reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczynki!!!!:-)

Ale dziwnie dzisiaj poczułam się w kościele, byliśmy na mszy dla dzieci i była tam taka słodka mała dziewczynka,najchetniej porwałabym ja i wzięła na ręce, tak strasznie chciałam ja do siebie przytulić....Pocieszam sie tym, że jadę dzisiaj na urodziny do mojego brata i będzie tam tez moja siostra ze swoja 1,5 letnia córcią, tą małą myszka sie nacieszę:tak:

Ilonko, ja narazie nie robiłam zadnych badań, w zeszłym roku robiłam tylko cytologię i hormony tarczycy i było wszystko w porządku, lekarz nie miał nic przeciwko temu, zebysmy się strarli, a teraz do lekarza idę dopiero za jakiś miesiąc, więc mam nadzieję, że da mi skierowanie na jakieś badania. Jutro musze zadzwonić do szpitala w którym miałam robiony zabieg, czy są już moje wyniki. Robili mi tam jakieś badanie krwi, wymaz z szyjki macicy no i oczywiście wyniki histopatologiczne, ale z tych wyników napewno nic sie nie dowiemy....

dilajla, ciesze się, że poprawiłam Ci humor chociaz na chwilke!
 
reklama
Czesc. Przepraszam ze ja tylko tak o sobie ale czuje sie podle.
Zaziębiłam sie. Psikam dzis cały dzien, katar straszny, mój małzonek kupił mi taki sprey homeopatyczny do nosa i jak sobie psikne to przez jakis czas mam spokój. Na dodatek strasznie sie znowu denerwuje czy wszytsko jest z dzidzia ok. Chyba jeszcze raz powtorze bete, mysle tak o srodzie bo w piatek usg.... i jeszcze jak np. kicham jak leze czy kaszlne czy poprostu zrobie taki niespodziewany ruch to mnie tak "szczypnie w brzuchu" tak jakby jakies sciegna mnie pociagnely i zaraz puszczaja. Mialam tak tez ostatnio kilka razy a nie pamietam czy z Cypim tez. :baffled:
 
beta hcg jest to badanie krwi stwierdzające ciąże. Badanie jest 100 procentowe. pobierają ci krew i wynik masz w liczbach, ponizej masz tabele wyników w ktorej mozesz mniej wiecej okreslic w którym tyg jestes.Bete robi sie równiez np.jak plamisz/zagrozenie poronieniem. Dopoki rosnie to jest ok (powinna rosnac co 48h o przynajmniej 66%) jest malo przyrasta to "cos" sie dzieje, jesli spada to niestety...

Dlatego tez tak ostatnio sie prtzestraszylam gdy mialam 1015 a po 2 dniach odebralam wynik i zobaczylam 3,6 - jak pozniej sie okazalo to bylo 3339.
 
CYPRYSIOWA zdrówka życzę :-) i nie denerwuj się,będzie dobrze :-) Wskakuj do łóżeczka i kuruj się :-) Polecam gorącą herbatę z malinami,cytryną i miodem.Pozdrawiam
 
no więc wróciłam, do dziś bolą mnie nogi od tanca, ale było fajnie!

natnczyłam sie mezem jak na naszym własnym weselu, nasmiałam i generlanie było super! rozkrecilismy tance, bo wesele było mało taneczne i niemrawe, ale udało nam sie czesc ludzi rozkrecic, jedzonko pyszne, winko tez...z kuzyna zona osuszyłysmy 2 buteleczki:) najsmieszniejszym motywem weslea był swietlny napis...slubował michał z natalią, a na napisie było-wesele natali i łukasza-pisownia orginalna:)) a poniewaz dzidzia ma byc chłopcem smialismy sie dzis w kinie ze być może zostanie łukaszem:)

dzis bylismy w kinie z mlodą para, i dzidzia w brzuchu przyszłej mamy zaczeła sie ruszac (18 tydz) ale sie uczieszyłam!!

po wielu rozmowach z moim mezem zaczynam sie cieszyc ich ciaza tak jakby była moja...i powoli mi sie udaje!

mase napisałyscie przez te 2 dni chociaz dzis cicho tu:) poczytam i nadrobie jutro:)
dzis dostałam okres wiec jutro 2 dzien cylku wiec jade robic mase badan zgodnie ze zleceniem lekarza....hormonki głównie, ale chce tez morfologie zrobic i moze mocz i ob jesli pojedziemy rano.

jesli mi sie uda to wkleje wam jutro zdjecie z moim mezulkiem z wesela...fotograf cały czas na nas polował wiec mamy mase...zwłaszcza jak okupowalismy parkiet-czyli cała noc:)

pozdrawiam ciepło wsyzstkie! i do jutra!
cyprysikowa...polecam nalewke bursztynowa, ale nie pić a natrzec nóżki i do łóżka!!!
 
Witam Kochaniutkie :-)
Modroklejka, cieszę się, że tak dobrze sie bawiliście:tak:

Maggie, i jak tam koncert, zadowolona??:-)

Cyprysiowa, dbaj o siebie kochanie i o fasolke, musicie szybciutko wyzdrowiec!!!!:tak:

ania00, chyba Ci zazdroszczę tych staranek:-D

A u mnie dzisiaj dziwny dzień!!! Bardzo znacząca data: 1rok 6 miesięcy od naszego slubu, 6 misięcy od momentu w którym wprowadziliśmy sie do naszego domku, kończę dzisiaj 29 lat a do tego 2 tygodnie od zabiegu, chyba za dużo jak na jeden dzień!
 
Mireczko w dniu urodzinek
Życzę CI: -...spokojnego snu i radosnego przebudzenia, abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi ci wystarczyć.-...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile -...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania -...abyś zawsze była komuś potrzebna - ...tej radości gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok -...radości myślenia, ostrości spojrzenia - ...abyś znalazła szczęście którego szukasz...
 
Mordoklejko bardzo się cieszę że tak dobrze się bwiłaś:rofl2:

Cyprysiowa mam nadzieje ze i mnie niebawem będzie rosła beta:tak::tak::tak:


Pozdrawiam wszystkie mamusie w tak piekny słoneczny poniedziałek:-):-):-)
 
reklama
Mireczko!!!!
zyczę ci aby radości były wielkie jak smok, a kłopoty małe jak biedronka
zebys czuła wiatr w zaglach, i zeby nigdy nie wiał ci w oczy
zeby szczescie lało sie do twojego serduszka szerokim strumieniem, i wypełniło je po brzegi...
i zeby maluszek, którego napewno niedługo bedziesz miała pod sercem był dopełnieniem do tego wszystkiego co juz masz....
szzczescie i szczescia jeszcze raz!!!
 
Do góry