reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

MIRECZKO życzę tobie w tym szczególnym dniu,aby spełniły się wszystkie marzenia,te łatwe i trudne do spełnienia :-D Moc buziaków na urodzinki :-) :-) :-)
 
reklama
Kochane dziewczynki, bardzo,bardzo, ale to baaaaardzo dziekuje Wam za Wasze życzenia. Mam nadzieję, ze się spełnią, szczególnie te dotyczące fasolki:-) której w tym roku życzą mi naprawdę wszyscy :-D
 
Wiem ,ze to forum jest dla kobiet które poroniły:(
U mnie okazało sie ,ze ciąża pozamaciczna w lewym jajowodzie(7 tydz) w poniedziałek trafiłam do szpitala ale stwierdzili ,ze nie zrobia laparoskopi tylko beda leczyli mnie metroteksatem nie wiem jak sie to pisze:(.Boze jak mi ciezko:(Tak bardzo pragnełam tej fasolki, robiłam wszystko by była zdrowa a tu taki cios.W sobote wyszłam ze szpitala dostałam zwolnienie lekarskie na 14 dni w domu siedzie sama jest mi tak okropnie pusto i zamiast regenrowac siły ja bardzo cierpie i rozpaczam w dodatku dzis dostałam bardzoooo obfitego krwawienie nie wiem juz co robic...:(wczesniej miałam brazowe upławy a teraz krew +bóle jajników:(
 
monikaaa witamy na forum. tu nie jesteś sama i nie waż ne jaką miałaś ciąze wszystkie cierpimy tak samo i tak samo sie wspieramy. ja również trafiłam tu po poronieniu i mimo ze mialam puste jajo płodowe to dla mnie to była ciąża i duża strata. przytulam Cię cieplutko.
mirosława wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek. oby się spełniły wszystkie Twoje marzenia.
a teraz co u mnie. nie odzywałam sie przez cały weekend bo jednak powrót do pracy bardzo mnie pochłonął. nie było nawet tak zle. choc jakis dziwne sytuacje tez sie trafiały.osoby z którymi miałam wczesniej kiepski kontakt nagle zaczeły ze mna rozmawiać i sie mna interesowac. nie chce i nie lubie takiej sztucznej litości.
dzis byłam na badaniach. mialam echo serca i znów mam siedziec na zwolnieniu. odebrałam tez wynik hispat po drugim zabiegu. i jest tam napisane ze do badania otrzymali fragment tkankowy dł. 8,5 cm wyskrobany z jamy. co to może być?????
jutro usg tarczycy i skierowanie do endokrynologa. mam nadzieje ze z tą moją tarczycą nie jest tak zle bo troche sie tym martwię.
 
Witam w słoneczny poczatek tygodnia:-)

Mika - życze Ci jednego żebyś niebawem ujrzała uśmiech na buzi swojego dzieciatka; wszystkiego naj z okazji urodzin:tak:

Dosia - możę to resztki pęcherzyka, z łożyskiem i sluzówką, ale to najlepiej wytłumaczy Ci już lekarz

Maggie - jak wrażenia po koncercie?:confused:

Cyprysiowa - zdrówka życzę:tak:

Modroklejka - fajnie że dobrze się bawiłaś na weselu:-)

Dilajla:-)

A gdzie podziała się reszta dziewczyn???:confused::confused:...
 
Mirka, wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin, życzę Ci dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności tego jednego, na które bardzo czekasz!!! Buziaczki.

Monika, przytulam mocno. Jestem na tym forum od kilku dni i są tu naprawdę świetne babki, które wspierają i pocieszają jak nikt. Szkoda, że też tu musiałaś trafić. Trzymaj się i pisz jak będziesz miała doła i nie tylko. To naprawdę pomaga.
 
MONIKAAA witam na forum :-) Ja moje maleństwo straciłam trzy miesiące temu w 35 tyg.Nie jest ważne na jakim etapie jest ciąża bo zawsze boli tak samo mocno :-( Ostatnio narzeczona mojego kuzyna też miała ciążę pozamaciczną i wszyscy strasznie to przeżyliśmy :-( Bardzo mocno cię przytula :-)

Dziewczynki wiem że już pytałam,ale jakie mam jeszcze zrobić badania po za APTT, TSH, FT4, TOXO IgM i IgG, mocz,morfologia?

Buziaczki dla wszystkich kobietek :-D :-D :-D :-D na forum.
 
Monika, witaj kochanie, strasznie mi przykro, ze tak jak my, musiałaś przejść stratę dzieciątka:-( nieważne, czy było to poronienie, czy ciąża pozamaciczna, utrata dziecka zawsze tak samo boli. Mam nadzieję, że następna fasolka zostanie razem z Tobą i bedziesz mogła nam się pochwalić pięknym zdjeciem swojego skarbu. Trzymaj sie i pisz do nas o wszystkim, o Twoich dołach psychcznych jak również o szczęściu, wiem że narazie nie czujesz sie szczęśliwa, ale zobaczysz złe wspomnienia miną, a zostaną tylko te dobre.... słońce zaświeci również dla Ciebie!!!!!!


A Wam dziewczynki jeszcze raz dziękuję za tak wiele ciepłych słów!!!!!!
 
reklama
Madziu-imienniczko:) ja robiłam jeszcze przeciwciała przeciw B2 glikoproteinowe (wyniku jeszcze nie mam bo czek sie na niego 90 dni!!), i antykardiolipidowe, jestem zapisana z mezem do poradni genetycznej, i wiem ze jeszcze sa takie badania jak anty koagulant tocznia i badanie kariotypu, ale nie wiem czy to przypadkiem nie inne nazwy tych badan które juz zrobiła. Ja profilaktycznie zrobiłam jeszcze cytologie i betę, ze względu na to pęcherzykowanie...
 
Do góry