reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzien dobry

sylwia zly czas juz minal......teraz juz bedzie dobrze:) ilez moze byc pod gorke?:)sciskam cie kochana:)ala nad wami czuwa:)
lece do obowiazkow
aaa swieci slonce u mnie ciekawe jak dlugo hahhaha
pa
 
reklama
Słodziutka piękne wieści, jak ja się cieszę:-D:-D:-D hura, trzymam kciukaski za Was.:tak:
Gabi- mam nadzieję,że się trochę uspokoiłaś wynikami, na pewno będzie dobrze, zobaczysz.
Pozdrowionka dla wszystkich

Kurcze, ale nowinki Edzi dały mi kopa energii, muszę to wykorzystać, idę trochę ogarnąć chałupkę:-), i coś podśpiewuje sobie:laugh2::rofl::wink:
 
Alisia, witaj wśród aniołkowych mam, bardzo mi sie podoba Twoje podejście. Mnie tez mówili ,że 6 miesięcy mam czekać, zaszłam po 4@. Przypadek podobny do Twojego. Zatrzymanie rozwoju w 7 tc, a zabieg w 10. Gdyby nie USG pewnie i później dowiedziałabym sie o stracie..
Przyj do przodu, walcz, zobacz ile nas tu jest, ile juz urodziło po stratach, ile chodzi w ciąży. Będzie dobrze. Uwierz.

Dziękuję Wam wszystkim za pełne zrozumienia podejście i tak ciepłe przyjęcie.

Słabo coś śpię, przed oczyma mam jeszcze szpital i zabieg, w glowie szum moich pytań i odpowiedzi lekarzy, ale mam nadzieję, że krok po kroku zwrócę się w pełni ku nadziei. Rano wstałam i sobie pomyślałam, jak dobrze, że jestem na takim optymistycznym forum. Widzę i czuję, że bardzo się wspieracie. Nie znam jeszcze Edytki, o której tak ciepło piszecie, ale to nie szkodzi - dołączam i też mocno kibicuję Tobie, Edytko!!

Selena, dziękuję Ci, tak podobna sytuacja. Łączy nas tez miasto, bo też jestem ze stolicy Dolnego Śląska... O tragedii dowiedziałam się na 3 dni przed planowanym rutynowym badaniem..... Poczułam się oszukana.... Ale wierzę, że będę wkrotce mamą (dlatego postanowiłam, że nie będę zmieniać mojego podpisu pod avatarem, który wstawiłam jak dowiedziałam się o ciąży...) Pozdrawiam serdecznie!
 
Witajcie :-D:-D
Moje pytanie dotyczy badania beta HCG, a dokładnie kiedy moge je zrobic najwczenśniej, dzięś jest 20 dzień cyklu i nie wiem czy jak zrobie betke jutro, to czy to badanie wykryje tak wczesną ciążę?
Witaj kochanie. Na betkę to lekarze zalecają 14 dni po owulacji. Trzymam kciuki

Beatko niooo ciekawa jestem czy wytrzymasz te 3 tyg...ciesze się że wypoczęłaś na działeczce.
Dopiero tydzień minął od wizyty a ja już myślałam, że ze 2 :zawstydzona/y: No nic czekam do 11 maja :tak::tak:

Z mamą z dnia na dzień lepiej. U mnie w pracy duży młyn był. Dzisiaj zrobiłam betę 95,19 i co?
Co za cudowne wiadomości. Super, bardzo się cieszę. Trzymaj się fasolinko Edytki :tak::tak: I oczywiście super, że u mamy coraz lepiej :-D:-D:-D:-D
No nie mogę będę się cały dzień cieszyć. Jupiiiiiiiiii:-):-):-):-):-)

Pixellko ja sie boje, ze znów poronie:-( i dlatego chce szyko zrobić betke i pójsc z nią do lekarza moze powinnam lezec nie wiem ale te bóle brzuucha mnie przerażają, II kreski na teście owu wyszły 13 dc. Nie wiem co robić................:-(
Skarbie wiem, że się denerwujesz ale spróbuj poczekać te kilka dni. Mocno trzymam kciuki.

Selena pisała,ze jest po wizycie i mała zdrowiutka i już główką ułożona w dół:-)
Super :-):-)

to ja teraz czekam na mojego Boćka:-)
Doleci do Ciebie. Proszę osobiste fluidki ~~~~~~~~

Takie wspieranie jest najlepsze:)
Ja mam nadzieję, że teraz u mnie będzie lepiej na dniach będę szła do mojej pani ginekolog, sprawdzić czy aby na pewno jestem teraz w ciąży, na teście wyszło, że jestem, ale wolę sprawdzić.
Będzie dobrze :tak::tak:

Zdjęcia nie mam, tylko wymiary malutkiej. Jest duża, wskaźniki na tydzień do przodu wskazują. Waży około 1700 g i przez to termin z USG na 27 czerwca. .
Super :-D:-D

no nic,ide moze uda mi sie troche pospac bo ledwo na oczy widze...
Wyśpij się i wracaj do nas :tak::tak:
 
buziaczki dla wszystkich na cały dzionek:-D:-D:-D:-D:-D

Alisa napewno będzie ci dane poznać Edytkę..... to dobry duszek tego forum:tak::tak::tak::tak:..... w skrócie "Edek z krainy kredek" jak nazwała ją Alicja..... a Alicja to nasza bananiara, która w sobotę podpisała wyrok zwany małżeństwem i od tej pory nie ma dla nas czasu.....

