reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Daaa zapewne jak tylko bedziesz mogła doczekasz sie swojego malenstwa :Na kazdego przyjdzie czas. Porób badanka, nazbieraj sily no i wypocznij psychicznie..... a potem do dziela !

Niusia dziekuje za wspaniale wiesci ze u Syli wszystko dobrze!
Trzymam kciuki by jutro sie w domku znalazły ...
Ach co za miła wiadomosc :):):):)

Guska no i kolejna milutka wiadomosc. Moje GRATULACJE za dziewczynke :) Sliczne imie wybraliscie Dobrze ze u Ciebie wszytsko gra, oby tak dalej.Suwczaczek szybko mnie i za nim sie obrócisz bedziesz juz na mecie.... :)

Mona .... na kazdego przyjdzie czas. Ja tez czekam :) Pozałatwiam wszytskie sprawy wypoczne a potem do dziela .Jestem pełna nadzieji.
Pomalutku poznasz tu wszytskie wspaniale dziewczyny :) Tez na poczatku nie umiałam sie odnalezc...

Aga Aj miałas naprade ciezkie chwile z Gosia ale dobrze sie wszystko skonczyło.... Lekarz mial racje jestes WIELKA i ta Twoja chec Walki ...
Ceni sie takich ludzi jak ty !!! A zdjecie Twojej córuni sliczne . Z takiej malutkiej wyrosla juz na duzo dziewczynke :) Moje gratulacje Jest sliczna - pewnie po mamie :)

Wróbelku przy nastepniej wizycie powiedz ze nogi Cie strasznie bola.Połozna zapewne cos poradzi. Mnie meczyły skurcze w nogach ...
Ale tak ja Mircia mówiła połóz sie tak by nogi miec wyzej.

Kasiu dobrze ze wróciliscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze ze wszytsko jest ok !!!! Kolejna wspaniała wiadomosc !
Teraz Kasiu .....odpoczywaj !!!!!!!!!!

Kingusia trzymac kciuki bede, choc bede robila urodzinki :)

Jezyk, mordoklejko,dlaczego tak, alutka,alicja, doka, dilajla no i SŁODZIUTKA, Mireczka,Aga Irl, Aga 28,Karola, marllenka ....................a takze wszystkie nie wymienione dziewczyny pozdrawiam serdecznie i zycze milutkich snów
 
reklama
Czyżby wszystkie dziewczynki już spały?A może niektóre "pracują" ze swoimi mężczyznami;-)

Pozdrawiam wszystkie gorąco a dla starających się-gorącej i owocnej nocki życzę:tak:
 
Niech przyśnią wam się same przyjemne sny...
... i gdy wschód słońca jeszcze daleko...
... niech elfy wezmą Was do krainy błogości i wypoczynku
... gdzie pofruniecie jak ptak...
... niczym kosmonauta w nieznane...
...powędrujecie bez świadomości myślenia o problemach...
... z podusią pod ręką......
żeby dobrze się spało, nie zapomnijcie o kilku skłonach......
i uśmiechu do gwiazdeczek
No to biegnijcie do łózeczka i spijcie jak misie :-)





 
Słodziutka dobrze ze wróciłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzisiaj mi mąż (JAKI ZDOLNY:-p:zawstydzona/y:)podłączył w domku necika :-D:tak:;-):-) huraaaaaaa pokój mału zrobiony. Jeszcze nie koniec ale już końcówka.... super.. zaczyna się robić przytulnie. Wczoraj gdy nakryła mnie GABI :-p:blink: podczytywałam zaległości u siostry meża.. w domku. Ale nie dało się długo a zaległości było bardzoooooooo dużo. Pierwszy raz miałam az tyle zaległości. Ale jestem dzielna i nadrobiłam wszystko.
Nie sposób dzisiaj odpisać wszystkim. Ale tym co o mnie pamiętały ślę ogromne całuski!! Jak miło gdy ktoś o Tobie pamięta :tak:
Andzi i Agatce dziękuje za przekazanie co u mnie, pozdrowien i streszczenia co u Was kochane babeczki!!!

