reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nie wierzę w przesądy,ale ostatnio bocian przeleciał tuż nad moją głową i dachem mojego domu i dziś znów przeleciał mi nad samą głową 🤭 Teściowej powiedziałam a ona na to,że to nie na darmo zobaczysz. Ja wiem,że to głupie przesądy,ale dają taką iskierkę nadziei ☺️
Mam nadzieje ze chociaż u Ciebie się potwierdzi 😉 ja chyba już w to nie wierze. Od 2 lat bociany przesiadują u nas na dachu, w tamtym roku pojawiły się nowe i nie bały się chodzić po naszym podwórku, bardzo blisko mogliśmy do nich podejsc, teście tez mówili ze one wiedza gdzie maja siedziec i jakoś u nas to w odwrotna stronę idzie z tymi bocianami. W tym roku na nie już nie licze 😅
 

Załączniki

  • 12B25AF3-F32C-497E-AD64-DEE3A8925B09.jpeg
    12B25AF3-F32C-497E-AD64-DEE3A8925B09.jpeg
    145,7 KB · Wyświetleń: 45
  • B0BBAE23-38A3-4ED5-A23E-EB7BFD720714.jpeg
    B0BBAE23-38A3-4ED5-A23E-EB7BFD720714.jpeg
    711,3 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Mam nadzieje ze chociaż u Ciebie się potwierdzi 😉 ja chyba już w to nie wierze. Od 2 lat bociany przesiadują u nas na dachu, w tamtym roku pojawiły się nowe i nie bały się chodzić po naszym podwórku, bardzo blisko mogliśmy do nich podejsc, teście tez mówili ze one wiedza gdzie maja siedziec i jakoś u nas to w odwrotna stronę idzie z tymi bocianami. W tym roku na nie już nie licze 😅
Boćki są cudne ale nie wierzę w takie teorie.
Ja teraz mam etap na nie tzn. nie chcę więcej badań i trudno, niech się dzieje co chce😐
 
Ja słyszałam, że prolaktyna do 8 rano - ale właśnie po spokojnej, wyspanej nocy. Są jeszcze jakieś inne badania - prolaktyna czynnościowo?
Ja robiłam prolaktyne czynnościowo - i ona podobno nie ma znaczenia w którym dniu cyklu jest wykonywana. I właśnie na nią endo kazał mi iść tak na 9-10 dopiero.

Od dr Malinowskiego z kolei usłyszałam ze prolaktyne (nie czynnosciowo tylko tak po prostu), żeby wiarygodnie zbadać to powinno się najpierw pobrać ok. 6-7 rano, potem coś zjeść i o 13 pobrać jeszcze raz i wtedy to jest w miarę wiarygodny wynik. Ale kto normalny będzie takie rzeczy robił :p

Boćki są cudne ale nie wierzę w takie teorie.
Ja teraz mam etap na nie tzn. nie chcę więcej badań i trudno, niech się dzieje co chce😐

Rozumiem. Ja miałam to samo po tej ilości badań i wyników. A polepszyło sie u Ciebie z anemia?
 
Ja robiłam prolaktyne czynnościowo - i ona podobno nie ma znaczenia w którym dniu cyklu jest wykonywana. I właśnie na nią endo kazał mi iść tak na 9-10 dopiero.

Od dr Malinowskiego z kolei usłyszałam ze prolaktyne (nie czynnosciowo tylko tak po prostu), żeby wiarygodnie zbadać to powinno się najpierw pobrać ok. 6-7 rano, potem coś zjeść i o 13 pobrać jeszcze raz i wtedy to jest w miarę wiarygodny wynik. Ale kto normalny będzie takie rzeczy robił :p



Rozumiem. Ja miałam to samo po tej ilości badań i wyników. A polepszyło sie u Ciebie z anemia?
Dobra pamięć 🙂Jeszcze nie wiem, w drugiej połowie maja zrobię badania i zobaczymy. Ale drugi miesiąc lecą mi włosy, zwłaszcza po myciu widzę, mam nadzieję, że to przejściowe wiosenne bo i tak mam ich mało i są cienkie😯
 
Mam nadzieje ze chociaż u Ciebie się potwierdzi 😉 ja chyba już w to nie wierze. Od 2 lat bociany przesiadują u nas na dachu, w tamtym roku pojawiły się nowe i nie bały się chodzić po naszym podwórku, bardzo blisko mogliśmy do nich podejsc, teście tez mówili ze one wiedza gdzie maja siedziec i jakoś u nas to w odwrotna stronę idzie z tymi bocianami. W tym roku na nie już nie licze 😅
Kochana ja też w to nie wierzę 😆 chociaż byłabym bardzo szczęśliwa,gdyby zwiastowały dzieciątko 😊
 
Ja dziś 5 dc - i wyniki porobiłem i zdziwiona jestem prolaktyna chyba diostinex za mocno działa bo mam 2,31 a norma 4,79- 23,3 ; inne wyniki chyba okej tsh 2,58, estradiol 28,1, progesteron 0,11 wiec Ok bo to początek i kwas foliowy 15,50 wiec nic tylko do roboty w tym cyklu 😂
 
Kochana ja też w to nie wierzę 😆 chociaż byłabym bardzo szczęśliwa,gdyby zwiastowały dzieciątko 😊
Życzę Ci tego 🙂
Ja dziś 5 dc - i wyniki porobiłem i zdziwiona jestem prolaktyna chyba diostinex za mocno działa bo mam 2,31 a norma 4,79- 23,3 ; inne wyniki chyba okej tsh 2,58, estradiol 28,1, progesteron 0,11 wiec Ok bo to początek i kwas foliowy 15,50 wiec nic tylko do roboty w tym cyklu 😂
Trzymam za Ciebie kciuki kochana!
 
reklama
Do góry