reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
EDZIULA TAK SIE CIESZE!!!!

Wiedziałam, że skoro zniknęłaś na troche to coś tam kombinujesz... w grudniu też nam tak uciekłaś i potem wyskoczyłaś jak filip z konopii z nowinką!

Trzymam kciuki, tak sobie myślę( i nie tylko ja), że nasze forum jest tak wyjątkowe i dużą zasługą jest tu nasza Edycia więc będzie miała tłum kciuków zaciśniętych i trzymanych z ogromną wdzięcznością za to co dla nas zrobiła!!! Zawsze będziemy o tym pamiętały. Nigdzie na żadnym forum nie jest tak jak tu. Czasem ludzie (na innych forach) podświadomie mówią: nie mów o tym, bo my będziemy się stresowały, one nie rozumieja, ale to bardzo przykre dla nas. Za to tu nas wszyscy zrozumieją, nasze obawy (np. o fasolki), choć czasem przesadzone tez.

Alisa witam Cię tutaj. To bardzo przykre co Cię spotkało, przytulam cie... Skoro miałaś takie bóle to uważam, że to było poronienie w toku ( ale to juz za duza ciąża zeby sie samo oczyscilo i dlatego cie łyżeczkowali). Więc może będziesz mogła sie szybciej starać.
 
Edytko - nie było mnie parę godzin a tu takie rewelacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

GRATULACJE

Teraz spokój, dużo odpoczynku i czekanie.... spokojnych 9 miesięcy życzę...


Doskonale Cie rozumiem, z tym, że zobaczymy jak będzie - też tak mam - wierzę, że będzie dobrze ale przyjmuje możliwe warianty...




Kasiek - szpital - nieciekawie... ale dla zdrowia można trochę pocierpieć;)

Selenko - super, że Magdalenka ładnie rośnie:-)
 
Dzień Dobry, ja od 4:30 nie mogę spać. Wstałam pół godziny temu i zjadłam już sobie nawet śniadanko, ale coś czuję, że zaraz się znowu kimnę :).

Miłego dnia Wam wszystkim życzę!
 
also, ja tez nieciakawa noc miałam, moja 2latka od 2 kopała łóżeczko aż spać nie mogłam - wyobraźcie sobie, głodna była!!!!!....mleko jej zrobiłam i poszła kimać grzecznie aż do 5 gdzie sobie zarzyczyła mojaj raczki, a potem przykrycia kołderka a potem....i tak w kółko....wrrrrr

chodzi naokoło kołyski dla małej i mówi, ze to kołyska dla dzidziusia...potem wskazuje na swoje łóżeczko i mówi, ze to duże łóżeczko dla wiki

dzis idziemy do lekarza na 13, na szczescie goraczki nie ma ale ten katar wcale nie ścieka....zatyka ją na maxa
 
witam dziewczynki moje kochane

alisa- witam milo ze do Nas trafilas :-)choc przykro ze w takich okolicznosciach:-(

syla Ciebie dzis szczegolnie sciskam ...wiem ze od jutra bedzie juz lepiej:tak:

selenko -madziulka juz taka duza supcio:-)

kasiu nich Cie wykuruja w tym szpitalu jak tak bardzo boli ...i wracaj szybciutko.... buziaczki

gabi ciesze sie ze wyniki anulki ok ...bedzie dobrze

Edytko ...wiesz jak bardzo trzymam kciuki;-)

magdalenko jeszcze nic straconego chyba za wczesnie na test:tak:

agunia AJ supcio ze mdlosci daja o sobie znac:sorry:

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki

BUZIAKI W PYZIAKI!!!! DZISIAJ MAM ZAMIAR KUPIC TATKOWI COS NA IMIENINY ...DO NAPISANIA POZNIEJ
 
Ostatnia edycja:
witajcie
noc nie przespana, całą noc kręciłam sie z boku na bok i sie modliłam, wymodlilam sie chyba juz za nas wszystkie po kolei...
dzis o 7.10 minął rok jak urodziłam Alunie... strasznie mi przykro ale wierze ,ze tym razem bedzie inaczej i Alunia czuwa nad siostrzyczką...

no nic,ide moze uda mi sie troche pospac bo ledwo na oczy widze...
 
Witam :-)

Edytko ja czułam że ten bociek do ciebie trafi,czułam że jak cię nie ma to coś tam się dzieje i o jejku jak strasznie się cieszę:-):-):-):-):-):-):-)z całego serduszka życzę ci by tym razem Wam się udało,jeśli betka urośnie to nie ma cudowniejszego prezentu na waszą rocznicę,juz pomodliłam się za ciebie i fasolkę bo Bóg będzie z wami przez cały ten czas.:tak::tak::tak::tak:

Kasiek dzięki za sms:-)majówka w szpitalu nie brzmi zachęcająco ale skoro to dla maluszka to zaciśniesz zęby i czas szybko przeleci.Zycze ci by te bóle przestały cię męczyć i byś szybko wróciła do domu:tak::tak::tak::tak::tak:

Witam nową aniołkową mamusię i mocno przytulam,tylko my tu wiemy co przeżyłaś,co czujesz teraz ale zobaczysz czas jest naszym sprzymierzeńcem i szybko leci,wkrótce znowu i dla ciebie nadejdzie szczęśliwy czas:tak::tak::tak::tak:

Witam wszystkie Was cieplutko,Selenko,Marleno,AgaIrl,AgaAj,Also,Alla,Pixella,Ola,Przyszłamamusia.....tak dużo nas jest i nie pamiętam nicków:-)

Magdalenko nie wiem czemu lekarz zwiękrza mi dawkę clo,przez ostatnie dni walczyłam sama z sobą,chciałam nawet wogule przestać je brać,wiem mogę zmienić lekarza ale co to da,poddaję sie,niech Bóg działa po swojemu,wezmę 3 clo dziennie i niech się dzieje co chce.Jeśli ma być dobrze to będzie,jeśli to ma mi pomóc to zniosę wszystko.Mój bociek obraził się na mnie i sobie odleciał:-(

A moja koleżanka z pracy,ta która jest w ciąży przyniosła wczoraj swoją kartę ciąży i zdjęcie usg żeby się pochwalić,myślałam że jestem silniejsza ale kiedy wzięłam to do ręki zaczęły trząść mi się ręce i rozpłakałam sie,może było jej przykro bo szybko wyszła ale nie dałam rady być silna.

Jak ja wam dziękuję że jesteście:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Gabi strasznie się cieszę że wyniki Ani w normie,zobaczysz te drugie też bedą ok.My tu wszystkie zaciskamy kciuki.:tak::tak::tak:

Selenko cieszę się ze u ciebie i maluszka ok:tak:
 
Do góry