reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tak tu masz rację, a nawet więcej od dziewczyn się dowiedziałam niż od tej genetyk. Także dziewczyny proszę o numery kont zaraz zrobię przelewy 🤣😁
Co do heparyny to ja właśnie wolałbym jej unikać ale mój lekarz powiedział że acard o heparyna od pozytywnego testu i koniec kropka
No i też mówiłam jej że kupiłam te metylowane witaminy z alliness co wyście mi tu je polecaly A ona że nie mam ich brać tylko ten prena*len uno bo to jest lek, który ma atesty a tamto nie wie co to jest 🤷
Hmm czyli co lekarz to opinia..mój z kolei też mówił, że od pozytywnego acard i heparyna.
 
reklama
Teraz to i ja mam wątpliwości. 😅 moje 2 panie ginekolog powiedziały, że w żadnym wypadku nie wolno brać acardu w 1 trymestrze, tylko heparyna i jeśli chce to mogę acard brać do starań ale po pozytywnym teście odstawić i przejść na heparyne. 🙈
zmieniłabym lekarza :)
Ja biorę acard przed snem, a heparynę mam brać od 14-16. I tych godzin trzeba pilnować. Mi te zalecenia dała profesor Jerzak i ja jej bezgranicznie ufam. Myślę, że dzięki jej zaleceniom teraz się udało nam zajść. Zobaczymy jak z utrzymaniem będzie.
@marsi ja się już wyspecjalizowałam w tych zastrzykach i nic mnie nie boli ani nie mam siniaków. Serio nie ma sie co bac.
 
zmieniłabym lekarza :)
Ja biorę acard przed snem, a heparynę mam brać od 14-16. I tych godzin trzeba pilnować. Mi te zalecenia dała profesor Jerzak i ja jej bezgranicznie ufam. Myślę, że dzięki jej zaleceniom teraz się udało nam zajść. Zobaczymy jak z utrzymaniem będzie.
@marsi ja się już wyspecjalizowałam w tych zastrzykach i nic mnie nie boli ani nie mam siniaków. Serio nie ma sie co bac.
Być może to indywidualne podejście lekarzy. Ja jestem po 8 poronieniach wczesnych ciąż więc może w moim przypadku acard może zaszkodzić, nie wiem. 🤷‍♀️ w ciągu 3 lat przerobiłam już 10 lekarzy, żaden nic ciekawego nie wymyślił więc spróbuję tym razem z samą heparyną o ile się uda.
 
a biorę acard przed snem, a heparynę mam brać od 14-16. I tych godzin trzeba pilnować.

O kurczę, ja wczoraj wzięłam wieczorem zastrzyk i na noc acard, lekarka nic nie mówiła o porze zastrzyku, a gdzieś wyczytałam, żeby go też na noc robić. Uzasadniła to jakoś Twoja doktorka? Teraz trochę się martwię i poza tym z uwagi na prace godziny popołudniowe nie bardzo mi pasują na kłucie 🤷🏻‍♀️
 
A mam pytanie, skoro mam brać acard od owulacji a nie będę miała w tym miesiącu monitoringu więc tylko testy owu pomocniczo to czy jeśli wezmę go 2 dni przed owulacją lub po owulacji to coś się stanie? Ma to jakiś wpływ np na ewentualną ciążę? Wydaje mi się, ze skoro niektórzy mogą brać cały cykl to nie ma to aż takiego znaczenia czy zacznę chwile przed czy po owulacji ale mogę się mylić...
 
Być może to indywidualne podejście lekarzy. Ja jestem po 8 poronieniach wczesnych ciąż więc może w moim przypadku acard może zaszkodzić, nie wiem. 🤷‍♀️ w ciągu 3 lat przerobiłam już 10 lekarzy, żaden nic ciekawego nie wymyślił więc spróbuję tym razem z samą heparyną o ile się uda.
ok, rozumiem! Widocznie taki jest Twój przypadek. Będzie dobrze!!! Trzymam kciuki!
 
O kurczę, ja wczoraj wzięłam wieczorem zastrzyk i na noc acard, lekarka nic nie mówiła o porze zastrzyku, a gdzieś wyczytałam, żeby go też na noc robić. Uzasadniła to jakoś Twoja doktorka? Teraz trochę się martwię i poza tym z uwagi na prace godziny popołudniowe nie bardzo mi pasują na kłucie 🤷🏻‍♀️
ona mi tak wypisała i tez gdzieś tak czytałam, ze dobrze jest trzymac odstęp w tych lekach. Ale spytaj swojego lekarza. Nie chce uchodzić za eksperta :)
 
reklama
Do góry