reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oluniaa oczywiście bardzo Ci współczuję i zachęcam do zaglądania tutaj jak najczęściej i polecam dr Goderskiego, tak na przyszłość
 
reklama
Cyniczna gratulacje wielkie i nie boj sie kochana bedzie dobrze a suwaczek bedzie szybko knal do przodu :-)

gabi skarbi juz 33tc widzisz mowilam ze dasz rade i bedzie dobrze juz finisz :-)

dziewczynki mierze dzis caly czas temp. i cos jest nie taknajpierw mialam 36,5 teraz mam 36,0 mam nadzieje ze juz nizej nie spadnie bo co ja tu biedna zrobie a do domu wracam dopiero w poenidzialek wieczorem :-(
 
EEEEEEEEEEEEEE Aga Ir mogę sie nie wyrobić sama nie jade, bo nie mam jak, a sprzątania tam tyle że aż się płakać chce Już 3 x sprzatalam i nic!!!!!!!!!!!!

Oluniaa Jeśli chodzi o zabieg to akurat bez znaczenia, ale Goderski ma naprawde najlepsze podejście i jeszcze nie jest "zmęczony" tą pracą!!!!!!!!!! Dlatego lepiej chodzić na kontrole do niego Mówię Ci z mojego doświadczenia oczywiście zrobisz jak zechcesz / No a skoro jesteś 2 mies to pewnie się nie znamy.......
 
Ostatnia edycja:
boję się zabiegu. pol roku musze czekac z nastepnymi próbami. goderskiego wszyscy chwalą ale ja chyba wroce do lekarki z poznania. juz sie przyzwyczailam do tego ze bede mama a teraz jestem załamana. lezalam z dziewczyną z miedzychodu
 
agus powrot chrychlania dobrze ze wzielam te antybiotyki ze soba juz wzielam jedna tabletke ale czuje sie coraz gorzej we wtorek ide do lekarza niech mi badania krwi robia i kolejne RTG ja juz mam dosc ile mozna, ale martwi mnie ten spadek temp.

olunia nie boj sie zabiegu i to nie prwda ze trzeba czekac pol roku ja tez mialam puste jajo i opinie lekarzy sa rozne jedni kaza czekac pol roku jedni 3@ inni staraja sie po 1@ wszysto zalzy od samopoczucia. 3maj sie kochana bedzie dobrze tylko potrzeba na to czasu bo czas jest najlepszym lekarstwem
 
reklama
Oluniaa moja siostra też chodziła do tej pani z PO i ciąża przebiegała bez problemów, poród też, ale wiesz w dużym mieście jest "duży przerób", że tak się brzydko wyrarzę i pod koniec nie była zbyt zadowolona podejściem pani dr, ale oczywiście jak jesteś zadowolona to OK
 
Do góry