reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
gabo wcale nie lepiej, od rana zjadła 3 gryzy banana i 2 biszkopty.....kilka gryzów suchej bółku, potem wypiła butelke herbatki rumiankowej, 3 x miałą rozstrój zoładka i poszła spać, po 3 h sie obudziła i zażygała mi cały przedpokój i łazienkę, :-( jest wykończona i poszła spać dalej....
 
Martuś tak dostałam dziekuje!

Gabi wiem i dlatego nie ważne dla mnie kiedy ważne żeby całe i zdrowe. Ale suwaczek zrobiłam z potwierdzenia usg.

Pixelko ależ masz przejścia :-( Mocno Ci współczuję.. kochana!

Zmykam..paaa
 
Pixela,współczuję.Ten rota,to wstrętne choróbsko.Teraz dla takich małych dzieci ponoć jest szczepionka.
Spróbuj jej jednak nie dawać do jutra nic,oprócz wody.Wiem,ze ciężko,ale wiem,ze wtedy szybciej przejdzie.
Jak już to może wafle ryżowe a nie biszkopty.Ale ukł.pokarmowy powinien jednak odpocząć.mówi Ci to specjalistka od wymiotów i sraczek dziecięcych:dry:
Kilka dni i będzie dobrze.Tylko jeszcze musisz pamiętać,że rota zaraża aż 10 dni po ustąpieniu objawów.:szok:Teraz,żeby kogoś nie załatwić.I na przyszłość jak ktoś Ci mówi,że dziecko niedawno miało,to zmykaj byle dalej;-)
Trzymaj się i życzę,żeby już lepiej było.Ucałuj Wikunię:tak:
 
gabi ona te biszkopty sama złapała taka rano głodna była jak wstała....lezały na stole w kuchni...zlapała i pożarła zanim jej m wyrwał....czyli jesć jej się chce....
 
Oj Wróbelku ja zupełnie tego tak nie odebrałam.... i absolutnie nie mam żalu.....
Spadam do siostrzeńca mojego M na 15-te urodziny..... ależ ten czas leci:szok:

Edytko moja córcia jest lewkiem bo urodziła się 7 sierpnia.... taki łobuziak z charakterkiem..... ale strasznie obrażalska...
 
wpadam tylko na chwilkę, bo czsu jakoś ciągle brak

SLODZIUTKA MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE .
ŻYCZĘ SPOKOJNYCH 8 MIESIĘCY( choć wiem że "spokojne" w naszej sytuacji to trudne do osiągnięcia) BEZPIECZNYCH I WSPANIAŁYCH MIESIĘCY AŻ DO SAMIUTKIEGO KOŃCA W SIERPNIU:-):-):-)

Pixelka strasznie mi przykro z powodu Wiki, aż mi się serce kraje jak Cie czytam. U mnie takich problemów jak na razie nie było, przez całe swoje krótkie życie Michałek zwymiotował jeden raz i już traciłam głowę, więc trzymaj się dzielnie i oby szybko choróbsko sobie poszło.... a kysz a kysz....

U mnie nadal norma, tzn chłop sie nie odzywa, czeka tylko jak mu obiad pod nos podstawie i posprzątam po..........koszmar jakiś:baffled::baffled::no::no:
 
Syn mojej siostry jest z 22 sierpnia i jest strasznym rozrabiaka, ale nie sposob sie na niego zloscic jest taki slodki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie i kilku dziewczynekbedzie raczek tak jak ja!!!!!!!! Ja jestem z 2 lipca a dzidzie wg Om ma byc na 13 lipca, ale jeszcze musza mi zrobic usg wiec zobaczymy........

Alutka to dobrze......................:happy2:

Doka biedactwo wspolczuje......... moze wytlumacz mu w jaki sposob sie mozna zarazic, ze to nie jest zadnego z was wina, szkoda zebyscie sie teraz jeszcze tak klucili bo to nikomu nie pomoze a zwlaszcza Tobie Trzymam kciukasy
 
czesc dziewczynki.....witam sie...
ale jestem padnieta normalnie....bylam na zakupach zrobilam te ruskie pierogi,2 salatki,posprzatalam i umylam wlosy hehheh...o 20-00 przychodza chlopaki posiedza i pozniej podobno razem z moim A ida do pubu kolo nas...ja napewno zostane bo nie nadaje sie na takie wyjscia hehehhe......byla raz 2 lata temu i jakos mnie to nie bawi stac i pic coca-cole hehehhe....
 
reklama
no witaj Aguś ja Cie Ty to masz spd jak ja robiłam pierogi to zajelo mi to caly dzione a ty raz dwa i gotowe
A jak przygotowania do egzaminu??????????
 
Do góry