reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki ja tylko wpadłam na chwilkę i prosze abyscie jutro od 9 trzymały kciuki strasznie sie denerwuję choc wiem, że nie ma czym
nie mialam dzis neta wiec nie nadrobiłam zaleglości - przepraszam poprawie się
buziolki i słodkich snów wam życze
 
reklama
Niusi@ trzymam kciuki za obronę....ech moja obrona była juz chyba ze 100lat temu....

co do zdjecia maluszka to nie wiem, może w weekend wkleję....m zabrała aparat i sobie znowu na szkolenie 2-dniowe pojechał do Poznania...więc sama w domu zostałam, może ktos wpadnie do mnie, zrobimy sobie imprezke babską...wiecie komedie babskie, ploty przy soczku do rana.... :-)...
wazyłam się znowu wczoraj i nadal 55 kg....kobiety w poczekalni oczywiście były z brzuszkami, i żadna nie domysliła sie, ze ja też w ciąży....ten wczorajszy wyjazd mnie strasznie zmęczył, potem jeszcze po Wike do babci, szybka kolacja na która zjadłam buly z kaszanką i ostrym sosem pomidorowym...mniam....juz im widoku kapustykiszonej nie serwowałam...
 
Witam dziewczynki a ja spokojna jak nigdy dotąd w głowie lakka pustka haha moj M nie moze dzis zejsc z kibelka spalil juz 2 fajki chyba przejął moj tres hahaha
 
Spałam jakies 3h haha czuje sie wyspana dobre wlasnie zajadam jogrcik i zaraz zmykam na uczelnie pewnie tam dopiero weżmnie mnie stresik hihihi
buzilki wielkie i miłego dnia wam zycze odezwe sie poźniej :-)
 
allaa...ech jak ja juz bym chciała ten 15tc mieć...do konca 1go trymestru juz tak mało mam...może jakos dam radę, jeju ale do czerwca jeszcze poł roku paniki mnie czeka, nigdy nie przypuszczałam, zę tak ciezko moze być....ja, taka opanowana pozytywna osoba...i ciage te czarne mysli i najgorszcze scenariusze...i nawet na to usg jechałam z nastawieniem, ze dzidzius pewnie nie zyje....niby ciaza to taki "radosny" czas...może sie odmieni...oby bo na razie to kazdy ból brzucha powoduje panikę i strach...i łzy w oczach. okropne to, czemu nie może być normalnie....i ciagle to puste jajo widzę..czarna plame na usg .....:crazy:....i boje sie chyba cieszyc po prostu ....
 
Aniu wiem coś o tym strachu i panice...Niestety mi to jeszcze nie minelo.....Cały czas drżę o Maleństwo. Po wizycie u lekarza jestem spokojna przez dwa dni, a potem czarne myśli wracają....Nie przypuszczałam, ze bede az tak panikowac.....
 
reklama
allaa ja tez nie przypuszczałam :-(...ech co za zycie, dobrze, ze jest Wiki...mam czym mysli zając, jakby jeszcze m trochę się interesował, dopytywał...ale on milczy jak zaklety....
 
Do góry