reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzieczyny tak duzo piszecie ze nie nadazam czytac:):)hih chyba musze isc na jakis kurs szybkiego czytania bonie wyrobie przy was:):)

bardzo sie ciesze z Waszych Fasolek,pomimo ze sie nie znamy :)
my bedziemy probowac po naszym slubie w maju bo teraz za duzo stresow z tym wszystkim i wogole. zobaczymy co czas pokaze:):)

gratuluje wszystkim mamusiom i zafasolkowanym:) jak tak sobie czytam o was
to z kazdymm kolejnym postem wierze ze ja tez bede niedlugo szczesliwa mamusia:):):):):)
pozdrawiam

Kochana Ty ,masz ślub tydzień po mnie:-D jak tam przygotowania??? A zaręczyny mieliśmy tez w grudniu, ale 13:-D tylko, że 2008 roku:-D
 
reklama
dziewcznyki!

wróciłam! polowli wracam do swiata siedzacych, bo dzi zdjecli mi pierwsze szwy...

dzieki za wszystkie gratulacje-ciesze sie ze tyle osob nam kibicowało i kibicuje i cieszy sie naszym szczesciem

to teraz troche o maluszku

Adaś
waga urodzeniowa-3300 gr
długość- 54 cm
waga przy wypisie 3200 gr
najniższa w domu 3150 gr
wczoraj 3350 gr

ubranka nosi na 50 cm

wogole to mały strongmen...pani neonatolog az sie do mnie na sale pofatygowała i sie pyta co jadałam w ciazy-no sie pytam a o co chodzi, a ona mi mowi ze jak badali adasia to jednym z badan napiecia miesni jest cos takiego ze sie podaje dziecku palce do złapania i lekko podnosi za rece-a moj adas podciagnał głowke do góry....i jako jedyne dziecko na oddziale polozony na brzuszku podnosił głowe....

dzis ma 8 dni i polozony na boczku potrafi sie przekrecic na plecy, a lezac na plecach potrafi sie przekrecic na bok..

spi tylko na boczku lub na brzuszku, na plecach nie znosi

i nie lubi byc noszony w poziomie-polpoziom-taka kolyska, lub na klacie z głowka przy szyi lub na ramieniu..

u nas jest pieknie

mały przesypia w nocy 6 godzin bez przerwy...ostatnie karmienie ma od ok 23 do 23.30-23.40 i potem dopiero ok 5.40 rano...
potem je ok 9.00, 12.00, 15.00, 18.00 i 21.00...mniej wiecej, po wahniecia ma polgodzinne

pokarmu mam mase-do tego stopnia ze w sobote miałam nawał z 39 stopniowa goraczka który zakonczył sie wizyta w szpitalu...i efektem jest zamrozone 12 porcji po 50 ml mleka...od srody do dzis...

jedyne czego adas nie cierpi to przebierania-robi sie czerwony jak straz pozarna i wrzeszczy straszliwe...
 
Wczoraj mi jakieś uczulenie wyskoczyło na twarzy i mama (pielęgniarka) stwierdziła, że to może być od antybiotyku:baffled: powiedziała, żebym piła calcium to powinno przejść:tak: a dziś jeszczę zadzwonię do ginka co z tym zrobić...a dziś to już mam wszędzie -> na twarzy, dekolcie i rękach:baffled:
Mam nadzieje, że szybko zniknie:tak::tak:

czesc dziewczyny dawno nie zagladałam jestem po hsg miałam 23 marca wszystko jest ok to dobrze . zrobilam juz badania na cytomegalie ,TSH toxoplazmoze i jakies jeszcze tylko nie pamietam jak sie nazywaja czekam na wyniki . w czwartek znowu do poznania po wyniki i do lekarza wiecie co spuznia mi sie okres po tym badaniu czy to normalne ? ja mam zawsze regularny teraz 2 razy mi sie spuznil i sie znow denerwujepozdrawiam ;-)
Witaj. Niestety nie wiem czy @ może się spóźniać wydaje mi się, że tak jak będziesz u lekarza to Ci na pewno powie. Trzymam kciuki za wyniki.

obiadek zrobiony,pranie wstawione wiec mam znow troche czasu na klikanie:)
czekam na kolezanke i jej mame i babcie bo przyjda do mnie na kawe:)
Ale Ci super a ja sama siedzę :zawstydzona/y:

to teraz troche o maluszku

Adaś
waga urodzeniowa-3300 gr
długość- 54 cm
waga przy wypisie 3200 gr
najniższa w domu 3150 gr
wczoraj 3350 gr

ubranka nosi na 50 cm

wogole to mały strongmen...pani neonatolog az sie do mnie na sale pofatygowała i sie pyta co jadałam w ciazy-no sie pytam a o co chodzi, a ona mi mowi ze jak badali adasia to jednym z badan napiecia miesni jest cos takiego ze sie podaje dziecku palce do złapania i lekko podnosi za rece-a moj adas podciagnał głowke do góry....i jako jedyne dziecko na oddziale polozony na brzuszku podnosił głowe....

dzis ma 8 dni i polozony na boczku potrafi sie przekrecic na plecy, a lezac na plecach potrafi sie przekrecic na bok..

spi tylko na boczku lub na brzuszku, na plecach nie znosi

i nie lubi byc noszony w poziomie-polpoziom-taka kolyska, lub na klacie z głowka przy szyi lub na ramieniu..

u nas jest pieknie

mały przesypia w nocy 6 godzin bez przerwy...ostatnie karmienie ma od ok 23 do 23.30-23.40 i potem dopiero ok 5.40 rano...
potem je ok 9.00, 12.00, 15.00, 18.00 i 21.00...mniej wiecej, po wahniecia ma polgodzinne

pokarmu mam mase-do tego stopnia ze w sobote miałam nawał z 39 stopniowa goraczka który zakonczył sie wizyta w szpitalu...i efektem jest zamrozone 12 porcji po 50 ml mleka...od srody do dzis...

jedyne czego adas nie cierpi to przebierania-robi sie czerwony jak straz pozarna i wrzeszczy straszliwe...
Bardzo się cieszę. Jeszcze raz z całego serca gratuluję:-):-):-)
Wstawisz jakieś foteczki?
 
reklama
Do góry