reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam sie kochane moje kobietki :tak:;-)

Edi droga moja widze ze non stop sie mijamy jak zwykle zreszta:baffled::sorry2: chyba taki juz nasz urok:sorry2::dry:;-):-D nie smutaj sie wiesz ze mam jeszcze gg wiec wal jak w dym:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Karola 71 ty tez sie nie smutaj juz i ty nie długo bedziesz miała swoja malenka fasolinek mocno trzymam kciukasy:tak:
Aga irl zycze zeby bierzmowani wyszło jak ta lala:tak: nie zamartwiaj sie za mocno bo ci nie wolno!!:tak:

Sylwuniu dobrze ze juz jestescie w domku trzymam za ciebie kochana mocno kciuki:tak:

Anesto Mireczko Mordoklejko u was juz tylko dni kilka wiec zycze szybkiego i bezbolesnego:rofl2: rozwiazania no i oczywiscie czekamy na zdjecia slicznych skarbow:tak:

Pati b my sie chyba nie znamy wiec witam cie:tak: nie martw sie tak bardzo organizm musi dojsc do siebie a twoje zamartwianie napewno temu nie słuzt wiem ze jest ciezko kochana :-(ale wszystko sie jeszcze ułozy:tak:

Niusi@ czesc kochana no jakos tak wyszło ze dawno mie nie bylo co nie znaczy ze nie cztałam i nie byłam z wami "duchem" no teraz jestem juz ciałem i mam nadzieje ze czas pozwoli zeby tak zostało:tak:

Agunia Aj nie smutaj sie dla wszystkic nas wkoncu aswieci słoneczko tylko sie kochana usmiechnij:tak:

Napewno o kims jeszcze zapomniałam za co bardzo goraco przepraszam ale starosc nie radosc:sorry2: niestety:dry: wiec wszystkie nie wymienione dziewcznki bardzo podrawiam i sciskam mocno
 
No a u mnie tak @ brak dzis powina byc testy 2 zrobiłam negatywne wyszły tak jak sie zreszta spodziewałam ja wkurzona przez to wszystko na tych walizkach siedze bo nie wiem co mam myslec a jutro juz musze leciec bo urlop niestety nie trwa wiecznie i wogole szkoda gadac :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: pierwszy polski gin dopiero w londynie 1,5 godz jazdy samochodem tak ze troche lipa jak do poniedziałku nie przyjdzie@ to kupie test i zobaczymy bo wam powiem ze mnie ta historia z tym moim pecherzykiem mocno z rytmu wybiła:sorry2::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, ja godzinę temu przyjechałam do domu i tak mi jakoś smutno. Siostra została u taty, ja pojadę jak ona wyjedzie. Julka miała łzy w oczach jak wyjeżdżałam... Normalnie chyba będę wyła.

Mała mam nadzieję, że niedługo Ci się uda i zobaczysz upragnione 2 kreski i dzidzia zostanie z Tobą na całe 9 miesięcy.

Wszystkie Was ściskam mocno i przesyłam buziaczki.
 
reklama
Also naprawdę strasznie musi przeżywać to twoja siostrzyczka, ona potrzebowała jeszcze mamy ale musisz wierzyć że tam z góry nadal będzie się wami opiekowała.....

Mała no cóż trzymam kciuki za następne testowanko.... i szczęśliwej podróży.... aha i pamiętaj o nas.....

Oj Wróbelku ależ ci zazdroszczę tych fikanek w brzuszku:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D najpiękniejsze uczucie na świecie.....

kochane buziaczki na dobranoc i mam nadzieję że jest tutaj tak pusto ponieważ wszystkie macie teraz owulkę........................................................
 
Do góry