reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej, jestem tu nowa, ale czytam i mnie wasze wpisy podnoszą na duchu... Staramy się z Mężem od jakiś 3 lat i nic... Odpuściliśmy teraz z końcem roku i udało mi się zająć w ciążę. 23 grudnia robiłam test z krwi. Beta 225. Miałam lekkie plamienia, ginekolog stwierdził wczesna ciążę, ale radość nie trwała długo. 3.01 poroniłam. Byłam totalnie rozwalona... Po kontroli mam zielone światło. Jeśli czuje się na siłach można próbować. Udało wam się dość szybko?
Po biochemie, byłam gotowa od razu… wręcz jeszcze bardziej chciałam dziecka, oczytalam się, ze szybciej można zajść i zazwyczaj jest wszystko ok… oby tak było, a ja niech będę wyjątkiem od reguły…. Udało się nam dopiero w październiku, a 3 stycznia poroniłam. (Poronienie chybione w 8tc)

Licze na taka sytuacje jak obecnie ma @Mamafasolki 🤪 bo sama pewnie dluuugo nie zdecyduje się świadomie na zaciążenie, wiec taki los szczescia byłby dla mnie najlepszy 😂

Jeżeli jesteś gotowa - to działaj. Trzymam kciuki, żeby tym razem się wszystko dobrze ułożyło ❤️
 
Nie wiem jak ma się do Twojej dziwnej ciąży, ale tak w ogóle to warto mieć niższy. Jak u Ciebie z suplementami dla ciężarnych? Brałaś? Bierzesz? Jakie?

Wcześniej brałam Omegamed Optima Forte, ale już nie biorę od 21.12
Nigdy wcześniej tego nie badałam więc nie bardzo mam z czym porównać. Jak szukałam jakiś info o tych pozamacicznych to trafiłam na taki trop i jak już badałam, to mówię zbadam, tonący brzytwy się chwyta

Przechwytywanie.JPG
 
Nie badałam nigdy, dopiero teraz chcę zbadać mutacje
Bo ja miałam totalnie bezproblemowe ciąże - bez plamień itp.
A to większość kobiet ma a mutacje są bardzo częste
I wtedy homocysteine łatwo tak podwyższyć - Ty masz ją w górnej granicy normy ale nie przekroczona wiec ciężko wyrokować

Moja dr każda kobietę w ciąży wysyła na te badania
 
W grudniu teraz? Wszystko ok ? Mi przez te lata nigdy się nie udawało. Prolaktyna trochę podwyższona, ostatnio ok 39. Brałam tabletki. Potem stymulacja clo, taka świadomość że tego dnia musisz... A okres przychodził normalnie.
Teraz człowiek zajęty był czymś innym i się udało... Jestem gotowa na dalsze starania, kiedy po poronieniu dostałaś miesiączkę?
Wiesz co boję się że to kolejne poronienie bo nie mam jak zbadać bety i testy coraz jaśniejsze. A po poronieniu dostałam miesiąc później. Bo poronienie lekarz powiedział że to jak 1 dzień cyklu
 
Cz
Po biochemie, byłam gotowa od razu… wręcz jeszcze bardziej chciałam dziecka, oczytalam się, ze szybciej można zajść i zazwyczaj jest wszystko ok… oby tak było, a ja niech będę wyjątkiem od reguły…. Udało się nam dopiero w październiku, a 3 stycznia poroniłam. (Poronienie chybione w 8tc)

Licze na taka sytuacje jak obecnie ma @Mamafasolki 🤪 bo sama pewnie dluuugo nie zdecyduje się świadomie na zaciążenie, wiec taki los szczescia byłby dla mnie najlepszy 😂

Jeżeli jesteś gotowa - to działaj. Trzymam kciuki, żeby tym razem się wszystko dobrze ułożyło ❤️
Też bym chciała...i bardzo trzymam za Ciebie również kciuki ❤️ wokół mnie teraz tyle dziewczyn w ciąży... Mam nadzieję że i nam się uda, i kiedyś wejdę na forum i przeczytam dobra wiadomość od Ciebie
 
Wiesz co boję się że to kolejne poronienie bo nie mam jak zbadać bety i testy coraz jaśniejsze. A po poronieniu dostałam miesiąc później. Bo poronienie lekarz powiedział że to jak 1 dzień cyklu
Bardzo Tobie kibicuje... ❤️❤️❤️
Jak naM wszystkim. Każda pewnie słyszała o różnych przypadkach...
Uda nam się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wcześniej brałam Omegamed Optima Forte, ale już nie biorę od 21.12
Nigdy wcześniej tego nie badałam więc nie bardzo mam z czym porównać. Jak szukałam jakiś info o tych pozamacicznych to trafiłam na taki trop i jak już badałam, to mówię zbadam, tonący brzytwy się chwyta

Zobacz załącznik 1356333
Długo brałaś ten omegamed? Ty nie jesz mięsa?
 
reklama
Hej, widzę, że trochę się tu działo, nie wiem czy wszystkie wpisy nadrobiłam :).

Jestem po wizycie u hematolożki - powidziała, że te mutacje hetero, które mam nie mają znaczenia większego, połowa społeczeństwa je ma podobno. Nie jest to czynnik brany pod uwagę przy poronienieniach i nie ma potrzeby robić tych badań. Ale wypytała mnie dokładnie, osłuchała, wymacała brzuch i dała skierowanie na badania krwi : Morfologia + płytki + rozmaz automatyczny, Ferrytyna, Całkowita zdolność wiązania żelaza / TIBC, Transferyna, Rozmaz ręczny krwi, INR / Czas protrombinowy / Quick, APTT, Fibrynogen. Nigdy tak dokładnie nie badałam się, zobaczymy co wyjdzie z tego pakietu. Powiedziała, żeby próbować bo czas leci. To wiem doskonale i poczułam już presję 😕

@Mamafasolki Trzymam kciuki za bezproblemową niespodziankę i radość mamy☺️

@olka11135 Może ten wynik to jakiś punkt zaczepienia. W końcu zabiegu nie miałaś rozumiem?
 
Do góry