reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam:)
Karolka jak byś miała nie być w ciąży to i po 2 godzinach nic by nie było wiec czekamy na potwierdzenie dla tego co już jest :)
Mircia Adrianek pewnie przygotowuje cię do bycia we dwoje a nie w dwupaku:)
Selenko zdrówka i przepraszam że ostatnio nie dałam rady...
Edytko :)
 
reklama
Alutka, ja muszę jeszcze umyć podłogi, ale to na mopie przelecę raz dwa:-) a potem może jeszcze ustroję okna, tzn, powieszę lampki i gwiazdę betlejemską na jednym a na drugim też lampki i reniferka, i będzie pięęęęknie :-)
 
Oj Mircia ale masz dzisiaj w sobie energii:tak:
Ja niestety jakoś nie czuję w tym roku świąt..... miało być nas o jedną osóbkę więcej i jakos mi smutnawo......
I jeszcze ten dentysta całkowicie wybij mnie z sobotniego rytmu....
 
Alutka nie przejmuj się ja całe Świeta przesiedze w pracy a w Wigilę bede cały wieczore samiusieńka jak ten paluszek, bo M idzie do pracy , a poza tym co to za Świeta bez karpia i bez najbliższej rodziny, ale w następnym roku to już na to nie pozwole o nie!
 
Ojej przepraszam nie no źle napisałam nie znaczy to, że nie masz się przejmować, że maleństwa nie będzie z wami:-:)-:)-:)-( ja jak cos chlapne to juz koniec :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Przepraszam jeszcze raz z calego serca:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Alutka...ja w tym roku tez swiat nie czuje....i jakos nie chce wcale tego siedzenia, swietowania jak ja jakoś zbytnio nie mam ochoty na jedzenie....nie wiem, prazentów nie kupuję, choinki chyba nie bedzie...jakos taki dół mam :-(
 
Pixella, zrób święta, jak nie dla siebie to chociaż dla Wikusi, napewno sama wiesz, jak dzieci to przeżywają, jejku, jak ja miło wspominam nasze rodzinne święta z okresu kiedy były takie tajemnicze i pełne uroku....

Ja w tym roku też nie przygotowuję świąt, ale tylko dlatego, że Wigilię spędzamy u moich rodziców, pierwszy dzień świat u mojej babci, a drugi u szwagierki bo wyprawia urodziny... Ale w przyszłym roku będę miała święta ful wypas w domciu:-)
 
Witam się.. kochane. Po pracy, zmęczona.

Dziękuje za wszystie gratulatki.
Wg OM u mnie dzisiaj 6t6d ale wg usg 5t6d więc znając mnie i moje "problemy" usg jest pewniejsze i tak wałsnie liczyłam. Termin porodu wg usg 9sierpień. A w Om 3 sierpien ale tego pod uwagę nie biorę. Tak lwiatko Madziu...

Karolka jak dla mnie w Twoim brzuszku zamieszkał ktosik. Ale z gratulacjami nie wypalam.. napewniej jabyś sobie zrobiła bete... mi ONA pomogła... bo miałam czarno na białym że nie mam urojen ;-)

Zmykam. Ale napewno się jeszcze odezwę.
Buziaczki
 
reklama
Hej,witam drogie panie:blink:
Ja święta spędzam w wyrku:wściekła/y:
Słodziutka,dziecko jest urodzone w terminie 2 tyg. przed i 2 tyg. po wyliczonym wg Om,więc to naprawdę nie ma znaczenia,te kilka dni.Byle było zdrowe i nie wcześniej.Trzymam kciuki.
Pixela i jak Wiki dzisiaj?
Zaraz poczytam co u Was.Buziaki.Pa.
 
Do góry