reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

rosania- najprawdopodobniej nie dowiesz się z niego niczego oprócz tego, że byłaś w ciąży. Potwierdzi to tylko. Bardzo rzadko zdarza się, że na tak wczesnym etapie pokaże jakąkolwiek przyczynę poronienia. Ja i wiele dziewczyn z tego forum nie dowiedziałysmy się po nim niczego nowego, ale takie badanie jest wykonywane i pewnie ma jakiś tam sens w niektórych przypadkach.
 
reklama
Kurcze Olcia sama niewiem co ja tam widze.Niby jak sie dobrze przyjrze, pozezuje :-D to cos tam świta. Boje sie ze taka blada moze oznaczac ze ciaza jest "słabiutka" :-( Już wole w ogole nie miec tej krechy!!
Wczoraj szlam spac okolo 24, przed spaniem byłam w ubikacji i jak wyszlam to przypomnialo mi sie o tabletkach wiec jeszcze pilam. Test robiłam cos okolo 7.
 
Hej dziewczyny...siedze sama i jest mi strasznie smutno, zaczynam watpic w to czy kiedykolwiek przytule swoje malenstwo..dzis byla u mnie moja kolezanka ze swoim syneczkiem ktory ma dwa miesiace i patrzac na niego tak bardzo jej zazdroscilam. Do 11 kwietnia jeszcze tak daleko a ja chcialabym juz zaczac badania i przygotowac sie na kolejna ciaze.Jak Wy sobie radzicie??czy myslicie cczasem ile mialby juz was aniolek jakby byl na swiecie??moj maz sie denerwuje kiedy czasem wspominam ale nie potrafie nie myslec o tym, o tej pustce
 
Cześć dziewczynki!!!

Cieplutko witam wszystkie nowe kobietki (tyle Was dołączyło w ostatnich dniach kiedy mnie nie było......:-() i z całego serca wam współczuję. Dokładnie wiem co czujecie (zreszta tak samo jak pozostałe Panie) bo sama przez to przechodziłam prawie 3 miesiące temu......

Magdaim - ja też mam często takie myśli... czy przytulę swoje maleństwo....
tak samo jak i TY liczę ile miałby już mój maluszek (22 tygodnie) i nie ma dnia (nie ma godziny!!!!) zebym o nim nie myślała.....
Tak jak i Ty strasznie tęsknię i tak bardzo chciałabym zeby na początku kwietnia @ nie przyszła i zeby w brzuszku zamieszkała na 9 miesięcy fasolka......

Cyprysiowa - Dlaczegotak ma rację - kup dziś nowy test i zrób jutro albo w sobotę rano. Trzymam kciukasy!!!!:tak:

Rosania - mój wynik histopatologiczny też nie wykazał nic oprócz tego ze była ciąża....
Co do badań - to ja robiłam badania na toxo, cytomegalię, chlamydię, badania tarczycowe: TSH, ft3 i ft4, prolaktynę I i II, przeciwciała antykardiolipinowe, antykoagulant tocznia, dwa razy USG narządów rodnych a wcześniej oczywiście cytologię, WR, mocz, morfologię.

Aga - trzymam kciukasy za staranka

Ewa - GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesz się teraz swoim skarbem!!!!!!!:-):-)

Ika (Ewelinko) -Twoja historia jest dla nas prawdziwym wsparciem ( ja też przeczytałam całe forum od początku jeszcze zanim się do Was odezwałam:tak:)

Jeżyk, Muffy - trzymam kciukasy za testowanko!!!!!

Maggie - a co u Ciebie??

jm80 - witaj:tak:


pozdrawiam wszystkie Panie!!!!
 
