reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny a w 6 tyg już zobacze serduszko???? bo ostatnio byłam pierwszy raz zaraz jak zrobiłam test to był 4 tydz. wiec nic nie widziałam potem w dziewiątym juz było za pużno bo serce mojego aniolka juz nie biło .....
 
reklama
Beti jeśli owulka była ok 14dc to w 7 tc powinno byc widać serduszko.... ale jak wiadomo zależy to też od sprzętu jaki mają lekarze a z tym jest różnie.... a do gina warto iść bo może potrzeba wsparcia dla ciąży w postaci progesteronu.... bardzo wiele dziewczyn zwłaszcza na początku ciąży bierze luteinę lub duphaston....
 
reklama
Aaaaale Ci zazdroszczę Aga, ja mam stres z tymi egzaminami, jeszcze nie wiem, czy zdam, w ogóle wydaje mi się, że nic nie umiem. Już mam dosyć tych studiów :wściekła/y:
 
Do góry