reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was dziewczynki kochane.

Kasiek!!!!Kochana Kasiu. Powrót w wielkim stylu! Gratuluję Ci skarbie z całego serducha!!!!! Pytałam o Ciebie jeśli doczytałaś :-D:tak:;-):-) Bardzooo się cieszę.

Andzi głodomorze jeden!! Szamaj ile się da i co tylko Wam samkuje :-) to samo tyczy się Szafirka-Kasi i pixelki. Cieszę się.

Also wiem jak się martwisz ale całkiem niepotrzebnie. Będzie dobrze. Wszystko się ułoży, już się układa w całość. Zobaczysz na usg z męzem jak dzidzia rośnie i jak macha do Was nóżkami i rączkami. Tak wspaniałym dziewczynkom limit złych wydarzeń się wyczerpał.Ufam a to. Trzymaj się cieplutko i prosze pogłaszcz brzuszek od cioci z forum.
Skonsultuj to "przeziębienie" z lekarzem. Lepiej chuchać na zimne.

Aguś AJ jak się "sra" się to się "sra" znam to i wiem dokładnie jaką masz niechęć.. Lecz wkońcu bo najgorszej burzy wyjdzie i dla nas słoneczko Aguś. Tyle że same musimy również chcieć przegonić chmurki. A Twoja Gosia jest tak "spasiona;-):zawstydzona/y:" jak i Ty :sorry2::-D

Kleo-mk - po pierwsze witam wśrod Aniołkowych mam. Przykro że i Ty i Twój mąż macie takie smutne doświadczenia z ciążą. Przykro bardzo że straciłaś Aniołki i to też w tak późnym już czasie. Ale wierzę w to że Bóg tym razem obdarzy Was już wspaniałym zdrowym dzidziusiem. Zostań z nami i dziel się każdym problemem i uśmiechem. Oczywiście życzę Ci z całego serducha by tych problemów było jak najmniej a jeśli to możliwe by ich nie było wcale.

Alutka ja wielka???:sorry2: mam jedyne 171cm wzrostu :-D Ale znów do małych nie należę to fakt :zawstydzona/y:;-):-)

pyzuniagaj bardzoooo skomplikowany ten Twój nick :-D Witaski. Pewnie że zaliczysz się do zafasolkowanych. A kiedy to kiedy Ty będziesz na to gotowa i psychicznie i fizycznie. Przepraszam ale nie znam zbytnio Twej histori. Ale straciłaś dziecko całkiem niedawno. Wiec czy robiłaś czy robisz jakieś badania? Jest to Twa pierwsza strata? Zamierzasz robić jakies badanka? Bo jeśli tak to chwilkę to potrwa. Szybko zleci czas a Ty przygotujesz się jak najlepiej by Aniołek mógł do Ciebie powrócić. Różnie to u nas bywało na forum. Po pierwszej stracie jedne z nas nie robią badań i zaczynają od pierwszego cyklu starać się (jesli sa tylko gotowe psychicznie i nie mają przeciwskazań od lekarza) Inne zas czekają przynajmniej do 3pełnych cykli. Inne czekały rok. Wszystko zależy od tego jak sie czujemy.Więc ile Ty będziesz czekać w dużej mierze będzie zależeć od starnu Twego zdrowia i Twej psychiki. Życzę Ci oczywiście by jak najszybciej udało Ci się BYĆ w książkowej ciąży i urodzić zdrowego bobaska.

Beti ktoś kiedyś mi mówił i tak się przyjeło że sny są naszą podświadomością. Że przeżywamy w nich to co nazbiera się przez całe dnie w naszych umysłach i często też PODOBNO sni się na odwrót:tak: Więc wyniki będą OK. Bo gdyby coś było źle dzownili by do Ciebie lub lekarz powiedział by Ci już na wizycie.
A co do budowy. Budujcie się a sama zobaczysz że jak zajmiesz się z M budową tak Wam zleci czas.. że sami się nie oglądniecie i zobaczysz II kreseczki na teście a potem...... :rofl2:
Tak jak pisała wróbelek musisz skopiować kod BBCODE i wkleić Go
1) najpierw wejdź w ustawienia, znajdź edytuj sygnaturę
2)tam wkleisz ten cod (BBCODE) i zapiszesz zmiany
3)potem powino Ci wyskakiwać już za każdym razem suwaczek. Pamiętaj że jak wklejasz kilka suwaczków to kody wklejaj oddzielając enterem bo wtedy ładnie jest jeden pod drugim a nie obok siebie.
Życzę powodzenia.

