reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Słodziutka ty wczoraj miałas urodzinki ...............
Spóźnione ale szczere zyczenia Ci sle :)
Życze Ci wszystkiego o czym marzysz , czego pragniesz..... :-)
 
reklama
Carri fajnie,ze jestes:).Plany Twoj mezus ma super:-)

Syla nie wiem czy czytalas mojego posta do Ciebie ale pisalam jakie znaczenie ma niski progesteron na @,na owulacje,na zagniezdzenie sie ,na utrzymanie ciazy,na endometrium itd itd,to temat rzecza i czesto tu jest problem a nie wiem czy sie myle czy nie ale to Ty chyba pisalas ,ze masz niski tak? Ja tez sie znamgam z niskim prog brrr.


Doti gratuluje betki;-)

Moja złota Pixelka to specjalistka od betki hihi no i nie tylko;-)

Edytko jak wspaniale widziesz Twoje zdjatko.Jak prezenty wogole bo nic sie nie chwalalilas:sorry:
 
Abereska tak mi przykro,kazda strata jest niezwyklym bolem dla kazdej z nas.Robilas jakies badania,mialas usg? Niestety powod straty zazwyczaj jest nieznany.Co do starania to zazwyczaj lekarze kazda odczekac 3 cykle i wtedy mozna ale sa dziewczynki ,ktore tez wczesniej zaszly w ciaze.Trzymaj sie
 
Ona a powiedz jak sie czujesz , ty i fasoleczka ?

Aberesko.... wspołczuje Ci bardzo :-( Przyczyn moze byc wiele. Moim zdaniem powinnas czekac na wyniki .....
 
ech edzia Andrzej ....coz....cieszy sie.....ciekawe co powie wieczorem hehehhe jak swiadkow nie bedzie:)napewno jak to sie potwierdzi nie bedzie to latwe.....po tylu niepowodzeniach....ale co tam....ja jestem nie do zabicia.....heheheh
 
reklama
Do góry