reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

sorki szafirku ja nie doczytalam, ze to tylko 14h bylo, zrozumiałam, ze 24 h...
buziaki i napewno bedzie dobrze
uciekam do domku...
paaaa
 
reklama
ilona ano nie ciagnie mnie wogole....wczesniej rzucalam juz kilka razy wytrzymywalam 3 miesiace i wracalam do palenia bo tylam heheh....ale ostatnim razem polozylismy papierosy od razu i od tamtej pory nie zapalilismy....i nie zamierzam juz wracac do palenia bo to katastrofa normalnie.....a palilam dlugo jakies 14 lat:)
 
Katja, ja mam usg robione na każdej wizycie. Najpierw miałam na pierwszej wizycie, jak tylko pęcherzyk był widoczny, potem w 7 tygodniu na izbie przyjęć, było już widać serduszko (miałam plamienia, bo zrobił mi się krwiak w macicy). Następnie byłam na wizycie na koniec 10 tygodnia i widziałam jak dzidzia macha do mnie rączkami. Było ok więc lekarz kazał przyjść za miesiąc i to wypada w przyszłym tygodniu, będzie wtedy 14,5 tyg. W międzyczasie miałam bóle w dole brzucha i znowu wylądowałam na izbie przyjęć, bo mój gin nie przyjmował. Było to na koniec 12 tygodnia i miałam wtedy pierwszy raz robione usg przez brzuch i lekarz powiedział, że wszystko ok, chociaż nie pokazał mi dzidzi. Także widzisz miałam troszkę tych usg. A już chyba tak będę miała, że przed każdą wizytą będę sie na maksa denerwować.
 
Dziewczyny palenie to okropny nałóg, moi rodzice palili strasznie długo i to w domu. Były momenty, że rzucali a potem wracali i jak wracali to najpier w łazience a potem znowu w pokoju. Kiedyś jak nie palili przez 3 miesiące to jak zaczęli to się normalnie dusiłam, ale większość palaczy jest jakaś taka nieugięta, że tego nie rozumie. Mama na dobre rzuciła palenie jak zaszła w ciążę z moją siostrą. Tata wtedy też rzucił, ale potem znowu zaczął. Na dobre rzucił dopiero jak miał dwa razy stan przedzawałowy i się okazało, że ma pozatykane żyły. Teraz dzięki Bogu nie palą, a ja i tak co jakiś czas mam koszmary, że mama pali i potem dzwonię do niej i się pytam czy na pewno nie pali. Mówi, że jej nie ciągnie (nie pali już 8 lat), ale wie, że jakby zapaliła jednego to znowu by zaczęła palić.
 
Pixella 77, lekarz dał mi skierowanie na szczegółowe badania, P-ciała p/kardiolipinowe ACA , P-ciała p/jądrowe ANA, P-ciała p/peroksydazie tarczycowej, PRL (Prolaktyna), Hormon tyreotropowy - TSH itd. , oprócz tego miałam usg transvaginalne, wszystkie badanie wyszły ok, poza tym wyniki badań histopatologicznych są ok, więc chyba zrobiłam wszystko, co można było w tak krótkim czasie.
 
Ilonka w ustawianiech w lewym górnym rogu. Wchodzisz w edytuj sygnaturę Potem widzisz takie pole jak wtedy gdy piszesz nam odpowiedz. Tam wspiaujesz co chesz np. nasz aniołek i zapisujesz. Potem piszesz do nas i powinno wszytsko si.ę wyświetlić za każdym razem. Tam też wklejasz kod BBcode do suwaczków.
 
reklama
Do góry