Kasiek nawet nie wiesz jak mi Cię brakowało!! Heheh ale Ty umiesz powrócić w wielkim STYLU!!!!! Cieszę się jak dziecko razem z Tobą. P.S. Pokoik Igorka piekny!
Kiedy pierwsza wizyta u ginka?
I znów z koleżanką.. fenomen!!

gosiekr faktycznie zdaża się @ podczas pierwszych trzech miesięcy i to też jest normalne! Ale by się upewnić czy jestes w ciąży najlepiej zrobić test z krwi. tak jak dziewczynki pisały juz tzw. "betę".
Trzymamy kciuki za pozytywny wynik testu z krwi.

Martuś za 3 dni....:rofl2: zobaczymy co i jak. Kasia zaczeła już wysyp listopadowy :-)

Kasiu(Szafirek) i co napisali na wypisie? Jak się czujesz? Zaspokoiłaś swój głodek czymś? Napisz prosze co i jak.

milgak co się działo??? Czemu byłaś w szpitalu. Napisz co u Was słychać? Jak się czujecie? Gratuluję pieknego widoku!

Gabi a cio ten Twój m chciał od Ciebie cioooo? :sorry2:

Karolka a Ty czujesz się jakoś inaczej???:zawstydzona/y::sorry2:

Ilonka i Ciebie i Twą córeczkę która jest w niebie tulę do serduszka. Czas nie uleczy ran ale My nauczymy się żyć z tym bólem. Bo ból już zostanie z Nami na zawsze - niestety :-(
 
reklama
Katja gratuluje pieknego widoku i oby wszystkie wizyty w gabinecie ginka były tak przyjemne jak ta na której teraz byłas :rofl2:

Ilonko to normalne. Płacz jeśli tylko tego potrzebujesz. Za wcześnie jeszcze na to byś byla dzielna. Wiadomo człowiek musi sobie popłakać. Musi. Tylko wiadomo że nie może popadać w depresję. Ale płacz oczyszcza też serce i umysł. Pamiętaj że są ludzie życzliwi. Jesteśmy My i do nas zawsze mozęsz przyjść i wyzalić się. Popłaczemy razem z Tobą lub spróbujemy otulic Cię kiedy tylko tego będziesz potrzebować.

Szafirek a jaką masz już betkę??? Przyrost jak na 14 h to chyba prawidłowy, napisz jaki był a jaki jest :rofl2:

Kasiek faktycznie pamiętam jak niedwano opuściłaś nas... bo nie mogłaś się uporać z myślą o ciąży... ale fajnie że wszystko idzie w dobrym kierunku :-D:tak:
 
Kasiek to teraz mogę ci już oficjalnie pogratulowac.Niech te 9 miesięcy minie ci bez stresu,problemów a fasolka pięknie i zdrowo rośnie.
 
A ja mam mega stresa, za tydzień idę na wizytę i już się denerwuję. Ogólnie nie mogę się doczekać, tymbardziej, że mój M będzie mógł wejść na usg, ale boję się strasznie czy wszystko będzie dobrze.

Gabi, leż leż. Ach faceci, czasami działają jak płachta na byka, heheh.
Wlasnie zaczelam przegladac stronki zeby nadrobic zaleglosci i zdziwilo mnie ze masz to usg tak pózno a jestesmy na podobnym etapie.
 
Na wypisie mam: wczesna ciąża, poronienie zagrażające, ciąża pozamaciczna - negatyw
pierwsza beta w czwartek o 17 była 3194 a w piątek krew pobrana rano 3801
 
Ilona pogratuluj chęci Twemu Lubemu. Mój pali i palić nie zamierza przestać :wściekła/y::angry: ehhhh co ja już nie robiłam by mu palenie wybić z głowy :crazy::wściekła/y::angry: i nic :-(
No cóż... takiego męża sobie wybrałam :tak:
Więc kibicuję Twemu lubemu by mu się udalo tak jak postanowił
 
Szafirku bhcg powinno przyrastac co najmniej 66% w ciagu doby 132 w ciagu 2 dni...a u ciebie wzrosło z 3194 o 611 jednostek do 3805?...może się pomyliłaś i to 6tys? ...ale poszukaj informacji o przyroscie bety, do jakiej wielkości moze rosnac wolniej...bo wiem, ze po jakims czasie podwaja sie dopiero po 72 h ...
 
reklama
dzieki slodziutka!!!!!!
juz raz rzucal..tydzien czasu nie palil...polocilismy sie i znowu zaczal.....
ale teraz mam nadzieje,ze sie wezmie za siebie powiedzial,,ze zrobi to dla mnie i dla aniolka naszego!!
 
Do góry