Dlaczego tak - może zechcesz za mnie nadrabiać braki we śnie?? ja chodzę jak zombie...ale jak mam szanse pospać dłużej,to i tak się obudzę wcześnie rano...ale Ty chyba powinnaś odpoczywać,bo za jakiś czas te nieprzespane noce itd;-)
Cyprysiowa - ja nie wierzę w testy...najlepiej niech stwierdzi to lekarz...
Aga1108 - witaj...widzę,że Ty tez taka zabiegana...ja czasem wieczorem nie mam sił sobie łóżka rozłożyć...udanych staranek;-)
Ika_s - fajniutką ma datę urodzenia Twoje Maleństwo;-) urodzinki będzie obchodzić co 4 lata;-)ładnie to sobie zaplanowała;-)
Ewelka800521 - witam Cię serdecznie:)
Rosania - w moim przypadku wyczyscili i wypuscili...żadnego badania, kompletnie nic...więc ja Ci nie pomogę...ale będę trzymać kciuki,żeby wszystko się udało następnym razem...
Pozdrawiam Was Kochane i biegnę dalej...bo znowu wrócę w nocy i nie będę miec siły na nic:)Buziaki
 
A ja nadal czekam na wyniki his-pat...pewnie w poniedzialek bede juz je znala, ale czy wykaza dlaczego stracilam Maluszka - nie sadze. z tego co powiedzial mi lekarz his-pat wykonuje sie po to, zeby stwierdzic czy przyczyna poronienia nie byl zasniad groniasty i jezeli tak, to oczywiscie trzeba ta paskude wyleczyc, zeby nie narobila problemow nastepnym razem.

Usciski dla wszystkich Forumek.
 
ja tez czekam na wyniki hist-pat, ale z tego co już się dowiedziałam to pewnie nie za wiele się z nich dowiem. nawet w szpitalu przy wypisie mi powiedzieli ze pewnie to nic nie da ale oni sa zobowiazani zrobic jesli wykonywali zabieg, bo jest to dla nich dowód ze nie była to aborcja.
jednak jest cos co mnie pociesza...a mianowicie:
po drugim poronieniu mój orgaznizm nie chciał wrocic do normy i tak naprawde trzecia ciaza nie była planowana, tzn nie w tym momencie w którym sie stała. po wrzesniowej stracie moje horomony tak fiksowały ze nie była w stanie okreslic ktora faze cyklu mam, kiedy bedzie @ itp. Fakt jest taki ze nie miałam wtedy robionego zabiegu, bo poronienie było całkowite. A teraz, po zabiegu mineło 18 dni a mój orgaznizm zachowuje sie jakby wtedy był @! fakt jerst taki ze dfobrze znam swoje ciało i wiem kiedy mam owulacje (bol owulacyjny, sliczny płodny sluz) i teraz tak mam. To chyba znaczy ze po zabiegu organizm wroci mi do normy szybciej niz gdzyby zabiegu nie było. ciesz mnie to bo mimo ze juz wiem ze czeka mnie seria badan to pociesza mnie fakt ze łatwiej mi bedzie ad tym zapanowac jak cykle beda regularne.

czytam wasze posty i sie ciesze waszymi radosciami...wiem ze to niełatwe pozbierac sie po takiej strcie, mnie było ciezko zwłaszcza po pierwszej, wiec podziwiam te z was które przezywały to wiecej razy niz ja. trzeba mocno wierzyc ze sie uda...ja wierze.w siebie i w was!
 
Czesc Dziewczynki! U mnie nic nowego, praca, praca, praca na okraglo. Ale jutro skladam podanie o tzw. urlop dla podratowania zdrowia na caly nastepny rok szkolny.:tak:
Bede dostawac tylko polowe pieniedzy, wiec bedzie cienko, ale mam nadzieje, ze stane zdrowotnie na nogi, bo wypalona jestem calkowicie, a strata Malenstwa dolozyla swoje... . Wiec zostaly mi tylko 2 miesiace pracy :rofl2:

Jezyk, Muffy jakies wiesci tescikowe????? Kciukasy mocno scisniete :tak:

