimi maluszkami.....

Szafirku zobaczysz słoneczko dla ciebie też zaświeci.... i to takie ogromnaste:-):-):-)....

chyba zabiorę się za sprzątanie..... tyle mi pozostało.... do później
 
Wpadłam się przywitać tylko przed rolkami - fajna pogoda.... później grill ze znajomymi:-D może wieczorkiem zostanę na dłużej...


Alutko - nie za fajnie samej....:-( wykorzystaj czas na relaks... domowe spa??;-)

pozdrowienia dla wszystkich:-)
 
Witam....majowo....
Alutka.....hihihi...naszczęscie jeszcze rozmowy z kibelkiem nie było....ale w nocy jak sie przebudziłam to mnie mdliło na maxa.....
Gabi.....trzymam ciągle kciuki....przytulaski....
Edytko...jak samopoczucie?
Emy....wierzę ze bedzie dobrze....tulę Cie z całych sił......
Agnieszka0204....witaj,przykro mi ze i Ciebie TO spotkało....chyba mam takie samo zdanie jak dziewczyny,powinnas jechac do szpitala....trzymam kciuki aby wszystko było dobrze....
Magda...miłego wypoczynku.......
Syluś.......przytulaski.....

wiecie maj to dla mnie najgorszy miesiąc....mam nadzieję ze szybko zleci....kazda moja ciąza konczyła sie własnie w maju....mam cichutką nadzieję,ze tym razem bedzie inaczej.....

Pozdrawiam Was wszystkie....i zyczę miłych spacerków.......
 
Slodziutka, Edytko dokopalam sie do tej cudnej wiadomosci i strasznie sie ciesze i gratuluje:tak::tak::-D:-DTrzymamy kciuki my sierpniowki.
Emy widze ze tu znalazlas wsparcie w tych trudnych chwilach. Zagladaj tu czesto ale o nas tez nie zapominaj:tak::tak:Wywal te betke jak najdalej od siebie, niech wroci dopiero jak bedzie potrzebna. Sciskam cie mocno.
I widze Motyl ciebie tu tez. Ja tez tu was caly czas podczytuje i ciesze sie z kazdej nowej fasoleczki. Wiem jak to ciezko bo sama przez to przeszlam.
Pozdrawiam was wszystkich i za kazda trzymam kciuki. Pamietajcie cuda sie zdarzaja:-D:-D:-D
 
reklama
witaski laseczki

EDYTKO I WIESIU Z okazji tak pieknej rocznicy 10 lat razem:tak::-) zycze Wam spelnienia marzen i wszystkiego o czym tylko marzycie :-) BUZIACZKI KOCHANI

witam nowe Aniolkowe mamusie
wszystkie BB- forumiaczki pozdrawiam i zycze milego majowego weekendu
 
Do góry