reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem nowa na tym forum rzadko się odzywam ale przyznaję się że czytam Wasze posty i bardzo kibicuje tym które są w ciąży i czekają na swoje Skarby a także tym które zaczynają bądź też czekają na starania. Szczególne pozdrowienia przesyłam Kasi i Gabi. Mirko Ty masz już końcówkę zobaczysz jak dopiero to się dłuży. Ciąża zlatuje migiem ale końcówka masakra nie mogliśmy się z mężem doczekać a nasze Słoneczko się nie spieszyło. Jeszcze raz pozdrawiam i trzymam za Wszystkie kciuki.
 
reklama
witaj pyzunia,,,,,,,,,,,

Kinguś,,, trzymam kciuki,,,
ja tez pamiętam jak Miruś zrobiła test,, szok,,,,,,,,a tu za 6 tyg bedzie mały adrianek,, juz czekam na fotki......:-D:-D
 
Witam,
Kasiek fajnie że jesteś już w domku i ze wszystko dobrze, teraz jeszcze Syla niech się odezwie i potwierdzi ze wszystko dobrze...
Mireczko to już tuż tuż....
Aguś AJ brakowało ciebie tutaj....
Słodziutka, Selenko:)
Nowe dziewczynki witam to dobre miejsce dla nas aniołkowych mamuś....
pozdrawiam
 
reklama
A ja chcę jeszcze dodać coś z tym pechowym dniem miałam robiony zabieg w imieniny mojej mamy i do dzisiaj nie cierpię tego dnia co roku przez to jeszcze bardziej to pamiętam zresztą pamiętałabym i tak. A tu impreza a ja mam świętować? Co? Dziwne nie
 
Do góry