reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witaj alisa dla twojej kruszynki
[*]bardzo mi przykro

Edytko trzymam za Was kciuki najmocniej jak tylko potrafię

kasiek wracaj szybciutko do zdrowia, a może będzie pogoda do d* i okaże się że nic cię specjalnego nie ominęło na majówce

kaska, ta historia o małej Ani, 23 tyg, to po prostu maleńki cud oczywiście pomodlę się za nią żeby zdrowiutka wróciła do domu.
szczerze ta historia mnie całkiem rozbiła, starsza od moich chłopców o 2 tyg.
i ciągle te myśli, że mogłabym ponosić te kilka tyg dłużej, dać im chociaż szansę na oddech, wkońcu ten cholerny zaśniad by mnie nie zabił przez ten czas. a nawet jeśli... przynajmniej chłopcy mieliby cień szansy

W takich sytuacjach chyba wyraźnie widać rękę Boga, to że nic nie dzieje się bez przyczyny i że każdy ma swój czas żeby przyjść i odejść, tylko dlaczego jest tak cholernie ciężko kiedy dzieci odchodzą o życie za szybko

kurcze! kto zakopał tę łopatę?
 
GLORIA GLORIA zakopala
ja jak się dowiedziałam o Ani byłam już w ciąży i było mi tak źle nie wiedziałam jak pocieszyć koleżankę ale teraz obie się wspieramy tak jak my wszystkie tutaj
 
Takie wspieranie jest najlepsze:)
Ja mam nadzieję, że teraz u mnie będzie lepiej na dniach będę szła do mojej pani ginekolog, sprawdzić czy aby na pewno jestem teraz w ciąży, na teście wyszło, że jestem, ale wolę sprawdzić.
 
Witajcie wieczorkiem.
Trochę pobolewa Mnie brzucho więc tylko na chwilunię jestem.
Alisia, witaj wśród aniołkowych mam, bardzo mi sie podoba Twoje podejście. Mnie tez mówili ,że 6 miesięcy mam czekać, zaszłam po 4@. Przypadek podobny do Twojego. Zatrzymanie rozwoju w 7 tc, a zabieg w 10. Gdyby nie USG pewnie i później dowiedziałabym sie o stracie..
Przyj do przodu, walcz, zobacz ile nas tu jest, ile juz urodziło po stratach, ile chodzi w ciąży. Będzie dobrze. Uwierz.
Edytko, Ty wiesz co myslę i czuję.
Dziękuję Wam za pamięć.
Zdjęcia nie mam, tylko wymiary malutkiej. Jest duża, wskaźniki na tydzień do przodu wskazują. Waży około 1700 g i przez to termin z USG na 27 czerwca. Ale Ja wiem,że ona jest po prostu wysoka, jak Ja (170 cm) i mąż (185 cm), a moja córka Ola ma już 178 cm, na szczęście nie rośnie więcej.. Ma więc po kim Magdusia być duża.
Za dużo dziś autkiem pojeździłam, idę pod prysznic i do łózia.
Dobrej nocy wszystkim.
Cieszę się,że jesteście.
 
Słodziutka Edytko kochana, tak bardzo się ciesze;-) Z całęgo serca życzę Wam aby tym razem się udało, pomodlę się za Was :tak:
 
Edzia jednak przeczucie mnie nie myliło.... wspaniała wiadomość i wspaniałe podejście.... wiesz że my wszystkie przeżywamy fasolinka razem z tobą......

Selenko to dużą córeczkę będziesz miała... najważniejsze że jest wszystko w porządku i malutka rośnie jak na drożdżach....

Carri wróciłaś i od razu piękne posty:-D.... mam nadzieję że juz nie znikniesz....

Zyczę wam wszystkim spokojnej nocy....

Kasiek a tobie bezbolesnej majówki w szpitalu.... niech wyleczą paskudztwo i już.... przecież taka piękna kobieta nie może być stworzona do cierpienia:tak::tak::tak:
 
CO JA WIDZE?????????????
EDZIA???????????????????????TO PRAWDA???????????????????JESSSSUUUUU ALE SIE CIESZE:):):):)
normalnie dla wszystkich zafasolkowanych i tych co chca przesylam fluidki ciazowe
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

a te spacjalne dla ciebie EDZIA
||||||
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||\_________________________
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
specjalne fluidki pomyslnosci:):):)
 
reklama
Edytko, cóż mogę powiedzieć, bardzo ale to bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że powiedziałaś nam od razu, bo teraz wszystkie będziemy się za Ciebie i maluszka modlić, a w grupie większa siła. Cieszę się też, że z Twoją mamą lepiej.

Kasiekkm, niezła majówka Ci się szykuje, ale czego się nie robi dla maluszka. Może ja też spędzę ją w szpitalu, jeśli Ignaś raczy wyjść w tym czasie, chociaż na razie się nie zapowiada.

Pysiu, trzymam kciuki, żeby się udało.

A do mnie jutro przyjeżdża tata z siostrami i strasznie się z tego powodu cieszę.

Zmykam się kąpać i spać. Dobranoc i kolorowych snów!
 
Do góry