reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dzien dobry :)

Przede wszystkim bardzo się cieszę że kasiek w domku !!! Trzymaj się cieplutko :-)
Teraz czekamy na szczęśliwy powrót do nas syli :)

słodziutka
... dziękuję :-) staram się staram mysleć pozytywnie ale jakoś mi to nie wychodzi...

Kinguś dzięki.

Nowe dziewczynki witam gorąco i mocno przytulam....

pyzuniagaj, aga_ir, Carri, Alutka, niusi@, Pati.b, Mirka, Gabi, enka, marlena78, Agnieszka_AJ, karola71, szafirek13, wróbelek, Sonita, Daa, Katrin, Ola15 oraz wszystkie dziewczynki których nie wymieniłam - POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁĘGO WEEKENDU !!!!

U mnie znowu śniegu w chol*** napadało ale [pewnie się to zaraz roztopi i będzie mega chlapa :no: bo jest 0 stopni na polu.
Poza tym mój humor pozostawia wiele do życzenia... chyba go ten śnieg zasypał... nie mam dzisiaj nastroju na nic...

Już nie narzekam... idę sobie... buźka
 
hej hej dziewczynki
ja mam dzisiaj dużo pracy ale cały czas podczytuje:-)
i znowu mam egzaminy po pracy i musze jechać do legnicy
 
Witajcie:-)U nas tak pada śnieg,piękne,grube płaty.

Słodziutka witaj,tak się cieszę, ze wróciłas.

Witajcie wszystkie słoneczka,życze Wam superowego dnia.:-)
 
Witam się z rana :-p:zawstydzona/y::-D:tak:;-):-)

Iza (Ola) trzymam kciuki za egzaminy!

Karolka u mnie też zima na całego znów :eek::sorry: ja się nie cieszę.. bo lubię zime tylko na zdjęciach i w górach jak jestem na nartach :sorry2:

Pyzunia taaaa mowiłam że jak wrócę to dam Wam popalić :cool: tęskniłyście za mną.. to teraz czytajcie :zawstydzona/y::-D:szok::sorry2::tak:;-):-):blink:

Anetko u mnie też nie jeste kolorowo.. raz pod górkę raz ciut z górki. Ale daję radę bo muszę - jak nie dla siebie to dla meża. ALe wcale mi łatwo nie jest.

Buziam wszystkie panny i mężatki... zmykam do obowiązków!!!

paaaaaa
 
Witam,
nie doczytałam jeszcze co u Was, ale widzę, że Edytka nam wróciła.
Cieszę się, że jesteś, witaj
Miłego dzionka, zajrzą później bo muszę Olcią się zająć
 
reklama
Och Edytko jak tak o nas wszystkich pamiętasz......
Dobrze że już kończycie remont bo efekt końcowy wart jest wcześniejszego bałaganu...... a mój M kończy piękne 33 lata.... jest równe pół roku starszy ode mnie:baffled:...... troszkę mnie to martwi bo ja niedługo też będę tyle miała.....

Sylwunia jak będziesz miała jak to odezwij się..... czekamy.....

A u nas na dworze ślizgawica bo mgła opada a ziemia zmrożona.... wczoraj do pracy wędrowałam zamiast 20 minut to całe 35:sorry2:

Wiecie dzisiaj śniło mi się że byłam w ciąży..... i czułam ruchy maleństwa.... nie wiem co to oznacza, pewnie zaczynam coraz więcej o tym myśleć.......
 
Do góry