reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam wszystkie Panie. 23 lipca w 22 tygodniu ciąży miałam wywołany poród, ponieważ okazało się, że od tygodnia mój syn już nie żył (wada płodu, konkretnie torbiele w płucach uniemożliwiły prawidłową pracę serca). Była to moja druga ciąża, pierwsza 8 lat temu zakończyła się samoistnym poronieniem w 10 tygodniu. Lekarz prowadzący powiedział, że najwcześniej po dwóch cyklach mogę się starać o dziecko i tak też zrobiliśmy. 4 dni temu zrobiłam 4 różne testy ciążowe, na każdym są dwie kreski, @ oczywiście się nie pojawiła. Jestem pełna obaw, ale tzeba wierzyć że będzie dobrze.
 
reklama
kleo...musi byc dobrze, dbaj o siebie...trzymam kciuki!!!!
ja miałam zabieg 24 lipca i odczekałam 2 cykle i w 3-cim sie udło, teraz odliczam czas i czekam na rozwój wypadków....musimy byc dobrej mysli :-)
 
Idę dzisiaj do lekarza, poprzednim razem brałam duphaston, zobaczymy co zaleci teraz, mimo, że to jeszcze bardzo wczesna ciąża, to wolę dmuchać na zimne.
 
kleo, przepraszam, ze cie pytam..robiłas badania przed starankami?...i popieram decyzje z wizyta u ginki, lepiej dmuchać na zimne...
 
kleo, przepraszam, ze cie pytam..robiłas badania przed starankami?...i popieram decyzje z wizyta u ginki, lepiej dmuchać na zimne...
CZESC dziewczyny...sorry ,ze tak dlugo ale nie mialam neta wczoraj!!!!
Kleo wspolczuje straty ......sama stracilam coreczke kilka dni temu,,,,,jest ogromnie ciezko......i nie ma lekarstwa na to ..ponoc tylko czas moze nam pomoc no i dziecwczynki na forum....
 
Witajcie babeczki oj dlugo do Was nie zagladalam:baffled: ale fajnie ze grono tych zafasolkowanych sie powieksza:tak:
Ja jestem po drugiej wizycie usg i wszystko w porzadku i oby tak dalej...dzidzia rosnie macha lapkami i jak narazie nie ma sie do czego przyczepic:tak: trzymam kciuki za mamusie które maja badania przed soba ja tez umieralam ze strachu siedzialam pod gabinetem blada jak sciana i az mi sie slabo robilo ale za to wyszlam prawie nie dotykajac stopami ziemi...:tak:Wiem co prawda ze najwazniejsze jest to w 20 tyg ale i tak te dobre wiesci dodaly mi skrzydel...
kleo_mk zaciskam kciuki z calej sily

pixella77 tez odnosze wrazenie ze coraz czesciej slyszy sie o poronieniach i lekarze tez to potwierdzaja, mam kolege który pracuje w szpitalu na karowej i mówi ze teraz naprawde coraz rzadziej zdarza sie ze przychodzi kobieta w pierwszej ciazy do pierwszego porodu zazwyczaj ma juz za soba przynajmniej jedno poronienie...:-(co sie dzieje...
 
dostalam Parlodel na zatrzymanie laktacji....narazie juz piersi bola mniej....bo wczoraj i przedwczoraj tak strasznie bolaly,ze nie moglaam usiedziec z bolu....
a dzis posprztalam zajelam sie czyms ale i tak podczas mycia naczyn wybuchlam placzem....
 
reklama
Witam,
wróciłam z wypisem był już wynik bhcg wzrósł o 611 w jakieś 14h to chyba nie żle:)
Kasiek nikt o tobie nie zapomniał no i gratulacje a tak niedawno się poddawałaś :)
Kleo popieram...
Milgak ja też byłam w szpitalu w sumie byłyśmy w tym samym czasie zdrówka... i odzywaj się
 
Do góry