reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczynki......
Carri....wkoncu jestes,jakbym mogła o Tobie zapomieć.....fajnie ze bedziesz teraz z nami......wakacje to piekny okres na staranka....
Syluś....uporasz się z tym problemem i zobaczysz kreseczki...
Aga Ir....czułam....gratuluję....
Edytko...a mnie tak mało bo zajęłam sie porządkami w kuchni....a teraz mam za swoje....brzuchol mnie az boli.....ale jest "błyszcząco"....a przygotowania...narazie obmyslam..imprezka w sobote więc jeszcze mam ciut czasu.....dziękuje za pamięc..
 
Ostatnia edycja:
Sylus, ja zrozumiałam, że owu nie bedzie.....

...czasem na staraczkach dziewczyny piszą że w cyklach bez owu nie dostaja @ wcale i musza wywoływać....skoro było owu to i @ przyjdzie....musisz czekać...

doti 82 to 600 to chyba po 72h może byc troszkę mi cos za duzo wychodzi jak na 48h :-)
 
ja na chwilke
andrzej wrocil....powiedzialam mu ze byla taka slabiutka druga kreseczka na tescie....a on....usmiechnal sie....i poszedl narabac mi drewna do kominka bo nie ma hehhehe....pozniej bedziemy rozmawiac bo na razie dzieciaki tu sa.....a nie chce zeby wiedzialy bo po co....jak sie uda to powiemy im jak bede wiedziala ze jest dobrze
 
Agus ciesze sie z tych dwóch kreseczek.......... mam nadzieje ze sie uda i wszystko bedzie dobrze..... Oby to były te dwie kreseczki !!!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki wieczorową porą.

Carri witaj pewnie że pamietamy Cię... i zawsze jak wracasz o to się pytasz :-p

Gabi pusto tutaj bez Ciebie!

Sylwia i jak samopoczucie?

Aguś AJ... ohhhh nie ładnie tak ale chyba sie wprosze na tą sobotnią imprezkę!!!! hihihi

Agula Irl Andrzej.... zapewne.. szczęsliwy!
 
reklama
Witam, wszystkie dziewczyny. Jestem nową osobą, która musi się wygadać (tzn. wypisać), usłyszeć jakieś słowa otuchy, pociechy, dobrej rady.
Już od roku bardzo chciałam mieć dzidziusia, zawsze obawiałam się, że będę miała problemy z zajściem w ciąże ze względu na trochę podwyższony hormon męski. Ślub był zaplanowany na maja 2009, teraz remontujemy sobie mieszkanko, obrona pracy magisterskiej w styczniu.....Trzy tygodnie temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie mogłam w to uwierzyć, to było wielkie szczęście. W zeszłym tygodniu przesunęliśmy ślub na 14 luty, a dwa dni później poroniłam. Dostałam plamień, a potem wszystko ze mnie wyleciało. Był to 7/8 tydzień. Nie potrafię się z tego otrząsnąć, jak szybko się dowiedziałam, tak szybko straciłam maluszka........
Podobno mogę się strać już za 3 miesiące ale teraz, jak pewnie każda w takiej sytuacji, poprostu się boję. Czy mogę dowiedzieć się dlaczego tak się stało???? W szpitalu nic mi nie powiedzieli po łyżeczkowaniu, dopiero z wynikami mam się zgłosić do lekarza prowadzącego......
 
Do góry