reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kinguś...mi tez ostatnio bardzo zle.. nasz Maluszek tez miał byc z nami na swięta...i nie wem jak ja ten czas przezyje.....

Kinguś ja też miałam być grudniową mamusią i jakoś nie cieszą mnie te święta..... za 5 dni minie pół roku od utraty mojej kruszynki i ciągle boli

Dziękuje wszystkim. W święta myślałam, że będę z większym brzuszkiem bo termin to ja miałam dopiero na maj.

Byłam u lekarza i oczywiście pęcherzyki nie rosną do tego się już przyzwyczaiłam. Humor mi się poprawił bo nie mam chlamydii:-) pytałam ginki czy odpuszczamy ten cykl bo mój M będzie 3 tygodnie po odstawieniu antybiotyku i miał powtórzyć badanie nasionek ale moja gin ku mojej radości stwierdziła " Dlaczego mamy odpuszczać?Nie odpuszczamy" :-D:-D:-D
Więc jestem w lepszym nastroju niż po południu.
 
reklama
Oj przykry będzie ten koniec roku...mam nadzieje, że dla wszystkich nowy rok będzie lepszy...

Gabi weszłam właśnie na Twój suwaczek z dzidziusiem, no ślicznie maluszek rośnie

Zobaczyłam jaki mój byłby w tym czasie duży oj nie mogę tego robić bo przykro patrzeć...
 
Ostatnia edycja:
Słodziutka pewnie masz rację z tym odliczaniem...spróbuję choć cały czas mam w głowie jeszcze te tyg ciąży...z tym l4 to sama nie wiem..spróbuję wrócić jakoś za te 1,5 tyg... ale wiem że będzie mi ciężko bo moja koleżanka, a jesteśmy 4 na hurtowni...też jest w ciąży i ma miesiąc po mnie termin porodu...tzn mój był 17maj a jej jest na 16 czerwiec....:-( ale wiem że z czasem TO minie.... zresztą jak coś to mam jeszcze 11dni urlopu do wykorzystania..ale przecież nie mogę uciekać w nieskończoność..
kopciuszku...musimy wierzyć i uwierzyć że nasze Julki będą jeszcze miały towarzystwo...moja Jula jest w takim razie 2 lata starsza od Twojej...
Życzę Wam kolorowych snów....ja też już zmykam bo dziś miałam ciężki dzień....
 
Witam serdecznie wieczorowa porą strasznie dziękuję wam za gratulacje tak jak syla pisała odczuwam wielką ulgę
Na obronie było tak sobie troszke sie zdenerwowałam pytaniami i naciskiem ze strony recenzenta (zero usmiechu z jego strony - sztywniak) ale Pani profesor pomogła i udało sie na 4+ więc ciesze sie ze mam juz to za soba może to początek dobrej pasyy tak bardzo bym chciała bo juz jestem tym wszystkim zmęczona
przepraszam, że dopiero teraz pisze ale leglam jak wróciłam do domku zasnełam jak dziecko po mleku piesk grzeał w nóżki i obudziłam sie przed 20 :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::baffled::baffled::baffled::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::baffled::baffled::baffled::rofl2::rofl2::rofl2:
15 grudnia maja juz byc wyniki badan genetycznych ciekawe co wykarzą zobaczymy jeszcze badania hormonów mi zostały ale to po nastepnym cyklu zrobie teraz tylko prolaktyne i progesteron i Fsh
buiziaczki wielkie kochane zycze wam spokojnej nocy ja własnie popjam szmpana z M i jego bracmi i mamą :-) DZIĘKUJĘ za pamięć:tak::tak::tak::-)
 
reklama
Do góry