reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
może masz rację szafirku...u mnie do 1000jednostek było 68% w ciagu doby ....a tu jeest napisane, że >3tys powinien podwoic sie po 4 dniach więc może sprawdx jeszcze raz bo beta tez może skokowo przyrastac....

W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG. Wartości nieprawidłowe nasuwają podejrzenie poronienia lub ciąży ektopowej (przyrost jest wolniejszy od prawidłowego). Możliwy jest jednak chwilowy spadek stężenia HCG w przypadku, gdy w macicy, zagnieździły się przynajmniej dwa zarodki (co zdarza się przy mnogiej owulacji lub po zabiegach IVF) w chwili, kiedy jeden z nich obumiera. Nie ma to w tym wypadku wpływu na pomyślny przebieg ciąży.
 
Andzi przeliczyła ładnie Kasiu i cytuję

Bo jesli po 48 godzinach ma wzrosnąć o 66% minimum to w 12 16,5%, co dale przy jej becie wzrost o 527 minumum, więc ok.:rofl2::-D
 
Kinguś??? A co się dzieje z Kinguś? Nie pisała chyba??? Czyżby rzuciła się w wir pracy i obowiązków????
Nie odzywałam się bo komputer mi się psuje, dziś jestem u rodziców i mogę Was trochę podczytać.
Jak będę miała okazję to nadrobię zaległości:tak:
Trzymam kciuki za Wszystkie dziewczynki;-)
Ciągle brak @ w poniedziałek byłam na usg i wszystko się ładnie goi, gin kazała cierpliwie czekać.
Pozdrawiam wszytskich i przesyłam buziaki.
Prawdopodobnie od przyszłego poniedziałku idę do pracy;-)
 
powiem tak lekarz powiedział że jest dobrze i na razie się tego trzymam w piątek umawiam się na usg i postanowiłam nie czytać nie szukać i przede wszystkim nie wariować bo jak na początek stresów miałam już dość. Zakładam ze teraz będzie już dobrze, po za tym jest szpital i gdyby co już się nie zdarzy (takie postanowienie) zawsze mogę jechać
 
o Aga gratuluje...4 lata to juz dlugo!!!!
i nie ciagnie Cie do papierosow juz??
mam pyatnie jak chcem azebypod moimi wiadomosciami widnial napis upamietniajzy mojego aniolka to co mam zrobic????
nie jestem jeszcze wtajemniczona....
 
reklama
Kasiu Twa postawa bardzoooo mi się podoba!! Super. Wszystko idzie dobrze. Betka ładnie przyrosła. Będzie dobrze tak jak mówisz. Stersu masz już dosć.

Kinguś ja czytałam i tak własnie brakowało mi Ciebie i Twych postów. Lecz oczywiście brałam też pod uwagę że mogę przeoczyć coś i wolałam zapytać czy wszystko OK u Ciebie.
@ przyjdzie. Jak widzisz jednym przychodzi w terminie @ a innym karze na siebie troszkę dłuzje poczekać.
A co do pracy ? Jednak się skusisz???

Ilonka więc trzymam kciuki raze z Tobą :rofl2:
 
Do góry