reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zrobię teścik może jutro jak kupie bo na razie nigdzie się nie ruszałam no i zastanawiam się czy to nie za wcześnie na teścik?

magda Ja też codziennie myślę o moim aniołku jakie już byłoby duże jakby wyglądało. więc to co teraz przechodzisz to jest normalne i pewnie do końca swojego życia będziesz mysłała o tym ale to dobrze, tak ma być.

dlaczegotak
ja mam nadzieje że nasze aniołki się tam razem bawią i że jest im bardzo dobrze, prawie tak jak u mamy.

cyprysiowa
powtarzaj teścik jutro jeśli jeszcze nie dostałaś miesiączki i trzymam kciuki

batonik śliczny masz avatorek i dzielna z ciebie dziewczyna naprawdę padam do nóg

Wszystkie jesteście dzielne i wszystkie niepowtarzalne:-)
 
A mi smutno,więc tylko pozdrawiam.

A nie jednak coś napiszę-Jeżyk,może Ci wysłać ten test po prostu,dawaj adres,bo my tu czekamy przecież!!!:angry:
Pa.
 
:tak:dzięki za ciepłe słowa...staram się być jak ta wilczyca...dzielna to troche za dużo powiedziane...po prostu dopiero teraz otwierają mi się oczy i zaczynam dostrzegać to czego wcześniej nie widziałam...ja również wirzę w drugą szansę tylko, że trzeba na nią solidnie zapracować...tu nie mam najmniejszych wątpliwości:no: Powoli musi się wszystko ułożyć...stwierdziłam, że nie mogę się ciągle zadręczać wszystkim bo mam już chyba pierwsze objawy nerwicy...a...w przyszłości chciałabym być dobrą mamą...i...żoną!!! ;-)
 
kochane Dziewczyny, polecam stronke 28dni.pl, pewnie czesc z Was juz ja zna :) baaardzo fajnie zrobiony serwis, gdzie mozecie zapisywac temperaturki, sluzy, objawy etc. sa dostepni eksperci w razie problemow z interpretacja wykresu. ja swoje wykresiki rysowalam od kilku lat na papierze, teraz od stycznia znalazlam 28dni i tam wszystkie informacje umieszczam. jestem bardzo ciekawa czy cos mi sie zmieni teraz, bo do tejpory mialam wrecz wzorcowe wzrosty tempki :)
 
CZeść dziewczyny:-):-)
piszecie piszecie a ja próbukę nadrobić w czytaniu. łatwe to nie jest bo zajęć dużo... ale obiecuję się poprawić niedługo.14.04 idę do gina i wtedy to już napewno biorę sobie L4. Coraz mi ciężej tak biegać wszędzie a tu odpocząć trzeba po podobno potem to już nie za bardzo jest jak Ika prawda??

Witam nowe dziewczyny, tak jak tu już inne pisały, łatwo nie jest z początku ale potem już będzie dobrz. Ja mojego aniołka straciłam 21.06.07. Miał się urodzić w styczniu. Chcieliśmy jak najszybciej starać się o kolejne dziecko. Ja przebierałam nóżkami a tu @ przychodziła. Wkońcu stwierdziłam że po wakacjach na które pojechaliśmy w październiku będziemy się starać a wakacje sa dla nas i nie myslimy o niczym innym jak leniuchowanie. No i jak widzicie łaskawa Kreta podarowała nam fasolkę. Nigdy jej tego nie zapomnę.
Łatwo nie jest, bo standardowo napadają mnie napady paniki że coś jest nie tak. Powtarzam sobie jednak mantrę że dobrze być musi i będzie. Mała dominika lub zosia wierci mi się właśnie w brzuszku.
UWAGA: Was niedługo czeka to samo. bo my tu zarażamy:-):-):-)
trzymam mocno kciuki za was.

Jeżyku, cyprysiowa Za was to teraz najmocniej bo są duże przypuszczenia że złapałyście tego wirusa. AAAAAlllle byłoby suuuper. :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Testujcie i dawajcie znać bo ja też złapałam nerwa:baffled:

ika Mamma, pamiętam jak przyszłam na forum a ty fasolkowa byłaś a teraz prawdziwa Mama, po prostu łza się w oku kręci.

Batonik; Maggie Biegnąca z wilkami to rzeczywiście świetna książka. Potrawi odkryć w kobiecie drzemiącą moc i siłę. Bardzo polecam.

Resztę dziewczynek pozdrawiam gorąco. Niestety czas do pracy, :angry::angry:
miłgo dnia
 
Hej! troche sie niepokoje... wczoraj wieczorem mialam strasznie silne skurcze brzucha, az slabo mi sie robilo, dopiero jak wzielam 2 tabletki no-spy to troche sie uspokoilo. Rano zmierzylam temperaturke i okazuje sie, ze w koncu jest owulka, pierwsza po stracie Malenstwa... Wiec to wczoraj to byl bol owulacyjny! Tylko czy to normalne, ze az tak boli?? Nigdy nie mialam boli owulacyjnych, czasem tylko klucie w jajniku, a wczoraj bylo koszmarnie... A moze to dlatego, ze moj organizm jeszcze sie buntuje po stracie malego lokatora?? Czy ktoras z Was miala cos podobnego? czy powinnam sie martwic?
za tydzien ide do lekarza, bede pod koniec FL, zobaczymy co powie...
 
Witaski kochane babeczki
Jestem tylko na chwilkę jak zwykle mam pełno pracy w domciu i ogólnie
Jutro mam slub braciszka więc zamieszanie.W środe mam usg genetyczne bo to juz prawie 4 miesiac ciązy.Normalnie oszlaleje do tego czasu.Widze ze nowe osoby sa na forum które witam serdecznie a i pozostałe równiez pozdrawiam cieplutko bo wiosna idzie kochane a to mnie bardzo cieszy.

Do usłyszenia Ewa
 
reklama
Cze dziewczynki,
ja juz mam dostep do kompa i moge nadrobic zaleglosci :-) Moj organizm wariuje!!! Cycuszki mnie bola, az nie moge sie na nich polozyc, a brzuch mnie tak boli jakbym miala OGROMNA @, ale jej jeszcze nie dostalam. @ spoznia mi sie 4 dni... test dzis wyszedl NEGATYWNY :no: 25 bylam u gina we wro. i mowil, ze endometrium mam 15 mm :-) , owulka byla i mam czekac... A i powiedzial, ze test moze wyjsc dopiero po 7 dniach od terminu @!!! Moja tempka po owulacji utrzymuje sie na poziomie 37- 37,3 :-) Dzis mam 37,1 zobaczymy co dalej.... :baffled: Cyprysiowa, Jezyk- kiedy mialyscie dostac @???? Trzymam kciuki za Was :tak::tak:

Maggie- ja tez myslalam, ze karta nie dziala, ale musisz najechac myszka na dany dzien i godzine (na tej bialej kratce) i przycisnac prawy przycisk myszy i dodac pomiar :-) mam nadzieje, ze ci sie uda :tak:

Buziaki dla Was wszystkich :-) Musze nadrobic zaleglosci w czytaniu :-);-)
 
Do góry