reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Szafirku, też miałam taki plan by zostać w domu do końca roku..ale lekarz wypisał mi tylko do piątku..może nawet lepiej..może jak szybciej wpadnę w wir pracy będę miała mniej czasu na rozpacz...na do widzenia mój gin powiedział "uciekaj do domu, odpocznij, wróć do mnie początkiem stycznia..na nowym roku i zrobimy ślicznego dzidziusia..."a ja taka zapłakana i zasmarkana...gościu mnie rozwalił(pozytywnie)..aż się uśmiechnęłam ....
 
reklama
Kochane dziewczynki
Jestem padnięta po pracy. Dopiero co wróciłam do domku...
Odpiszę później.. wybaczcie:zawstydzona/y:

Gabi czemu suwaczek ciązowy nie zgadza się z leżakowaniem? Ostatni miesiąc odpuszczasz :-p;-):-D

Pati kochana!!!!!!!!Gratulatki!!!!!! Ale mądra z Ciebie dziewczynka że hohoho :rofl2::-D:-)Pamiętaj o nas jak będziesz sławna i bogata :-p:-D


Uciekam... narka
 
Jakoś w pracy mi już nudnawo a muszę siedzieć do 21.......

Kopciuszku jakoś nie wydaje mi się aby nadżerka miała być powodem twojej straty ale cóż lekarzem nie jestem..... wiem tylko tyle że powodów może być bardzo wiele a większość z nas (np ja) nie znajduje przyczyny mimo kolejnych poronień......

Szafirku no rzeczywiście ten rok nie należał do najszczęśliwszych..... większości z nas przyniósł wiele cierpień....... trzymam kciuki za to abyś nie musiała iść do szpitala ale czasami wiesz że to konieczne
 
Dziewczyny, nie wiem czy to dobre miejsce, zeby o tym napisac, ale bardzo sie boje!!! Wczoraj mialam urodziny, w wekeend bylam w domu. Od smierci mojego malenstwa mijaja 2 miesiace. w sobote uleglam mojemu przyjacielowi...Tz tego chcialam, ale sie balam. Mimo tego ze mam plastry antykoncepcyjne zabezpieczylismy sie prezerwatywa, ktora pekla. Dzisiaj poczułam ze mnie mdli. Ja nie chce byc w ciazy!!! Nie przezyje tego jeszcze raz!!! Pomozcie!!! Czy to jest mozliwe,ze jestem w ciazy, czy to tylko moje urojenia???
 
Szafirek mam nadzieje że nadchodzący rok będzie dla Ciebie lepszy, życzę Ci tego z całego serca.

Witajcie dziewczyny.Przepraszam,że pare dni się nie odzywałam ale jest mi teraz bardzo ciężko,mój tata jest w bardzo ciężkim stanie i właściwie walczy o życie a ja siedzę i modlę się by go nie zabrakło na świeta.
Trzymaj się, będę się modlić za Was.


Ja dzisiaj dostałam w końcu 1 @ po zabiegu.Jak następna będzie o czasie to trzeba pomyśleć o starankach..
Pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać się pierwszej @.
Dobrze, że do Ciebie już przyszła.

i mam pytanko czy po tym zabiegu trzeba jakoś specjalnie na siebie uważać? z góry dziękuję za pomoc..
Mi powiedzieli żeby przez 2 tygodnie nie przytulać się i nie przemęczać się za bardzo.

Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa i proszę o radę.Jestem po poronieniu zatrzymanym z którym się wiązało łyżeczkowanie.Teraz nie mogę przestać myśleć jaki był tego powód.Kiedy byłam w pierwszej ciąży dowiedziałam się ze mam naderkę
Nie wiem ale chyba nie spytam się mojej ginki.

Oj dziewczynki jestem jakaś taka smutna, dziś o mało się nie popłakałam w pracy. Mieliśmy na święta być w "trójkę"....:sad:
Dziś jeszcze usg i może będą wyniki na tą cholerną chlamydię
 
reklama
Witajcie kochane.....

Sądząc po poscie Edytki.....chyba czas pogratulowac "naszej" Niusi.....wiec czynie to z wielkim usmiechem .....:-):-D.....
Andzi....nie stresuj się kochana...ja Mocno trzymam kciuki....bedzie dobrze;-)...
Słodziutka.....;-).....
Kinguś...mi tez ostatnio bardzo zle.. nasz Maluszek tez miał byc z nami na swięta...i nie wem jak ja ten czas przezyje.....

Alicja,Alutka,Marlenka,Magda,Karola,Kinguś,Cyniczna,Doka,Carri,Aga Ir,
Mała,Gabi,Guska,Mordoklejka,Mirus,Dilajla,Beti,Ptysia,Abereska,Katrin,
Ola,Ona,Agi,Pixelka,Also,Anesto,Jezyk,Allaa,Katja,Wróbelek,Szafirek,
Pyzunia,Króliczek,Syluś,Kasiek....i wszystkie niewymienione dziewczynki ze względu na moja skleroze....mocno ściskam i życzę zdrówka....

A mnie dzis okropniasto boli głowa...i znowu @ przyszła....więc wybaczcie ze sie
dzis nie udzielam...

Miłego wieczoru.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry