reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

KIEDY??

u mnie za pare dni mija 7 miesiecy po stracie:-( i nie moge zajsc a do tego spóźnia mi sie 5 dzien okres i w ciazy nie jestem...boje sie ze cos znowu mi dolega:-(
 
reklama
i nie wierze ze @ późnia sie przez moją psychike bo akurat w tym cyklu nawet nie wierzylam ze moze sie udac, bylismy w górach i w ogóle o tym nie myslałam, dalam sobie naluz zaczelam sie nakręcac dopiero jak okres zaczął sie spóźniać, tym bardziej ze 4 dni przed spodziewanym @ bylam u Ginki i na usg. robilam badania i bylysmy umówione na 3 grudnia na monitoring cyklu. na usg pójde ale chyba w innym celu bo owulacji napewno nie bedzie,
 
Planujemy na wakacje starac sie o dzidzie :) W tym roku zrobilismy pokój dla nas i stołowy. Zostanie nam wyremontowac lazienke i przedpokój a to dopiero w przyszlym roku ze wzgledu na brak funduszu. Starac sie o dziecko chciałabym juz ale mój mąz nie chce sie zgodzic ze wzgledu na ten remont. Chcialby abym sie niestresowała i nie przemeczała a przy remoncie raczej by to było nie mozliwe, potem chce mnie zabrac na wakacje bo w tamtym roku ich nie mielismy i w czasie wakacji starac sie o dzidzie.
 
pixella77 jak robiłam bete to był to ok.16 dzień od owu - to 200. 6 jest w miarę ok? Pytam bo przy wcześniejszych ciążach bety nie robiłam i nie wiem na jakim poziomie powinna być, a poronienia następowały zawsze w tych pierwszych tygodniach, ale pewnie potórze jeszcze w piątek to zobaczę jak rośnie:) Bierzesz wogóle jakies leki teraz??
 
syluś..w koncu sie uda, a owu niby czemu ma nie być? czasem nerwy bywaja okrutne, i powoduja przesunięcie @.... więc musisz czekac słonko.... cz czasem w cyklach bezowulacyjnych @ może nie byc? może za to owu bedzie ....

ech a ja termin porodu miałam 3 marca...mam nadzieje, ze o tej dacie nie bede pamietać bo bede się cieszyc pięknym brzuszkiem i kopniakami wtedy....i tego też wam zyczę!!!!!

Doti 82..pewnie, ze ok :-) a robiłaś 2 raz po 48h? zrób a potem oblicz na kalkulatorze przyrostu betki....powinnas juz miec ok 600
http://babymed.com/tools/pregnancy/hcg/Default.aspx
 
Ostatnia edycja:
Czyli tak czerwiec , lipiec. Biore tabletki antykoncepcyjne jeszcze ale w przyszlym roku tak luty marzec juz ich nie bede brala, No i zaczne robic badania - jakie to lekarz mi wyznaczy bo bede zmieniac lekarza . Bedzie mnie kto inny przygotowywac do ciazy i ja prowadzic :-) Po ciezkich poszukiwaniach , znalazlam lekarza d ktorego zaczne chodzic
 
reklama
Jutro będzie 48h, ale jutro idę też do gina zobaczę co powie i najwyżej w piątek powtórzę:)

A z terminem się nie przejmuj, ja miałałm dwie koleżanki które zachodziły w ciąże w tym samym terminie co ja, jedno maleństwo urodziło się we wrześniu - śliczna Juelczka:) drugie rodzi za miesiąc - i przyznam, że wspominam ale zawsze cieszę się razem z nimi, co dopiero jak własny dzidziuś daje o sobie znaki:))
 
Ostatnia edycja:
Do góry