reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam ciągle podwyższoną temperaturę. Praktycznie nie spaa poniżej 37 stopni. Gin mówi, że to normalne. Może i normalne, ale dziś zwątpiłam przy 37,4 i szukam pomocy, informacji, która by potwierdziła, że to normalne lub, która by temu zaprzeczyła.
 
O Cyniczna,co ja widzę...suwczek:szok::-D:-D:-D łaaaaaaał.Gratulacje wielkie.
Z mojej wiedzy wynika,że lekko podwyższona temp. w ciąży jest normalna (po tym się czasem zaczyna ciążę podejrzewać).
 
No,tak własnie jak pisałaś ponad 37.
Bo "chorobową" od 38 się traktuje.
Nie martw się,obserwuj (hahaha łatwo powiedzieć)
 
Wiem, że panikuję... może... Na pewno!!!
Gin mówi, że tak może być. Internista mi dziś powiedział, że tak może być... a ja się doszukuję nie wiadomo czego. No, niepokoi mnie trochę ten ciągły stan podgorączkowy i nie wiem, czy należy to zbijać, czy zostawić samemu sobie? Jeszcze te 37 to rozumiem, ale 37,4 trochę mnie niepokoi.
Mówisz zostawić?
TY SIĘ NIE ŚMIEJ ZE MNIE, GABI! Pamiętam, jak chorowałaś :) Teraz jesteś już na finiszu, to się fajnie śmiać z panikującej koleżanki :)
 
Nawet przy chorobie (w ciąży też) to się zbija dopiero powyżej 38.
Mi do finiszu jeszcze brakuje.
Życzę jak najwięcej spokoju na 8 miesięcy:tak:
 
reklama
Do góry