reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Słodziutka,to Twój avatar pzregłosowany:-p
Selena,jak juz pytasz,to mnie dzis po prostu szlak trafia i chyba zaraz eksploduję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Albo sobie włosy z głowy powyrywam,albo coś.Juz się na chlopaków powydzierałam,nie słuchaja sie w ogóle wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.Do tego góra 3 minuty po jedzeniu robi mi sie słabo z głodu:szok: Nie mogę tak wstawać co chwile,a mąz nawet jak jest to mi tlumaczy,że dopiero zjadłam.
Zaraz dostanę szału od tego bezruchu naprawdę.
I nad domem,praniem,obiadem itp. nie mogę zapanować.Prawie caly czas sama z Miskiem jestem.Buuuuuuuuuuuuuuuuu.
No nic,trza się uspokoić.Taaa spokój,bezruch,patrzenie w sufit,zaraz zwariuję.A na tym głupim suwaczku 143 dni jeszcze:szok:
Pa.
 
reklama
GAbi twoj suwaczek mkni ejak burza,,, oby tak dalej,, dzielna z CIebie kobitka,,,dasz rade......a za to jaka nagroda CIę czeka,,,,,
 
O kasiek dobrze to ujełaś...slodziutka ja jestem za powrotem zdjecia w niebieskiej bluzce!!!!

kasiek...jakies objawy ciazowe?....

gabi..ja dis o niczym innym nie marzę tylko o tym by się położyc....

Miruś...ale ty nie jestes sama..masz chyba w domku jakies cudne zwierzaczki?...Ech kiedy u mnie bedzie ten 24 tc....tak bym juz chciała....a w 2poł lut-pocz marca miałam termin porodu....ech...miałybysmy rówieśników....
 
Witam Pixelko,, wiesz z objawami to róznie,,,,,, bo wiesz ja z Igorem tez za dużo mnie miałam,,,,, teraz to głodna jestem, troche podbrzusze kłuje,,, i nieraz pierci ale rzadko i to tyle,,, strasznie sie boje,,,, masakra a jak u CIebie?
 
Kasik, u nas w laboratorium przy szpitalu beta hcg kosztuje 25 zł i wynik jest tego samego dnia. Ale pojechały z tą ceną, że szok normalnie!

Edytka mi też Twoje poprzednie zdjęcie bardzo się podobało :).

Gabi kochana, a pokrzycz trochę na chłopaków jak Ci lepiej, hihihi, w końcu w ciąży jesteś! Te 143 dni szybciutko miną zanim się obejrzysz.

A ja zaraz idę na zastrzyk, ostatni dzisiaj :).
 
Gabi to moze popłacz sobie troszeczke to Ci przejdzie,tylko sie juz nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny! Wczoraj pisałam o wynikach moich testów. Wiem że dopiero na koniec tygodnia będę miała potwierdzenie jeśli test wyjdzie pozytywnie, ale wasze wczorajsze gratulacje mnie podbudowały i w głębi serca już się cieszę. Mam tylko nadzieję że się nie rozczaruję.
 
reklama
Troszkę się martwię bo czytałam dzisiaj ,że po poronieniu poziom HCg utzrymuje się na niskim poziomie i może dawać mylny wynik testu, ale jak robiłam test półtora tygodnia temu to wynik był negatywny!!!!!! czyli wtedy nie było to teraz chyba tylko fasolka dała dwie kreski?
 
Do góry