reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no prosze wrocilam i asia byla!!!!!!!!!!!!! i to z suwaczkiem:):):):) gratuluje
co do temperatury to ja akurat nie mialam podwyzszonej :)choc pozniej jaos tak kikla dni chyba bylo cos kolo 37....ale nie pamietam dokladnie
a mnie sie nic jakos nie chce ech
ale coz.....troche lenia dozwolone nie?
 
reklama
Cyniczna ja w pierwszych tygodniach ciazy miałam 37,2-37,7 a nawet teraz mam 36,9 ..w mojej ocenie to zupełnie normalne ...temperatura wyzsza to wynik hormonów :-) i jak najbardziej wskazuje na ciażę wiec gratuluję!!!!!!!..dbaj o siebie i fasolkę :-) czekamy na pierwsze zdjecie z usg :-)

jutro 21-szy i zaczynam 6-ty miesiąc ciazy juppiiiii
 
Witam sie i ide sobie.....
Seenko...mam nadzieję,że to była fajna senna wizyta.....;-)
Edytko....dzięki za pamięc...
Kasiek...super,ze jestes....
Cyniczna....gratulacje....
Szafirek....dzięki za wiesci od Marty....
Aga Ir...ślicznie wyglądasz...
Pixelka...no niezle juz 6 miesiąc....
Gabi...optymizmu kochana...
Alicja...cieszę się,ze wizyta sie udała...
Guska...kciuki zaciśnięte....

Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko.....pa
 
Cyniczna, no gratuluję!!! Co do temperatury to jak najbardziej normalne, broń Boże niczym tej temeratury nie zbijaj! Podwyższona temperatura świadczy o tym, że wszystko jest ok. Możesz sobie poczytać na takiej stronce o płodności 28dni. Tam też są wykresy dziewczyn w ciąży i zobaczysz sobie, że taka podwyższona tempka to jak najbardziej bardzo dobry objaw. Buziaki!
 
Cześć wszystkim!!!!!!!!!!!!

Asiu (Cyniczna) właśnie dzisiaj o Tobie myślałam!!!!!!!!! Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Będzie dobrze!!! Spójrz na mnie, Pixellke, Also, Mirke, Kasiek_m itd

U mnie dzisiaj tak sobie Międzycchód zasypany i meble do kuchni nie dotarły, listwy podłogowe też nie!!!!!!!!!!!! Jeszcze miesiąc i Artur wróci, a ja czuję, że się zwyczajnie nie wyrobię!!!!!!!!!!!!!!! Wyć mi się chce!!!!!!!!!!!!!;-);-);-)
 
reklama
Do góry