reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola nie mysl tak. napewno był jakiś piatek w twoim życiu w którym stało się coś miłego i dobrego. i na takie piątki dobre musisz czekać
 
reklama
MIRUŚ ,,,, napewno,,, będzie ok,,,, pamiętam jak plamiłaś i to mi dawało nadzieje,,,,:tak::tak::tak::tak::tak: bede trzymała kciuki za CIEBIE I ADRIANKA!!!!!!

MOna,,,,,, ja tez miałam zabieg 13 czerwca w piątek,,, w ten sam dzień co Ty....:no::no::no:

Karolka,,,, ni ebój się,, bo jak się nakręcisz to sama bedziesz na siebie ściągać,,,,,głowa do góry,, wiesz ze Ci kibicuję,,,,i trzymam kciuki,,,,:-D:-D:-D
 
więc widzę że to był dzień nie tylko dla mnie pechowy . :-( ale staram się o tym nie mysleć mam nadzieję że niedługo będę się tak samo cieszyć jak ty i nosić w sobie dzidziusia :-)
 
Kasiek wiem,że mi kibicujesz,staram sie tak o tych piątkach nie myślec ale czasem podświadomośc wygrywa.Dziekuję,że trzymasz za mnie kciuki:-)

Mon!a wierzę że nadejdzie mój szczęsliwy piątek:tak:

Mirka jesteś juz prawie na finiszu a tak niedawno robiłaś test pamietasz?Twój synek jutro pomacha ci rączką żeby ci powiedzieć że jest zdrowy i szczęsliwy:-)
 
Wiecie co, ta ciąza tak szybko mi zleciała, normalnie nie mogę w to uwierzyc:-) A teraz to juz poprostu czekamy do dnia urodzin naszego maluszka, a pozostało już tak niewiele i szczerze mówiąc to wiem, że maluszek ma się dobrze, czuję to:-)
 
Kinguś,cierpliwości,doczekasz się i ty dzieciątka.Wiem że to strasznie dołuje,też tak mam.
Doczekamy się na pewno zobaczysz :tak::tak::tak:

Agnieszka_AJ ucieszyłam się, że aż tyle Twoich postów zobaczyłam.

Kinguś może wyprodukowałaś jakieś jajeczko.... a w którym dc masz owulację..... bo u mnie lekarze nie mogli się nadziwić że jest to 19dc...... taki urok.....
Ja przy 31 dniowych cyklach owulkę miałam 17-19 dc;-)


KINGUŚ coś się nam razem szykuje gorąca owulka!!!
Może nam szczęście przyniesie "podwójna" owulka :-):-):-);-);-);-)

hej:)
ja tylko przyszłam się przywitać i życzyć miłego dnia :-)
Dzięki za wsparcie :-)
Co do pracy... niestety tak jak sie okazało to towarzystwo ubezpieczeniowe... niby ciekawa praca, ma sie umawiane spotkania przez konsultantów oczywiście możliwość szybkiego awansu (ble ble).
Zobaczysz już wkrótce znajdziesz super pracę :tak::tak:

.Oj,oby mu się to choróbsko nie rozwinęło za bardzo (tfu tfu).Ratuunku.
Ja też tfu, tfu.

Odzywam się do Was po raz drugi. Nie mogę się już doczekać pierwszej miesiączki (a raczej tego kiedy minie), żeby zacząć robić badania...
Ja też nie mogłam się doczekać pierwszej @ a teraz 3 minęła :tak:

Witaj Marlenko, jak się czujesz?

Witam dziewczynki ja tylko wpadłam przekazać, że syla i dzidziuś czują sie dobrze :-) serduszko bije fasoleczka ma 4,5 mm wielkolud :tak:;-) j
Not o dobrze :-)

Następna wizyta 21.01 - w imieninki. Już jestem po usg połówkowym, wiemy że bedzie córcia Jula. Jula jest duża i zdrowa i wszystkie was pozdrawia serdecznymi kopniaczkami :-)
Śliczne imię. Czekam na zdjęcie z usg.:tak:

niewiecie nawet jak się cieszę kiedy czytam że chodzicie na usg słyszycie serduszko swoich skarbów i czujecie jak kopie. to jest dla mnie dowód że nie można stracić nadziei :)
Pewnie, że nie można tracić nadziei. Razem walczymy ;-)

ale bardzo dużo Wcześniaków...bardzo dobrze sobie radzi i wychodzą ze swoich problemów zdrowotnych "obronną ręką".....
Wiele przeszłaś ale widok Gosi rekompensuje wszystko.

i poszła położyła mi się na nogach, a ja zamiast myśleć o modlitwie to zaczęłam myśleć jak ja z tej podłogi wstanę, jak pies mi z tyłu na nogach leży i śmiać mi się chciało, normalnie już nie mogłam:-D
:-):-):-):-)

HEJ dziewczynki...!!! jesteśmy już w domciu,,
Cieszę się bardzo, że już wszystko dobrze :tak::tak::tak:

Ja już jestem po lekarzu i owulka dopiero przede mną. Dziś pęcherzyk ma 15mm czyli owulacja powinna być sobota-niedziela. W poniedziałek kolejne usg. Proszę o trzymanie kciuków.
A i jeszcze pytanie czy przed owulacją piersi mogą być "pełniejsze" i bardziej wrażliwe?
 
reklama
Witam,

Kasiu jak dobrze ,że jesteście już w domciu.Cieszę się. Odpoczywaj i nie przemęczaj się...Buziaki

Wszystkie nowe dziewczynki witam i tulę do serduszka...Przykro:-(

Aga Irl cieszę się, że z twoją dzidzią wszystko dobrze. Niech rośnie Ci duży chłopczyk:tak:

Słodziutka???????????????Czekamy

Agnieszka AJ dobry start. Optymizm i wiara w siebie to połowa sukcesu. Nie poddawaj się.Buziaki, silna z ciebie kobietka-nawet jeśli ty myślisz inaczej.

Gabi, jeszcze troszeczkę kochana. Napewno wszystko dobrze się ułoży.

Wróbelku,Mirciu,Mordoklejko,Guśka,Enka,Ola,Dilajla,Also,Alla,Karola i wszystkie nie wymienione dziewczynki pozdrawiam cieplutko...
 
Do góry