reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam w ten piękny słoneczny dzień:-D :-D
Zjątka brzuszków cudneeee :-D :-D :-D Zarażajcie :-D
ALLAA witaj wśród Aniołkowych Mamuś :-( Odwiedzaj nas zawsze kiedy będziesz tego potrzebować.Pomożemy przejść tobie przez ten najgorszy czas.Przytulam do serduszka!
Odwiedziła mnie dziś koleżanka ze swoim półtora rocznym synkiem.Ona też przeszła przez to co my wszystkie.Pierwsze dziecko straciła w 12 tyg .Długo nie mogła dojść do siebie.Kiedy okazało się że jest ponownie w ciąży cieszyła się ale też miała ogromną obawę.Naszczęście synek urodził się zdrowy.Po roku postanowili mieć kolejne dziecko.I znowu radość że jest ciąża.Niestety znowu stracili maleństwo :-( Jest mi tak przykro,kiedy słucham,że kolejna kobieta traci swój skarb :-( Na domia złego przyjaciółka napisała mi dziś,że jej kuzynka poroniła wczoraj w 16 tyg :-( Zaprosiłam ją do nas na forum,żeby wiedziała,że nie jest sama z tym bólem :-(
Pozdrawiam wszystkie Aniołkowe Mamy :-)
Miłego popołudnia :-)
 
reklama
Dlaczegotak :):):):):):):):)jaki fajniutki brzusio masz:)Taki okragły ehhhh swietny:)
Mbieg bardzo dobrze zrobilas niech twoja siostrunia sie loguje i nie zostawimy jej samej. Jak sie zaloguje heheh nie damy jej spokoju chodz bardzo mi przykto ,ze niesety w takich okolicznosciach bedziemy musialy sie spotkac.

Powiedzcie mi prosze jak długo Was spadała Beta????Mi kurcze spadała wolno a teraz sie zatrzymala i spada tak mini mini:(

PO ZA TYM JAK NAPISALA MBIEG KONIECZNIE NAS ZARAZAJCIE SWOIMI BRZUSIAMI:)
 
Dziękuję za wszystkie słowa.Kochane jesteście.
Dzisiaj przed szpitalem obca dziewczynka pomyliła się i wołała do mnie mama, mama i biegla w moją stronę. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja(i to akurat w tym przykrym dla mnie czasie), zabolało ale potem pomyślałam że Mój Skarb kiedyś też tak do mnie zawoła.
 
Dlaczegotak; Ptaszynko ja też już tak chcę :-p u mnie już kilogram do przodu ale na ciążę muj brzuchl nie wygląda:sorry2:a fajnie by było:dry:. Jak już będę bardziej "brzuchata" (czytaj dotrwam 20 tygodnia) to uwierze że się uda. I koniecznie pochwalcie się tymi sesjami :tak: ja też będę miała moja kolerzanka jest fotografem ale kazała mi czekać do 7 miesiąca powiedziała że brzusio będzie fajny i latem fajne sesje wychodzą:-D.

Dzisiaj dowiedziałam się że moja kolerzanka która już długo stara się o maluszka ma bardzo wysoką prolaktyne:wściekła/y: nie potrafią sobie miejsca znaleść bo nikt jak my nie zrozumie jak to jest czekać na maleństwo:crazy:.
Pozdrawiam:laugh2:
 
Witam :-)

Oderałam CMV IgG 17,80 (dodatni) IgM o,576 (negatywny). To chyba dobrze? Zrobiłam powtórkę toxo, wynik będę mieć w poniedziałek.

A @ chyba się zbliża, bo już ją czuję...

Piękne brzuszki macie kobietki ;-) Pozazdrościć ;-)

Miłego popołudnia :)
 
oj...ale tu dzis cicho wyjatkowo!

ja tez nie mam za wiele czasu i poza tym padam! wykonałam dzich chyba z 200 telefonów...cała szczeka mnie boli...ide spac!
 
Cześć
Dlaczegotak, Ptaszynka - jakie piękne brzuszki :-) i wklejajcie fotki częściej.
Allaa - witaj, przykro mi, że tu tutaj dołączyłaś.ale bycie tu pomaga.Trzymaj się.
Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziwczynki.I znikam spać, bo rano trzeba wstać do pracy. Buziaki.
Dobranoc
 
Ptaszyna, Dlaczegotak - piękne brzuszki!!! Wierzę, że ja w końcu też się takiego doczekam.

Jutro pierwszy dzień w pracy więc trzymajcie dziewczyny za mnie kciuki, please. Ja jutro prosto po pracy jadę do rodziców więc nie wiem czy przez weekend uda mi się tutaj do Was zajrzeć, ale po weekendzie się melduję. Buziaczki dla wszystkich i dobranoc.
 
:)
dlaczegotak Jestem fanką Twojego brzuszka, jest taki zgrabny i okrąglutki.
Moja młoda zazwyczj albo w poprzek lezy albo po skosie i wtedy mam taki kształt jakbym połknęła ogromniastego rogala:-D

also Też się bałam pracy, ale okazało się że było dużo lepiej niż się spodziewałam.
Rzuciłam się w wir obowiązków i jakoś mogłam się bardziej zdystansować.
Powodzenia;-)

nik_i Tak to często jest że lekarze zamiast odrazu zrobić wszystkie badania razem z hormonami to mówią że jest ok a potem wychodzą różne rzeczy.
Dla pocieszenia, ja też mam wysoką prolaktynę i testosteron. Staraliśmy się jakiś czas i coś mnie tknęło żeby zrobić sobie hormony. Mój ówczesny gin powiedział że nie ma potrzeby ale ja poszłam do Endokrynologa no i wyszło że mam zespół policystycznych jajników najprawdopodobniej. Załamałam się.
Ale lekarz powiedział że to nie wyrocznia i że będzie ok. no i prosze. Za pierwszym razem jak zaczęłam leki to zaszłam w pierszym cyklu, niestety nie długo cieszyłam się szczęściem. Straciłam fasolkę 21.06 i od sierpnia zaczęłam leki od nowa.
A teraz sama widzisz :-):-)
Także uszy do góry. Poradź jej żeby poszukała naprawdę dobrego specjalisty i do dzieła

dzisiaj znowu zanosi się na piękny dzień.
My już oczywiście od godziny na nogach :)

Wczoraj byliśmy na firmowej kolacji w przysznej włoskiej restauracji. Objadłam się z młodą okrutnie. Młodej chyba smakowało bo pól nocy fikała jak szalona, no i oczywiście nie omieszkała mnie obudzić na śniadanie:-).

miłego dnia :)
 
reklama
Cześć dziewczynki :-D
Witam w piekny piątkowy poranek. Wiecie, mam okrutnego męża, rano wyrzucił mnie z łóżka, żebym zrobiła jajecznicę :sorry2:, ale to był tak naprawdę dobry pomysł, bo była pyszna :-). Zaraz wybieram się na spacerek z moja psinką, już się cieszę, że ona ma cieczkę, bo przynajmniej mam obowiązek wychodzenia z domu na długie spacery:-):tak: Chcę dzisiaj pomaltretować mojego M, żeby przekopał mi kawałek ogródka, chcę sie trochę pogrzebać w ziemi, takie swojskie jarzynki lepiej potem smakują:tak::-D
also powodzenia w pracy:-)
Maggie, gdzie się podziewasz,aż dziwne, że Ciebie wczoraj nie było na BB, odezwij się, wyjmij nosek z kartkówek, kochanie tęsknimy:-):tak:
 
Do góry