reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dobra dziewczynki ja zmykam.
Edzia trzymam kciuki i modlę się za Was żeby potwierdziły się te radosne wieści.

Kasiek Trzymaj sie dzielnie kochana.

Syla nie denerwuj się. Wyśpij sie spokojnie.
 
ola81 Tobie również dobrej nocy życzę.

Pixelko Aniu nie odpisałas jak Wiki?
Kazde dziecko na BB jest wyczekiwane radośnie!! :tak:

Kusicielko dziękuje... słodkich snów życzę.

Wam wszystkim słodziutkim.

Szczególnie dzisiaj tulę Sylwię i maleńką Wikusię... będzie dobrze kochaniutka.

Karaluchy...pod..
 
Ola81 nio kawałek do Sandomierza jest. Tak to jest Tarnów między Krakowem a Rzeszowem.

Naprawdę już mnie nie ma...

Słodziutkich snów.

P.S. dziękuje za wszystkie ciepłe słowa i tęsknotę za mną..

Buziaki dla Was
 
reklama
:-)Witam wieczorowa pora :-) Nadrobiłam zaleglosci ...ehhh duzo dzis popisalyscie :-)
Po krótce ......

Alutka wiec witaj w klubie remontowym ja go mam juz dosc a jeszcze troszke zostało

Enka ciesze ze dobre wiesc od lekarza przynosisz , a swoja drogga chyba Ci jeszcze nie gratulowalam fasoleczki takze teraz to robie

Jezyk dobrze ze juz Twoi chłopcy sa zdrowi wierze Ci ze teraz masz strach przed tym ze znów bede one chore ale trzeba myslec pozytywnie ze juz choróbska zadne nie dopadna .....
Poza tym piekne zdjecie ..... dwa male królewicze ..Cudo!

Syla 28 jestem z Toba tej nocy , bedzie dobrze i ja i wszyscy tutaj o tym wiedza .Nie martw sie na zapas , wiem ze ci ciezko ..Tobie i Twoim najblizszym ale trzeba wierzyc ze wszystko bedzie ok Bo ty i dzidzia jestescie silne Tule Cie ....

KasiekK ale z Was wesołe ciezaróweczki :-)

Agusia Aj no i teraz zaczeły sie te "cudowne" mdłosci ....:-)

Alisa wspołczuje Ci dla Twojego Aniołka (*) Mam nadzieje ze juz zostaniesz z Nami. Wiem co przeszłas bo mnie jak kazda z Nas to samo spotkało. Był ból,cierpenia, smutek, zal ale potem zagniezdza sie w sercu nadzieja, wiara i slonce
Wkrótce i ty to poczujesz .....

AgaIrl ciesze sie ze u Ciebie dobrze :)

Gabi trzymam mocno kciuki za Twoja Anie !!!!!!

Edytko WRÓCIŁAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Słyszalam o Twojej mamie ciesze sie ze juz jest lepiej!
No i co ja czytam !!!!!!!!!!! Edytko kciuki zacisniete mam by sie udało !!!!!!!!!!
Edytko myslalam ze o mnie zapomniałas .... a jednak NIE ! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Wróbelku witaj :) Nie wiedzialam ze juz tylko 9 tygodni zostało !!!!!!!!!!!!

Ola dzieki za przekazanie wiadomosci od Seleny .... ciesze sie u niej wszytsko wspaniale!

Kaska0201,Iza30,Ola15,MamaSówka, Niusia,Dilajla,Pixelko,Pati.B
Magdalena,Alla,Also,Iławianko,Karola,Marlena, i wszytskie nie wymienione dziewczyny cieplutko pozdrawiam i zycze wszystkim milej nocy, spokojnych i
przyjemnych snów i usmiechu dla kazdej z Was:-)
 
Do góry