reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc kobitki ;-)

Pozwólcie że wiersza nie będę czytac bo szybko sie rozklejam, ostatnio po serialu 39 i pół nie mogłam sie uspokoic :-)

Dzis mój dzień prawdy... Na 13 jade na usg, umieram już ze strachu, cala sie tzrese i w ogole nie wyobrazam sobie sytuacji ze wszytko bedzie dobrze takie mam same czarne scenariusze :zawstydzona/y:
Prosze Was trzymajcie za mnie kciuki i módlcie się żebym tutaj nie wróciła po raz drugi

Jeśli chodzi o czekanie
to mi wszyscy lekarze (zarówno ten co stwierdzil obumarcie jak i Ci w szpitalu) mówili ze 3 miesiące odczekac ale co mnie dziwilo jak pytałam co by sie stało gdybym nie odczekała to mówili wszyscy "nic sie nie stanie" lub "a co ma się stac? nic sie nie stanie" więc nie czekałam :-D
 
reklama
:-(czy taki pomury poranek zawsze przynosi nieciekawe wiadomości??? Byłam już na USG i lekarz jak zwykle nie pocieszył mnie zbytnio...pobrali krew na bete i ... o 12:30 na ponowne usg...jeśli będzie spadała to dobrze dla mnie...ale jeśli nie spadnie...to...najprawdopodobniej trzeba będzie otwierać szyjke bo coś zalega w jamie macicy a oni nie są pewni czy to nie są jakieś elementy tkankowe albo mięśniaki...w najgorszym wypadku czeka mnie ponowny zabieg...:no:...chyba tego nie zniose...:baffled:
 
Cyprysiowa, trzymaj się dzielnie, spróbuj się czymś zająć, bo takie czekanie to najgorsze jest. Wierzę, że będzie wszystko dobrze. Buziaki i uściski dla Ciebie.

Batonik
, trzymaj się dzielnie. Przytulam Cię i myślę o Tobie.
 
Batonik, przykro mi, będę trzymała kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Cyprysiowa, będę o Tobie pamiętała
Ja dzisiaj wybieram się do fryzjera:-), bo jutro spotykam się z kilkoma osobami z mojej klasy ze SP. Mam nadzieję, że nie będzie mowy o dzieciach, bo chyba nie wytrzymam, każdy z moich znajomych, kto nie wie, że poroniłam , zasze mi mówi, "najwyższy czas na dzidzię", a co ja na to poradzę, że tak się dzieje, że żadna dzidzia nie chce z nami zostać.....:-(
 
witam dziewczynki.
wczoraj miałam pierwsza wizytę u gina po szpitalu. zbadał mnie powiedział ze wszystko ładnie sie goi, dał profilaktycznie leki zapobiegajace jakims infekcjom i kazał czekać 6 dlugich miesięcy na nastepne staranka.
jezeli do końca tego miesiąca nie pojawi sie @ trzeba bedzie go wywołac a jak sie pojawi to mam się z nim spotkać dopiero w czerwcu. stwierdził ze trzeba bedzie zrobić test na chlamydię. pierwszy raz o takim czyms słysząłam, więc dał mi ulotkę. ta bakteria jest przyczyną poronień, ciąż pozamacicznych, niepłodności i zapalenia płuc u noworodków.
pozdrawiam
 
ale ze mnie zapominalska
cyprysiowa trzymam kciuk, oby wszystko było ok. odezwij się.
monikaaa za Ciebie również trzymam kciuki dzsiaj. jesteś silną babeczką, trzymaj się , jesteśmy z Tobą.. pozdrawiam
 
Witam w ten ponury piątlowy ranek :-)

CYPRYSIOWA trzymam mocno kciuki i wierzę,że będzie dobrze :-)
BATONIK jestem z tobą całym serduszkiem.Będzie dobrze.
MIRKA ja na spotkaniu mojej klasy z SP nie byłam,bo odbywało się tuż po mojej stracie :-( Nie byłabym na tyle dzielna żeby patrzeć na dziewczyny w zaawansowanej ciąży (bo akurat była ich większość). Głowa do góry!My też niedługo będziemy dumnie defiladować ulicą z okrągłymi brzuszkami :-D

Buziaki dla pozostałych kobietek :-D :-D :-D
 
Witam
Trzymam kciuki za wszystkie koleżanki:-)
Mam takie pytanie ile w końcu trzeba czekać czytałam już tak rózne informacje ze czasami to aż w głowie huczy:-(, można się pogubić w tym wszystkim.
Ja co roku jestem starsza mąż też teraz jak planowaliśmy to pytał czy to nie za póżno:-(.
Ja po wyjściu ze szpitala po zabiegu dostalam tylko zwolnienie żadnych leków czy to normalne?
Chciałabym być jak najszybciej, wiem że organizm musi się zregenerować ale jak dla mnie każdy rok to więcej zagrożeń, napewno będzie strach ale i tak chcę.
Dziękuję za słowa pocieszenia wiem że są szczere bo każda z was doskonale wie co czuję i nie ma pytań typu: a może nie dbałaś o siebie wystarczająco?, a może za dużo pracowałaś? a może... i tak bezkońca :wściekła/y::-:)szok: a ja mam świeczki w oczach i tylko synek przychodzi i mówi mama jesteś moja :happy: a wtedy ryczę jeszcze bardziej.
____________________________
(*) 15.04.2008
 
szafireczku kochany to czekanie to wydaje mi sie ze to bardzo indywidualna sprawa kobiety i zależy ona też od gina. mój stwierdził ze dopiero daje mi zielone śiatło za 6 miesięcy, ale ja miałam 2 zabiegi bo za pierwszym razem zle mnie wyczyścili wieć wydaje mi się ze dlatego. moze przy następnej wizycie stwierdzi ze mozna zaczać wczesniej. zobaczymy.
wydaje mi się ze powinnaś się doradzić swojego gina, zobaczyć co on Ci powie po badaniu.
 
reklama
Dobra, ja już spadam do fryzjera, trzymajcie kciuki za moją głowę:-D
Mam nazieję, że fryzurka będzie ładna, chcę włosy obciąć i jakiś balejażyk walnąć:-), może jeszcze się obkupię w jakieś kosmetyki do włosów....hmmmm.....
Teraz będę miała super relaks, bo moja fryzjerka robi taki super masaż głowy....:rolleyes::elvis:potem jeszcze maseczka, a na koniec jedwab wciera we włosy....
 
Do góry