reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

wiem iławianka że cięzko ci w takich chwilach. myślę że rodzina powinna zrozumieć twój smutny nastrój w ten dzień. kazdy ma takie dni w życiu które mu się źle kojarzą
 
reklama
czesć dziewczyny....
ja z pracy więc tylko się witam i spadam.....
a co co czerwca to rzeczywiście był pechowy ...... ja 9 czerwca..... moje trzecie maleństwo:-(
pa pa
 
Dziewczynki....serdecznie dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa..az mi sie "głupio"zrobiło......kochane jesteście....
Macie rację....jak patrzę na Gosiaka to jestem pełna podziwu jak z 605g urosła taka słodka i pyskata dziewuszka....
Kasiek....ale się cieszę ze jesteście juz w domku i wszystko jest ok,odpoczywaj ile się da......będzie dobrze...
Alutka....szkoda,ze nie możesz z nami "posiedzieć".....
Wszystkie Was ściskam...............
 
co do pecha to u mnie 5 dzień każdego miesiąca !!!!!!!!!!! Naprawde!!!!!!! Zawsze jest wszystko nie tak !!!!!!!!!!!!
Witam również Ciebie Iławianka Miło, że i Ty się odezwałaś i wiadomo szkoda, że i Ciebie musiało to spotkać

Slodziutka co tam???????????????????
Alutka o tej porze w pracy ?????? Wracaj do domku!!!!!!!!!!!
 
witam nowe koleżanki i znowu uciekam......
jutro mam wolne to posiedzę z wami..... ale wieczorem mój M zabirea mnie do kina.... raczej to ja jego bo w sobotę ma urodziny a ja w pracy 13 h:-(.....
 
a co tutaj tak cicho??????
to ja już z pracy wróciłam, pojadłam i wykąpałam się a tu nadal mój post jako ostatni!!!!!
no cóż to i ja mówię dobranoc......
 
reklama
Do góry