Muffy, mam pytanko. Sciagnelam sobie ten program Karta do zapisow temperatury, ale nie chce mi dzialac. Jak wpisuje temperature to wyswietla: ``27-03-2008 is not a valid date`` A przeciez dzis jest jako zywo 27.03... Nic z tego nie rozumiem...Czy Tobie wszystko dziala normalnie?
IKUS Bardzo pieknego nam napisalas posta... Esencja macierzynstwa:tak:

Dlaczegotak Nad Twoim postem tez mi lezka ze wzruszenia skapla. Dzieki :-) za nadzieje
Cyprysiowa Nawet bledzienka kreseczka swiadczy o pozytywnym tescie! Pod warunkiem, ze wyjdzie do 10-15 minut. Potem test jest niewazny... przynajmniej tak bylo napisane u mnie w instrukcji. A moze jest ciagle za wczesnie? Ile Ci sie @ spoznia?
A temparetura sie nie sugeruj bo to zalezy od osoby. Ostatnio jestem w temacie, bo zaczelam mierzyc. Liczy sie temperatura zmierzona rano i wazna jest, ze po owulacji jest wyzsza niz przed. I do @ wolniutko spada, zeby na pare godzin przed @ spasc znowu. Jak nie spada to moze, moze, oby.... Bardzo mocno trzymam kciukasy :tak::tak::tak:
Miroslava:-), Modroklejka :-)o takich pysznosciach piszecie a ja tez mam sie odchudzac :baffled:

BATONIK :-) Bardzo masz fajny awatarek. Kojarzy mi sie z taka fajna ksiazka ``Biegnaca z wilkami`` gdzie autorka porownywala kobiety do dzielnych, odwaznych i pieknych wilczyc. Mam nadzieje, ze jestes na takim etapie, ze poradzisz sobie dzielnie z wszystkimi klopotami jak ta nieustraszona wilczyca :tak:. Jezeli podjelas ostateczna decyzje co do faceta, to popieram. Powinien byc przy Tobie w najtrudniejszych chwilach...
Zyczenia esemesem ?????????... moze probuje???? ... Ale powinien zdobyc sie na duzo wiecej, jesli chce Cie odzyskac.... Poniewaz mam troche latek i doswiadczenia zyciowego wierze w dawanie drugiej szansy...
Ale z drugiej strony, dostalam kiedys sliczne zyczenia noworoczne od faceta na ktorym mi zalezalo... wygladaly na osobiste i tylko dla mnie ... okazalo sie, ze jego telefon uprzejmie rozeslal to samo do wszystkich znajomych...:baffled::szok::wściekła/y:...
Ale Ty biegnij z wilkami!!!!! Powodzenia.
Berbelku :-),nie narzekaj, tylko czytaj a potem pisz co u Ciebie ;-)
To prawda co Ika napisala. Jak dolaczylam na watek w styczniu i bylam na zwolnieniu, to przeczytalam calusienki watek od poczatku do konca, wyplakujac caly bol.... To byla bardzo intensywna i skuteczna terapia.

Tolus :-) Gabi :-) Joas:-) Ewelka :-) jm :-) JM80 :-) mbieg :-) Elajza :-) Rosania :-) madgaim :-) Aga :-)
Pozostale dziewczynki niewymienione przez gapiostwo: slodkie buziaki :-D :-)
 
reklama
Dziewczyny nie było mnie tylko chwilkę a dołączyły nowe koleżanki strasznie mi przykro że się tu spotykamy ale daje każdej z was po kropelce mojej siły i mojego optymizmu i zostańcie z nami.

A u mnie testowanka jeszcze nie było ale @ nie mam dalej:-) doszedł mi ten dziwny smak w ustach i muli mnie cały dzień, poza tym czuję się jakoś tak ciążowo i nawet zaczęłam mółwić do mojego brzuszka więc mam nadzieje a raczej mocno w to wierze ze tam mieszka mała pszczółka.
 
Do góry