Sylwia i Kasiu cieszę się że u WAS i u Waszych kruszków to tylko fałszywe alarmy!!! Niech kruszki rosną zdrowo!!!!

Gabi kochana tak martwiłam się brakiem wiadomości o Twojej wizycie w czwartek. Ale Andzi wszystko mi dokładnie przekazała :tak:. Bardzo się cieszę i wierzę że złe wyniki to tylko wynik tego że mniej pijesz. Ja też wypijam hektoilitry i nie wyobrażam sobie pół szklanki picia???? Ja pochałaniam odrazu dwie na raz:sorry:.... ehhhh jak się cieszę że jestem już z Wami. Gabi faktycznie młodo wyglądasz.. ale o Tym Ci już wspominałam :-p a brzunio -pikny!!!
Zielono_mi :shocked2::szok::no::wściekła/y:

Agula Irl superowo że u dzidzia wszystko oki!! Tak bardzo się ciesze. Synek będzie ZDROWYM PIEKNYM DZIECKIEM!! A ile ciotek będzie miał :-p

Guska super ze napisałaś. Myślałam często o Was!!!! Julcia... pogłaszcz brzunio ode mnie!!! KOniecznie! A za wizytę koniecznie będziemy trzymać kciuki!!!

Anesto!! MIałaś cześciej się udzielać od 30.12 a tutaj milczysz!! Martwię sie :zawstydzona/y::-(

Martuś tak sie cieszę że napisałaś. JUż wołałam, krzyczałam co u Ciebie!!! WIelki buziak dla Ciebie i dzieciątka!!

Agula AJ miło że wróciłas do nas....!!! Jesteś WIELKA i nic tego nie zmieni!

Szafirku Kasiu mogę Cię przytulić???? :-D:tak:;-):-) Wszystkiego najjjjjj z okazji rocznicy ślubu :zawstydzona/y: spóźnione ale bardzoooo szczere!!!!!!!

Andzi kochana!!!!! :-);-):tak: Będzie dobrze zobaczysz!!!

Marzenko nie wiem czy chcesz o tym mówić... nie było mnie.. choć przeczytałam zaległości "coś" mogło mi umknąc gdy przewijałam strony. Jak się czujesz? @ rozkręciła się? Jeśli nie chcesz lub nie masz siły napisać to zrouzmie. Jesteś w mej pamięci... tulę do serduszka.

Madziu (modroklejko) dziękuje za pamieć i eski!!! Jak imię wynegocjowane?Ty równie pieknie wyglądałasz na zdjęciu...ehhhhh

Mika ależ miałaś przygodę z psiakiem i księdzem.. "prawie jak nasza GAbi":-p
Ja też mam manię że jak ktokolwiek przychodzi ma być na błysk wszystko nawet kibelek!!!!:dry::zawstydzona/y:Ależ ten czas leci!!

Jezyk... czekamy i czekamy na rozwój wypadków!! Oczywiście szczęsliwy i pomyślny!!!!!! A choróbska niech Was omijają!!!!

Mała Agula ależ się cieszę że napisała!!! JUż myślałam że o NAS zapominiałaś!!!! Na gg odpiszę gdy tylko wszystko się unormuje!!!!Również dziękuje za pamieć!!

Pati kochana!! Przepraszam za zaniedbanie! POstram się poprawić na przyszłość :zawstydzona/y: skarcenie mi się należy!!! Fajnie mnieć takie psiapsiólki jak WY!

Kinguś czy ja dobrze doczytałam że "Kinguś" to tylko Twój pseudonim artystyczny? Beatka Cię zwią??? Jeśli coś poknociłam wybacz.. tyle zaległości :zawstydzona/y: Jak pęcherzyki?????

Wonka_uk nio tak zachciało się babie remontów to i musi cierpiec na brak netu kiedyś. Dziękuje że krzyczałaś za mną!! To miłe :zawstydzona/y::-D:tak: Chyba pękne z dumy :cool::sorry2:Co u Ciebie?????

Pyzunia całuski dla Ciebie...

