reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

słodziutka, ja oczywiście trzymam kciuki za dzidziusia by sie porzadnie zagnieździł i pięknie nam rósł bo to najbardziej wyczekiwany dzidziol na bb chyba...
a ja obstawiałam po cichu, ze jak sie odezwiesz to juz z dobrymi wieściami hihihi..ale te baby to maja nosa .....:-D....:rofl2:
 
reklama
Witajcie dziewczynki,,,

co ja widzę......SŁodziutka,,, BOCIEK WKOŃCu doleciał...... a mówiłam że ten bociek to skuteczny wraz z fluidkami,,,,, to teraz tylko dl amamy,,************** a TOBIE ,,, WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE,,,, będęsię modliła każdego dnia,,żeby wkońcu sie udało,,,,, uważaj kochana na siebie,,, leż i odpoczywaj,,;) ale się cieszę, nawet nie wiesz jak,,,,,:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D

Syla wiem,że CI ciężko,,,,,,ale musisz być silna i myśłeć pozytywnie wiem,że to ciężkie, ale teraz musisz myśleć o Sobie i WIKI,,,,,,,:tak::tak::tak:buzilki.......

ALSO, GUŚKA,Alla czekamy.....:-D:-D:-D:-D

DZIEWCZYNKI WSZYSTKIE DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE I KCIUKI,,,,,:tak::tak::tak::tak::tak:wszystkim bez wyjątku,,,,,,,:tak::tak::tak::-D:-Djesteście kochane co jabez WAS bym zrobiła,,,,:-D:-D:-D

Witam nową dziewczynkę,,,, nie mam siły wszystkim odpisać, poprostu dziękuję wam że jesteście,,,,:-D:-D:-D

Gabi cały czasmodlę się o ANię............. dziewczynki o WAS wszystkie też każdego dnia,,,,:tak::tak::tak:


Ateraz ,,,,,,,,,,,, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jutro rano na 8 do szpitala,, MAJówka w szpitalu, piekna perspektywa, ale cóż boli jak cholera, nie dozniesienia,,,podejrzenie zastój w nerce,,,, no cóż,,,, dla małego zrobie wszystko.,.............:tak::tak::tak:ale szczeże wolałabym 3 razy rodzić niz tak się męczyć,,;):tak:takze dziewczynki ja zmykam się pakować na MAJÓWKĘ,,,,buuuuuu

Miłej nocki..........DOBRANOC... odezwa się,,, jak może puszczą mnie na przepustke,,,

SELENKA, SŁODZIUTKA< KAROLKA... dzięk:tak::tak::-D:-Duję....

 
Syla przytulam i jestem z Wami myślami. Nie wiem co Ci napisać, bo dla mnie każdy drugi dzień miesiąca to okazja do płaczu, a co dopiero taka rocznica, ale spróbuj się nie denerwować na tyle na ile możesz. Bredzę, ale serio nie wiem co Ci napisać, żeby troszkę na duchu podnieść, więc tylko jeszcze raz przytulam.

Alisa witaj wśród nas. Dla Twojego Aniołka [*]
 
DZIEKI OLCIA<<<<ZMYKAM<<<:-D:-D:-D:-D
dla ciebie kochana,,,,,,,,

`````````````````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i dla reszty dziewuszek,, PAAPAP:-D:-D
 
dziękuję za wsparcie...
Kasiekkm udanej majówki, mam nadzije ze przyniesie porzadane efekty i ból ustąpi!!
Edziu modle sie za Was i wierze ze ta roznicadla was bedzie radosna.Selenko ciesze sie ze z małą oki :-)
wszystkie was pozdrawiam i spróbuje spac bo relanium juz wzięłam, mam nadzije ze noc przespie spokojnie....
buziaki kochane
 
reklama
Do góry