Sylwia nocka już za wami..... wyśpij się dobrze i odpocznij

Karola ach te boćki.... do nas tez przyleci..... zobaczysz....

Marzenko jaki prezent kupujesz.... masz plana czy dopiero poszukiwania?

uciekam bo moje mebelki przyjechały....
 
Słodziutka tak bardzo ciesze sie z Twojego szzzczescia tak jak by mi sie to szczescie przytrafilo:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

kochana 3 mam mocno kciuki za Was :****
Nusia ja caly czas pamietam Ty wiesz o czym juz teraz mam wecej czasu wiec wszystko ogarne glupio mi okrutnie :zawstydzona/y:


tak bardzo sie za Wami stesknilam :***
teraz za duzo czasu nie mam bo mam wesele przyjaciolkiw sobote wiec troche zalatwiania jest :rofl2:
 
Czesc Alicja :-);-):-D Stesknilam sie za naszymi drineczkami i wodeczka waniliowa z colą :-D wiec na kiedy sie umawiamy :baffled::sorry::-p:-D co by uczczic twe "zamążpojscie" :-D:tak:
Edytko tak jak Ci pisalam w mailu, bardzo bardzo bardzo sie ciesze i wiem, ze bedzie dobrze, ja to wiem :tak:
Witam też Aniolkowe Mamusie, zostancie z nami tutaj
I wszystkie ale to wszystkie niewymienione Dziewczynki sciskam mocno!
 
Witam kochane ne odpisuje bo nie mam czasu ale czytam na bieżąco

alus kochanie przecież wiesz ze nic sie nie stało ;-) buziolki diabełku

a ja dzis na 13.30 do zembologa ale sie boje chociaż u mojej pani dr nigdy nie boli ;-) pewnie będzie rwanko bo na co mi ułamany, siny ząb po leczeniu kanałowym ;-)
 
[/QUOTE]
"Selena, dziękuję Ci, tak podobna sytuacja. Łączy nas tez miasto, bo też jestem ze stolicy Dolnego Śląska... O tragedii dowiedziałam się na 3 dni przed planowanym rutynowym badaniem..... Poczułam się oszukana.... Ale wierzę, że będę wkrotce mamą (dlatego postanowiłam, że nie będę zmieniać mojego podpisu pod avatarem, który wstawiłam jak dowiedziałam się o ciąży...) Pozdrawiam serdecznie!"[/QUOTE]

I bardzo dobrze. tak trzymaj, nic nie zmianiaj. Ja o stracie dowiedziałam się w dniu wizyty, miałam zaplanowaną, szłam jak na skrzydłach, wyszłam..nie muszę pisać jaka. Ale teraz , choć nadal w strachu, zyję nadzieją, Magdusia jest już duża i silna, i wierzę,że będzie tak samo kochaną córeczką jak jej siostra.:tak::happy:

Gabi, ciesze się ,że wyniki są dobre, reszta też będzie dobra. Już tyle wycierpiałaś i wytrwałaś. Trzymaj się cieplutko kochana.

karola71, rozumiem,ze nie wytrzymały emocje, myslę,że koleżanka też zrozumiała, tylko jak sama wiesz, nie umiała sie zachować. Jak większość ludzi z otoczenia. czasem zadaję sobie pytanie czy Ja wiedziałabym co powiedzieć w takiej sytuacji gdybym nie przezyła straty? Karola, pamietaj, czekam na Ciebie i liczę bardzo!!:rofl2::tak:

Ide na spacer, wstapię do przyjaciółki , bo ma wolne i wyciągnę ją z dziećmi na majówkę do Taty mojego na wieś. Ciekawe czy się zgodzi.:confused: Mąż nie wrócił z trasy, utknął z towarem w Hiszpanii więc może..
Do napisania. Papatki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Alicja :-);-):-D Stesknilam sie za naszymi drineczkami i wodeczka waniliowa z colą :-D wiec na kiedy sie umawiamy :baffled::sorry::-p:-D co by uczczic twe "zamążpojscie" :-D:tak:
Edytko tak jak Ci pisalam w mailu, bardzo bardzo bardzo sie ciesze i wiem, ze bedzie dobrze, ja to wiem :tak:
Witam też Aniolkowe Mamusie, zostancie z nami tutaj
I wszystkie ale to wszystkie niewymienione Dziewczynki sciskam mocno!

Kochana ja tez sie za tym starsznie stesknilam trza sie w koncu naoic weselenej :rofl2:
 
Do góry