Agatko kochana jabyśmy Cię mogły zapomnieć!!! Takie światełko się zapala gdy pojawiasz się na BB!!! A gdy Cię nie ma to gaśnie :-( WIęc gdzie jesteś pytam? Jak Cię nie ma??? Czy znów mam nakrzyczeć?:cool2:

Dilajla alez się cieszę ze suwaczek tak mknie do przodu.. jejku. Pamiętam jak dzisiaj gdy z "małą" ciągnęłam z Was na BB byście "pochwailiły" się całemu światu Waszym cudem :-p:-):-D Ohhhh to były czasy!!!!!

Wróbelek modlę się za Waszą rodzinę! Ale środki które są w szpitalu mam nadzieję wystarczyły! A z nogami zapytaj najlepiej ginka! może żelazo lub magnez?

Allaa kupiła sobie zmywarkę to i naczyń brakło ;-):-):-D Buziale dla Was!!!!

Also kochana jak z mama? Wszystko ok?? Modlę się za WAS gorąco!!! Daj znać jak wrócisz... koniecznie!!

Edytko wir remontów z jednej strony pomaga z drugiej bardzo denerwuje bo nie mamy dla siebie czasu z mezem. A ja tak bardzo teraz potrzebuje czułości.. Mąż mi ją daje - zawsze.. ale ja potrzebuję duuuużo więcej. Wszystko byłoby inaczej gdyby nie remont... ale już z górki...
A Ty cieszę się ze zagościłaś już na dobre z nami!!!
A ochota na staranka napewno przyjdzie! Gwarantuje Ci to. Wcześniej czy później ale przyjdzie!

Karolka a ja wierzę że uda Ci się. Tak jak napisała jedna z nas. Już raz byłaś w ciązy wiec bezpłoność napewno to nie jest. Tylko zapewne za duże chęci posiadania dzidzia... albo stres..A piątek... to nie pechowy dzień. Nie ma takich dni.. tylko My same sobie tak wymyślamy!
Buzial dla Ciebie!

Alicja1985 gatulatki z cygarkami!!! Jestem z Ciebie dumna! Oby tak dalej!!!

Anetko83 po wizycie koleżanki pusiciy zapewne nerwy.. niestety w sercu zawsze pozostanie żal i teśknota i nie zrozumienie, czym ja różnie się od wszystkich kobiet w ciązy że im się udaje a mi nie....
Będzie dobrze, po każdej burzy świeci słoneczko. Ja własnie na takie słoneczko również czekam!!

Carri dziękuje za zaproszenie! A do lipca zleciiiiiiii i zobaczysz że staranka o dzidzia będa szły całą "parą" :-p DObrze doczytałam? Motorem w Polske?

Alutka kochana moja... w sobotę Twój M się starzeje :-D:tak:;-):-) którasz to już wiosna u niego? Ojjj będziemy mu śpiewać stooo lat!!

Pixelko a po Tobie faktycznie nie widać wogóle ciązy... póki co. Ale dla wszystkich będzie zaskoczenie.. jak się dowiedzą który to tydzień :tak:
I nie przejmuj się tak kochana wszystkim i wszystkimi!!
 
Kochane.... nie jestem wstanie wszystkich już spamiętać :zawstydzona/y::-D WYbaczcie.

Nowe dziewczynki a jest "ich" za dużo... niestety... witam w gronie ANIOŁKOWYCH mam. Przykro że dołaczacie do nas w taki smutnych okolicznościach.. ale widzę że powoli wczuwacie się w naszą "rodzinną" atmosferę...
Sonita... byłaś na sierpniówkach... jak ja również. WIerzę że dla każdej z nas zaświeci również słoneczko.!!

Dobranoc żegnam się z Wami dzisiaj.


Pyzunia, Carri i Agula Irl dziękuje za miłe powitanie :cool::-D:tak:;-)
 
reklama
Widać kto wrócił na BB.Odrazu lepiej...Słodziutka ty masz słoneczko w sobie, jak się czyta twoje posty to,aż cieplej na serduszku się robi...Cieszę się,że wróciłaś.Buziaki papapapa
 
Do góry